مرکز تخصصی خدمات تعمیرات جاروبرقی

خدمات تعمیرات جاروبرقی

مرکز تخصصی خدمات تعمیر جاروبرقی

لوازم خانگی که بصورت روزمره از آن‌ها استفاده می‌شود ممکن است بارها و بارها خراب شوند. ما در فراز پشتیبان‌ این مشکل را پیش بینی کرده و به‌ این نتیجه رسیدیم که خدمات تعمیرات لوازم خانگی اصلی را ارائه کنیم. یکی از ‌این وسایل خانگی جاروبرقی است. هر روز بارها و بارها از جاروبرقی استفاده می‌کنیم، نه تنها در منازل مسکونی بلکه در ساختمان‌های تجاری، هتل‌ها و بسیاری از اماکن دیگر نیز از جاروبرقی استفاده می‌شود. خرابی جاروبرقی ممکن است بدلیل مشکلات قطعات داخلی و یا فشارهای خارجی به وجود بیاید که در نهایت نیازمند خدمات تعمیرات جاروبرقی می‌شویم. ما در فراز پشتیبان نیاز به تعمیر جاروبرقی را پیش بینی کرده و خدمات خود را متناسب با نیازهای مشتریان خود هماهنگ کردیم.

تماس تلفنی، خدمات حضوری

وقتی جاروبرقی کسی خراب می شود ضروری ترین نیازش این است که  در کمترین زمان جاروبرقی را به تعمیرکار برساند. سبک زندگی امروزه ما به گونه‌ای نیست که به ما اجازه دهد زمان زیادی را صرف کارهای جانبی کنیم و نیاز داریم که بیشترین صرفه جویی را در زمان داشته باشیم. فراز پشتیبان با خدمات حضوری تعمیرات جاروبرقی تنها با یک تماس تلفنی ‌این مشکل را حل کرده است. مشتریان ما که نیاز به خدمات تعمیرات جاروبرقی دارند تنها کافیست که با ما تماس بگیرند تا تکنسین تعمیرات در کمترین زمان ممکن در محل حاضر شده و تعمیر را انجام دهد.

حتی اگر نیاز باشد که وسیله به تعمیرگاه منتقل شود تمام فرآیند حمل آن به تعمیرگاه و تحویل آن توسط فراز پشتیبان انجام می‌شود.

حرفه‌ای‌ها را برای ارائه خدمات خود انتخاب کرده‌ایم

از همان ابتدا کار غیر حرفه‌ای را مردود می‌دانستیم؛ به همین دلیل تکنسین‌هایی که برای فعالیت در فراز  پشتیبان انتخاب شده اند کاملا در کار خود حرفه‌ای هستند. تخصص و تجربه از ضروریت‌هایی بود که تکنسین‌های فراز پشتیبان برای تعمیر جاروبرقی نیاز داشتند و ما روی ‌این موضوع حساسیت زیادی داشتیم تا توانستیم حرفه‌ای ترین‌ها را در نمایندگی رسمی‌ تعمیرات جاروبرقی فراز پشتیبان گرد هم آوریم.

حرفه‌ای‌ها تنها اورجینال را قبول دارند!

برای تعمیرات جاروبرقی می‌توان از قطعات ارزان قیمت و کپی نیز استفاده کرد؛ اما حرفه‌ای‌ها چیزی کمتر از قطعات اورجینال را قبول نمی‌کنند. خواست مشتریان نیز‌ این است که از قطعات اورجینال استفاده شود تا نیاز به تعمیرات‌ آینده به حداقل برسد. به همین سبب است که در نمایندگی رسمی‌تعمیرات جاروبرقی تنها از قطعات اورجینال استفاده می‌کنیم.

یک مرکز برای تمامی‌برندها

شرکت‌های بزرگ سازنده جاروبرقی هرکدام تکنولوژی خاصی برای ساخت لوازم استفاده می‌کنند. ‌این ویژگی باعث می‌شود که تکنسین، ویژگی‌های سخت افزاری هر برند را بداند تا بتواند تعمیر آن را بصورت درست انجام دهد. افق ما برای فراز پشتیبان نیز از همان ابتدا مرکزی بود که بتواند همه خدمات را برای همه ی برندها ارائه کند. توانستیم نمایندگی رسمی‌تعمیرات جاروبرقی اکثر برندهای معروف جاروبرقی را راه بیندازیم و خدمات تعمیرات را برای هر برند ارائه کنیم.

کدام برندها تحت پوشش ماست؟

برندهای مختلفی از جاروبرقی مورد استفاده قرار می‌گیرد که هرکدام نیاز به تکنسین خاص خود برای تعمیر را دارند. ما‌ این نیاز را شناسایی کردیم و توانستیم نمایندگی تعمیرات بیشتر برندها را کسب کنیم.

تعمیر جاروبرقی سامسونگ

یکی از بزرگترین شرکت‌هایی که در زمینه تولید جاروبرقی در انواع مدل‌های مختلف فعالیت می‌کند سامسونگ است.‌ این شرکت کره‌ای طرفداران زیادی در‌ایران دارد. مشکلی که مشتریان‌ این شرکت داشتند ‌این بود که در صورت بروز خرابی جاروبرقی نمی‌دانستند آن را به کدام مرکز تحویل دهند که مورد اعتماد باشد. ما در فرازپشتیبان توانستیم نمایندگی رسمی ‌تعمیرات جاروبرقی سامسونگ را کسب کرده و خدمات خود را در سرتا‌‌سر تهران ارائه کنیم.

تعمیر جاروبرقی ال‌جی

یکی دیگر از شرکت‌هایی که مدت‌هاست در تولید جاروبرقی فعال است شرکت ال جی است. بدلیل فناوری خاصی که در تولید جاروبرقی ال‌جی به کار می‌رود تعمیرکارانی که با آن آشنایی ندارند در تعمیر آن نیز چندان موفق نیستند و در مواردی خرابی را شدیدتر نیز می‌کنند. تکنسین‌های فعال در فرازپشتیبان کاملا برای تعمیر جاروبرقی ال جی دوره دیده اند و می‌توانند تعمیرات آن را به صورت تخصصی انجام دهند.

تعمیر جاروبرقی بوش

جاروبرقی‌های بوش از گذشته‌های دور مورد استفاده قرار گرفته اند. یکی از چالش‌هایی که تکنسین‌های ‌این جاروبرقی‌ها با آن مواجه بودند تامین قطعات اورجینال برای تعمیر جاروبرقی بوش بود. فرازپشتیبان با کسب نمایندگی رسمی‌تعمیرات جاروبرقی بوش ‌این چالش را حل کرده است و تکنسین‌های مجرب ما تماما از قطعات اورجینال برای تعمیر خرابی جاروبرقی بوش استفاده می‌کنند.

تعمیر جاروبرقی الکترولوکس

فناوری و قطعاتی که برای ساخت هر وسیله خانگی توسط هر برند استفاده می‌شود با برند دیگر تفاوت‌هایی دارد. الکترولوکس نیز‌ این قاعده مستثنی نیست. تکنسین‌های تعمیر جاروبرقی الکترولوکس در فرازپشتیبان تماما برای تعمیر محصولات‌ این برند دوره دیده اند و می‌توانند به صورت تضمینی تعمیر را انجام دهند.

و سایر برندها

فرقی نمی‌کند که شما از چه برندی استفاده می‌کنید، می‌توانید به تکنسین‌های ما اعتماد کنید چون آن‌ها می‌دانند که چگونه یک جاروبرقی خراب را تعمیر کنند.  ما بیشتر برندهای دیگر را نیز تحت پوشش خود داریم که در ‌این قسمت تنها به بخشی از آن‌ها اشاره کردیم. جهت کسب اطلاع از برندهای تحت پوشش ما می‌توانید با ما تماس بگیرید.

پاسخگویی در ۷ روز هفته

جاروبرقی از لوازمی‌ است که مدام از آن استفاده می‌شود و  در خانه به آن نیاز است. بسیاری از تعمیرکاران در روز‌های تعطیل استراحت می‌کنند و اگر جاروبرقی شما در ‌این روزها خراب شود به مشکل خواهید خورد. فرازپشتیبان در روزهای تعطیل نیز خدمات خود را ارائه می‌کند و نیازی نیست که نگران باشید.

حرفه‌ای‌ها را انتخاب کنید…

تعمیر ماشین لباسشویی و نکات مهم در نگه‌داری از لباسشویی

تعمیر ماشین ظرفشویی / تعمیر در خانه یا تحویل به نمایندگی تعمیرات!؟

مرکز تخصصی تعمیرات‌ یخچال ساید‌ بای‌ ساید

مطالب مرتبط