تعمیر ماشین لباسشویی تمامی برندها در تهران

تعمیر ماشین لباسشویی تمامی برندها

تعمیر ماشین لباسشویی تمامی برندها

امروزه ماشین لباسشویی عضو جدا نشدنی خانه‌های ماست. این ماشین‌ها نیز ممکن است در اثر تداوم کارکرد دچار خرابی قطعات شوند و نیاز به تعمیر پیدا کنند. متخصصین شرکت فراز‌پشتیبان با تجربه و تخصص بالا نگرانی شما را بابت تعمیر ماشین لباسشویی تمامی برندها برطرف می‌کنند. 

تعمیر ماشین لباسشویی تمامی برندها در تهران
تعمیر ماشین لباسشویی تمامی برندها در تهران

ماشین‌های لباسشویی در سه نوع کلی سطلی، دوقلو و تمام اتوماتیک و با ظرفیت‌های متفاوت ۷، ۸، ۱۰ و…  تولید می‌شوند. انتخاب نوع و برند مناسب بستگی به شرایط و نیازهای خانواده دارد. در ادامه چند نمونه از محبوب ترین برند های ماشین لباسشویی که در ایران خریداری می‌شوند را معرفی می کنیم. 

از جمله برندهای مطرح در ماشین لباسشویی می‌توان سامسونگ، بوش، کنوود، ال‌جی، اسنوا، دوو، ایندزیت، زیرووات، بکو، پاکشوما، میدیا و …  را نام برد. 
تعمیر ماشین لباسشویی تمامی برندها در تهران
تعمیر ماشین لباسشویی تمامی برندها در تهران

ماشین لباسشویی بوش

یکی از مطمئن ترین و کارآمد‌ترین برندهای ماشین لباسشویی برند بوش است. اگرچه خرید این برند ماشین لباسشویی هزینه بیشتری برای شما دارد ولی می‌تواند تضمین کارکرد بیشتری به شما بدهد؛ چرا که قطعات استفاده شده در آن بالاترین کیفیت در میان مدل‌های مشابه خود را دارند.

ماشین‌های لباسشویی این شرکت از فناوری منحصر به فرد I-DOS  استفاده می‌کنند که میزان مصرف مواد‌شوینده را تا حد بسیار زیادی کاهش می‌دهد. وقتی محفظه‌های مواد‌شوینده و نرم‌کننده در این ماشین لباسشویی را پر کنید برای بیست سیکل شستشو تقسیم‌بندی می‌شود. ماشین‌لباسشویی بوش در مصرف آب نیز صرفه‌جویی می‌کند و با پاشیدن آب از سه جهت متفاوت توزیع آب و تمیزی لباس را بهبود می‌بخشد. ماشین‌های لباسشویی بوش امکانات و سیستمهای پیشرفته و کارآمد دیگری نیز دارند که آنها را تبدیل به یکی از بهترین برندهای جهانی کرده است.

اگر ماشین لباسشویی بوش شما نیاز به تعمیر پیدا کرد، حتی اگر نیاز به تعویض قطعه باشد، ما قطعات اورجینال این ماشین‌ها را که مستقیماً از آلمان وارد کرده‌ایم برای تعمیر دستگاه شما استفاده می‌کنیم.

ماشین لباسشویی سامسونگ

از جمله برندهای پیشرفته در زمینه ماشین لباسشویی برند سامسونگ است. ماشین‌های این برند قابلیت اضافه کردن لباس در حین فرایند شستشو را دارند. ماشین‌های لباسشویی سامسونگ مجهز به فناوری شستشوی بهتر از طریق حباب‌ها هستند. 

ماشین لباسشویی زیرووات

ماشین لباسشویی زیرووات مجهز به سیستم تشخیص میزان البسه است که در جهت کاهش مصرف نقش بسزایی دارد. همچنین این مارک ایتالیایی دارای سیستم ضد چروک در ماشین‌های لباسشویی خود است. در حین فرایند شستشو نیز میتوان به ماشین‌های لباسشویی این برند لباس‌های جا مانده را اضافه کرد. لرزش و صدای این ماشین‌های لباسشویی در حین شستشو بسیار پایین است. طراحی زیبا و دستگیره ارگونومیک از ویژگی های ماشین های لباسشویی زیرووات هستند.

 ماشین لباسشویی ال‌جی

کیفیت شستشوی بالا در کنار صرفه جویی در انرژی ویژگی ماشین‌های لباسشویی ال‌جی است. از دیگر ویژگی های این برند ماشین لباسشویی صدای پایین موتور و ظرفیت بالای دیگ آن است. در ماشین‌های لباسشویی ال‌جی از فناوری منحصر به فرد TurboWash استفاده می‌شود. در این فن‌آوری آب به مدت ۱۲۰ ثانیه بر روی لباسها اسپری می‌شود که باعث می‌شود در عین کاهش مصرف آب و انرژی، شستشوی لباس ها به بهترین نحو صورت گیرد. در ماشین‌های لباسشویی ال‌جی ۶ حالت حرکت شستشو شامل حرکت‌های پله‌ای، پیچاندن، غلتاندن، فشردن، چرخاندن و تاباندن صورت می‌گیرد و موجب تمیزی کامل لباس‌ها می‌شود. 

ماشین لباسشویی دوو

 ماشین‌های لباسشویی دوو دارای فناوری نانو سیلور می‌باشند. دور خشک‌‌‌کن آن ها قابل تنظیم است و میتوان فرآیند شستشو با تاخیر زمانی برنامه‌ریزی کرد.

ماشین لباسشویی ایندزیت

با وجود سیستم متعادل‌ساز البسه، ماشین‌های لباسشویی ایندزیت کارایی و عملکرد مناسبی در شستشوی بهینه لباس‌ها دارند. قطعات استفاده شده در این برند ماشین لباسشویی کیفیت بالایی دارند و جنس بدنه این برند ماشین‌های لباسشویی بسیار عالیست. شستشوی ضد‌بو و تنظیم خودکار آب از ویژگی‌های دیگر این مارک ایتالیایی می‌باشد. 

ماشین لباسشویی اسنوا

در میان برندهای ایرانی یکی از بهترین برندهای ماشین لباسشویی اسنوا است. مصرف انرژی آنها بهینه است. مدل‌های مختلف ماشین لباسشویی اسنوا سیستم ها و امکاناتی از قبیل موتور دایرکت درایو، سیستم جت واش و دیگ الماسه دارند. خشک کن ماشین‌های لباسشویی اسنوا ۱۴۰۰ دور در دقیقه هستند.

ماشین لباسشویی کنوود

در مقایسه با رقبای خود امکانات پایین تری دارد اما برند کنوود نیز در زمینه ماشین لباسشویی جزو برندهای مطرح محسوب می شود. 

تعمیر ماشین لباسشویی شرکت فراز‌پشتیبان

اگر ماشین لباسشویی شما نیاز به تعمیر دارد پیدا کردن یک تعمیرکار متخصص و مجرب به نظرتان کار دشواری می‌آید، حتماً ویژگی‌های متخصصین شرکت فراز پشتیبان را در نظر بگیرید. این شرکت بهترین گزینه برای تعمیر دستگاه شماست؛ زیرا:

تعمیرکاران شرکت فراز‌پشتیبان از متخصصین کارآمد و حرفه‌ای این فن هستند.

متخصصین شرکت فراز‌پشتیبان در تعمیر ماشین لباسشویی تمامی برندها  تجربه کافی برای این کار دارند. ماشین لباسشویی شما از هر برندی که باشد تعمیرکار متخصص همان برند برای تعمیر ماشین شما اعزام می‌شود.

تعمیر ماشین لباسشویی تمامی برندها در تهران
تعمیر ماشین لباسشویی تمامی برندها در تهران

 شرکت فراز‌پشتیبان قطعات تعویضی ماشین‌های لباسشویی را تنها از تولید‌کنندگان اصلی آنها خریداری می‌کند. بنابراین تمام قطعات که توسط تعمیرکاران شرکت فراز‌پشتیبان استفاده می‌شود قطعات اورجینال هستند.

 شرکت فراز‌پشتیبان شما را از دردسر حمل و نقل دستگاه تان به تعمیرگاه راحت می کند. تعمیرکاران ما در محل شما حاضر شده و ماشین لباسشویی شما را در خانه یا محل استفاده از دستگاه تعمیر می‌کنند.

متخصصین و تعمیرکاران ما ۲۴ ساعته به شما خدمات ارائه می‌کنند.

ما در کمترین زمان و با سرعت بالا به نیازهای شما در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی تمامی برندها پاسخ می‌دهیم. با توجه به نمایندگی‌های مختلف ما، هماهنگی و حضور در محل در اسرع وقت انجام خواهد شد. 

 برای تعمیر دستگاه خود توسط شرکت فراز‌پشتیبان نیاز نیست که ساعات کاری خود را تعطیل کنید. تعمیرکاران ما در هر ساعتی که شما تعیین کنید برای تعمیر دستگاه مراجعه می‌کنند. مراجعه تعمیرکاران ما به محل مورد نظر شما در ساعت دقیق صورت می‌گیرد و کمترین معطلی را برای شما خواهد داشت. 

تعمیر ماشین لباسشویی تمامی برندها در تهران
فراز‌پشتیبان سعی می کند برای شما کمترین هزینه ها را بتراشد و تعمیرات ماشین لباسشویی شما را به ارزان‌ترین قیمت ممکن در عین کیفیت بالا و ضمانت تعمیرات انجام دهد. 

افتخار ما در شرکت فراز‌پشتیبان رضایت مشتریان و تعهد  در زمینه تخصصی کار در تعمیر ماشین لباسشویی تمامی برندها است.

 

مقالات خواندنی:

برای تعمیر ماشین لباسشویی گران‌ قیمت به کجا اعتماد کنیم؟

لرزش ماشین لباسشویی- مشکلات متداول ماشین لباسشویی بخش چهارم

روشن نشدن لباسشویی- مشکلات متداول ماشین لباسشویی بخش سوم

۵ راه حل برای افزایش طول عمر ماشین لباسشویی

عدم تخلیه آب لباسشویی- مشکلات متداول ماشین لباسشویی بخش دوم

چه راهکاری در پیش بگیریم تا مانع از چروک شدن لباس‌ها درون ماشین لباسشویی شویم؟

خرابی های رایج ماشین لباسشویی بوش

علت بوی بد ماشین لباسشویی چیست؟ چگونه باید از شر این بو خلاص شویم؟

آیا کار کردن با ماشین لباسشویی نیاز به تخصص دارد؟

مطالب مرتبط