خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران که شاید مدت‌ها منتظرش بودیم!

تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران

خدمات تعمیر ماشین‌ ظرفشویی در تهران که شاید مدت‌ها منتظرش بودیم!

مدتی است که ظرفشویی هم به یکی از وسایل جدا نشدنی و اصلی آشپزخانه‌ها تبدیل شده است. دیگر نیازی نیست که کسی مدتی طولانی ایستاده مشغول شستن ظرف‌ها باشد، بخصوص پس از مهمانی‌هایی که تعداد ظرف‌ها زیاد هم هست. خیلی راحت ظرف‌ها را در ماشین ظرفشویی می‌گذارید و فقط باید منتظر باشید کارش تمام شود تا ظرف‌ها را از درون آن بردارید. اگر این دستگاه خراب شود چه کار می‌کنید؟ برای تعمیر ماشین‌ظرفشویی در تهران چه کار می‌کنید؟ ابتدا باید دید که خرابی دستگاه شما چیست.

 خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران که شاید مدت‌ها منتظرش بودیم!
خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران که شاید مدت‌ها منتظرش بودیم!

خرابی‌های رایج ماشین ظرفشویی چیستند؟

هیچ وسیله‌ای را از هیچ برندی نمی‌توان پیدا کرد که روزی دچار خرابی نشود. این خرابی‌ها ممکن است به دلیل استفاده نادرست از وسیله و یا قدیمی شدن قطعات آن باشند. خوب بدین ترتیب خرابی‌های رایج ماشین‌های ظرفشویی عبارت‌اند از:

تمیز نشدن ظرف‌ها: وظیفه‌ی اصلی ماشین ظرفشویی این است که ظرف‌ها را تمیز کند و گاهی اوقات ممکن است به دلیل خرابی، دقیقاً همین کار را نتواند انجام دهد. شاید دلیل این خرابی حجم بیش از حد ظرف‌ها باشد و یا برخی ساز و کارهای داخلی دستگاه دچار خرابی شده باشند.

روشن نشدن دستگاه: روشن نشدن دستگاه ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد. اگر دستگاه را روشن می‌کنید و صدای خفیفی هم می‌شنوید ولی شروع به کار نمی‌کند احتمالاً موتور گیر کرده است. اگر این صدا را نمی‌شنوید هم ممکن است جریان برق و یا سیستم آبرسانی دچار مشکل شده باشد.

آب دستگاه پر نمی‌شود: مسلماً بدون آب نمی‌توانید ظرف‌ها را بشویید. یکی از دلایلی که باعث می‌شود سیستم آبگیری دستگاه کار نکند خراب شدن دکمه‌ای است که بسته بودن درب ظرفشویی را تشخیص می‌دهد. اگر این دکمه دچار خرابی شود دستگاه فکر می‌کند که درب باز است و عملیات پر کردن را شروع نمی‌کند.

آب دستگاه خالی نمی‌شود: این مشکل بسیاری از افرادی بوده است که به دنبال تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران بوده‌اند. شاید در ابتدا بتوانید خودتان این کار را انجام دهید و فکر کنید نیازی به تعمیر نباشد ولی در نهایت باید تکنسین دستگاه را بررسی کند.

آب نشت می‌کند: اولین چیزی که ممکن است این مشکل را به وجود آورده باشد، قرار دادن بیش از حد ظرف در دستگاه است؛ اما اگر این مشکل ادامه پیدا کرد احتمالاً واشر دستگاه دچار خوردگی شده و نیاز به تعویض دارد.

دستگاه صدای زیادی دارد: یکی از ویژگی‌هایی که به هنگام خرید دقت می‌کنیم تا دستگاه داشته باشد این است که به هنگام کار کردن صدای کمی بدهد. دلیل این مشکل ممکن است برخورد آب‌پاش به ظروف و یا ضعیف شدن برخی واشرها باشد. به هرحال در عین حالی که این مشکل، آرامش خانه را به هم می‌زند ممکن است خرابی‌های بدتری را هم به دنبال داشته باشد و به همین دلیل باید سریعاً برطرف شود.

قبلا برای تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران چه کار می‌کردید؟

ماشین ظرفشویی از لوازمی است که خیلی زیاد از آن استفاده می‌شود و به همین دلیل نیز در صورت خرابی باید سریعتر جهت تعمیر آن اقدام شود. بسیاری از همشهریان تهرانی برای تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران به نزدیکترین تعمیرگاه مراجعه می‌کنند. مشکلات و معضلاتی که با آن مواجه می‌شوند:

اتلاف وقت: تصورش را بکنید در شهر شلوغی مانند تهران بخواهید ماشین ظرفشویی خراب خود را به تعمیرگاه ببرید. چقدر زمان خواهد برد؟ چقدر شما را خسته خواهد کرد. تازه شاید به تعمیرگاه که رسیدید تعمیرکار بگوید که نمی‌تواند دستگاه را تعمیر کند.

عدم تجربه و دانش کافی تعمیرکار: ممکن است تعمیرکاری که برای تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران به او مراجعه کرده‌اید دوره لازم را ندیده باشد و یا تجربه کافی را برای تعمیر دستگاه نداشته باشد. در این صورت ممکن است دستگاه شما خراب‌تر از گذشته شود.

استفاده از قطعات تقلبی: هر دستگاهی که تولید می‌شود با قطعات خاص خود کار می‌کند. شرکت سازنده، برخی قطعات را با کیفیت بالا تولید می‌کند تا در فرآیند تعمیرات توسط تکنسین‌ها استفاده شوند. تنها با استفاده از قطعات اورجینال است که دستگاه می‌تواند عملکرد سابق خود را به دست بیاورد. ممکن است تعمیرکاری که به سراغش می‌روید از قطعات تقلبی استفاده کند که بیشتر ضرر دارد تا فایده.

امروز که تعطیل است: اولین چیزی که پس از خرابی دستگاه به ذهن می‌آید این است امروز تعطیلی است یا نه؟ اگر تعطیلی باشد که تعمیر دستگاه موکول می‌شود به فردا یا پس فردا. اگر روز قبل از تعطیلات هم دستگاه را به تعمیرگاه ببرید باز هم باید مدت بیشتری معطل شوید.

اینجاست که خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران که شاید مدت‌ها منتظرش بودیم به کار می‌آید.

فراز پشتیبان مرکزی که این تحول را در خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران ایجاد کرده است.

یکی از مراکزی که با پیش بینی مشکلات بالا، خدماتی مناسب و عالی برای شهروندان تهرانی آماده کرده است فراز پشتیبان است. این مرکز دارای ویژگی‌های زیر است که باعث شده در بین تهرانی‌ها اعتبار ویژه‌ای داشته باشد:

تکنسین‌های دوره دیده و با دانش بالا: تکنسین‌هایی که در شرکت فرازپشتیبان مشغول به کار هستند همه دوره‌های لازم را دیده‌اند. تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران برای برندهای مختلف مانند بوش، سامسونگ و ال جی توسط تکنسین‌های دوره دیده و تأیید شده انجام می‌شود.

استفاده از قطعات اصل: به دلیل اینکه شرکت فرازپشتیبان نمایندگی رسمی بسیاری از شرکت‌های معتبر تولید کننده ماشین ظرفشویی است از قطعات اورجینال و اصلی نیز برای تعمیرات استفاده می‌کند.

حمل دستگاه به تعمیرگاه و بازگشت آن: با این سرویس دیگر وقت و انرژی شهروندان تهرانی برای دنبال خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران بودن تلف نمی‌شود. زمانی که جهت تعمیرات با این شرکت تماس می‌گیرید تکنسین در محل حاضر شده و کار تعمیر را انجام می‌دهد. در صورتی هم که نیاز باشد تا دستگاه به تعمیرگاه منتقل شود کار انتقال و بازگشت آن تماماً توسط شرکت فرازپشتیبان انجام می‌شود.

فعالیت در روزهای تعطیل: فراز پشتیبان خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران را در روزهای تعطیل و در تمام ساعات روز ارائه می‌کند. تنها کاری که باید انجام داد تماس با این شرکت است تا تکنسین مورد نظر در کمترین زمان ممکن در محل حاضر شود.

این تغییری بود که برای تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران منتظرش بودیم!
مطالب مرتبط