مرکز تخصصی تعمیرات‌ یخچال ساید‌ بای‌ ساید

تعمیرات‌ یخچال ساید‌ بای‌ ساید

مرکز تخصصی تعمیرات‌ یخچال ساید‌ بای‌ ساید

یخچال‌ یکی از وسایلی است که اهمیت بسیار زیادی در منزل دارد. اهمیت آن را نیز می‌توان از لحظه ای که می‌خواهیم آن را خریداری کنیم فهمید. بالاخره ‌یخچال جایی است که خوراکی‌های ما در آن قرار می‌گیرد و رابطه‌ی نزدیکی با سلامتی ما دارد. هرچقدر که‌ یخچال جادارتر باشد برای اعضای خانواده نیز بهتر است و به همین دلیل است که‌ یخچال ساید‌ بای‌ ساید خریداری می‌کنیم.‌ یخچال ساید‌ بای‌ ساید نیز مانند هر وسیله‌ی دیگری ممکن است دچار خرابی شود. به هنگام نیاز به تعمیر یخچال ساید‌ بای‌ ساید چکار می‌کنید؟

 

مرکز تخصصی تعمیرات‌ یخچال ساید‌ بای‌ ساید
مرکز تخصصی تعمیرات‌ یخچال ساید‌ بای‌ ساید

 

فرازپشتیبان ارائه کننده خدمات تعمیر یخچال ساید‌ بای‌ ساید

ما در فرازپشتیبان بیشتر وسایل خانگی از قهوه ساز گرفته تا‌ یخچال ساید‌ بای‌ ساید را تعمیر می‌کنیم. مراکزی که تعمیرات ‌یخچال ساید‌ بای‌ ساید را ارائه می‌کنند زیاد هستند اما شما کدام ‌یک را انتخاب می‌کنید؟ مطمئنیم که بهترین‌ها را انتخاب خواهید کرد و فرازپشتیبان بهترین گزینه‌ی شما خواهد بود.

 

اما چرا فرازپشتیبان را انتخاب خواهید کرد؟

مرکزی حرفه‌ای با تکنسین‌های مجرب

تخصص و حرفه‌ای بودن دو مولفه‌ای است که ما بسیار به آن دقت داشته‌ایم و تکنسین‌های خود را بر اساس آن انتخاب کرده و آموزش داده‌ایم. همه‌ی تکنسین‌های فعال در فرازپشتیبان در زمینه فعالیت خود حرفه‌ای هستند و در کنار گذراندن دوره‌های حرفه‌ای و تخصصی در زمینه تعمیرات ‌یخچال ساید‌ بای‌ ساید دارای تجربه‌ی بسیار خوبی هستند. به همین دلیل است که بسیاری از افراد به هنگام خرابی‌ یخچال ساید‌ بای‌ ساید خود، فرازپشتیبان را انتخاب می‌کنند. تکنسین‌های ما اعتبار نمایندگی رسمی‌ تعمیرات‌ یخچال ساید‌ بای‌ ساید، فرازپشتیبان، هستند.  

ارائه اطلاعات رایگان در مورد خرابی ساید‌ بای‌ ساید

ما در وبسایت خود اطلاعاتی در مورد خرابی‌های رایجی که ممکن است در‌ یخچال‌های ساید‌ بای‌ ساید رخ دهد ارائه می‌کنیم. این اطلاعات نیاز شما برای تماس گرفتن با مرکز تعمیرات را مشخص می‌کنند، شاید اصلا نیازی نباشد که با ما تماس بگیرید و بتوانید خودتان مشکل را حل کنید.

استفاده از قطعات اورجینال

بسیاری از مشتریان بیان می‌کردند که قبلا تعمیر یخچال خود را به تعمیرکاری فرستاده‌اند که از قطعات غیر اورجینال استفاده کرده و بعد از مدتی همان خرابی تکرار شده است. قطعات اورجینال به این دلیل اورجینال شناخته می‌شوند که در ساخت آن از مواد استاندارد و با مقاومت بالا استفاده می‌شود. ‌یخچال با قطعات اورجینال عملکرد بهتری دارد و تنها با این قطعات است که عمر بیشتری خواهد داشت. تعمیرکاران ما نیز برای تعمیر یخچال ساید‌ بای‌ ساید کمتر از قطعات اورجینال را قبول نمی‌کنند.

تماس تلفنی و حضور در محل

زمانی که با مشکل خرابی‌ یخچال ساید‌ بای‌ ساید مواجه شدید کافیست با ما تماس بگیرید تا تعمیرکار ما در کمترین زمان ممکن در محل حاضر شده و‌ یخچال را مورد بررسی قرار دهد.

 

فعالیت در همه روزهای هفته

ممکن است روزی که‌ یخچال شما خراب می‌شود تعطیل باشد و نتوانید تعمیرکاری پیدا کنید تا کار تعمیرات را انجام دهد. این مشکل با فرازپشتیبان حل می‌شود، ما حتی در روزهای تعطیل نیز خدمات خود را ارائه می‌کنیم.

حمل و نقل‌ یخچال با ما

اگر‌ یخچال ساید‌ بای‌ ساید خراب شود و نیاز باشد که به تعمیرگاه منتقل شود واقعا برای شما سخت خواهد بود. ما این مشکل را درک کرده و به همین دلیل آن را حل کرده‌ایم. در صورتی که نیاز باشد ‌یخچال خراب شما به تعمیرگاه منتقل شود این کار تماما توسط ما انجام خواهد شد، یخچال ساید‌ بای‌ ساید شما پس از تعمیر نیز دوباره توسط فرازپشتیبان برگردانده خواهد شد.

پشتیبانی از برندهای متنوع

هر برند تولید کننده‌ یخچال ساید‌ بای‌ ساید از تکنولوژی و قطعات خاص خود استفاده می‌کند که کار تعمیر را کمی‌ سخت می‌کند. اما نه برای نمایندگی رسمی‌ تعمیرات ‌یخچال ساید‌ بای‌ ساید فرازپشتیبان که برای هر برندی تکنسین‌های خاص خودشان را گرد هم آورده است. چند مورد از برندهایی که ما تحت پوشش خود داریم:

تعمیر ساید‌ بای‌ ساید سامسونگ

سامسونگ‌ یکی از تولیدکننده‌هایی است که طرفداران زیادی دارد و کیفیت ساخت محصولات آن نیز بسیار بالاست. اما هر وسیله‌ای که ساخته دست بشر است ممکن است روزی خراب شود. تعمیر ساید‌ بای‌ ساید سامسونگ ‌یکی از خدماتی است که ما در فرازپشتیبان انجام می‌دهیم و برای این کار تکنسین‌های خاص خود را داریم. به همین دلیل است که سامسونگ ما را به عنوان نمایندگی رسمی ‌تعمیرات‌ یخچال ساید‌ بای‌ ساید خود انتخاب کرده است.

تعمیر ساید‌ بای‌ ساید ال‌جی

ال‌جی از شرکت‌هایی است که بسیار به ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان خود اهمیت می‌دهد. استفاده از تکنسین‌های حرفه‌ای دلیلی شد که فرازپشتیبان به عنوان نمایندگی رسمی‌ تعمیرات‌ یخچال ساید‌ بای‌ ساید ال‌جی انتخاب شود. تعمیر ساید‌ بای‌ ساید ال‌جی توسط تکنسین‌های مورد تایید این شرکت انجام می‌شود.

 

تعمیر ساید‌ بای‌ ساید بوش

بوش که شرکتی اروپایی است از تکنولوژی خاصی برای تولید ساید‌ بای‌ ساید استفاده می‌کند. بدلیل تکنولوژی خاص استفاده شده در این‌ یخچال‌ها حتما نیاز است که توسط تعمیرکار حرفه‌ای و متخصص تعمیر شوند. تعمیرکاران ما در فرازپشتیبان نیز دقیقا با توجه به همین هدف دوره دیده و آماده ارائه خدمات تعمیر ساید‌ بای‌ ساید بوش هستند.

تعمیر ساید‌ بای‌ ساید فریجیدر

تعمیرکارانی که بتوانند تعمیر ساید‌ بای‌ ساید فریجیدر را به خوبی و درستی انجام دهند چندان زیاد نیستند. خوشبختانه ما در کادر تکنسین‌های خود در فرازپشتیبان چنین افرادی را داریم که تعمیر ساید‌ بای‌ ساید فریجیدر را انجام می‌دهند.

 

و بسیاری از برندهای دیگر تحت پوشش خدمات ما هستند.

 

چه مناطقی تحت پوشش ماست؟

استان تهران و کرج مناطقی هستند که می‌توانیم خدمات خود را ارائه کنیم. عزیزان ساکن در این مناطق از همه‌ی خدمات پس از فروش ما بهره‌مند خواهند بود.

 

چقدر تجربه داریم؟

فرازپشتیبان تقریبا ۲۵ سال است که در زمینه تعمیرات انواع لوازم خانگی فعالیت می‌کند و همین تجربه باعث شده است بسیاری از مشتریان ما را برای تعمیرات لوازم خانگی خود بخصوص یخچال سایدبای‌ساید انتخاب کنند.

اکنون که می‌دانید فرازپشتیبان چگونه شرکتی است، انتخابتان برای تعمیر ساید‌ بای‌ ساید چه خواهد بود؟

مقالات خواندنی:

تعمیر ماشین لباسشویی و نکات مهم در نگه‌داری از لباسشویی

تعمیر ماشین ظرفشویی / تعمیر در خانه یا تحویل به نمایندگی تعمیرات!؟

 

مطالب مرتبط