تعمیر یخچال

تعمیر یخچال / یخچال چه مشکلاتی پیدا می‌کند؟

تعمیر یخچال

تعمیر یخچال
تعمیر یخچال

، این مشکل به خصوص در فصل تابستان بسیار ناراحت کننده‌تر و حادتر است. علی‌الخصوص بانوان خانه‌دار با خراب شدن یخچالشان در منزل بسیار ناراحت می‌شوند. اما با وجود شرکت فرازپشتیان و کارکنان مجرب و کارآزموده‌اش دیگر جای هیچ گونه نگرانی نیست زیرا کارکنان این شرکت در اسرع وقت و در حداقل زمان ممکن و به بهترین شکل یخچال شما را تعمیر خواهند کرد. به گونه‌ای که شما دیگر نگرانی بابت یخچال خود نداشته باشید.

یخچال‌ها‌

یخچال‌ها از گذشته‌های دور مورد استفاده مردم قرار می‌گرفتند. درطول سالیان گذشته از یخچال‌های زیرزمینی و بعدها نفتی و گازی و امروزه نیز از یخچال‌های برقی استفاده می‌شود. آب انبارها و یخدان‌ها در قدیم برای نگهداری مواد خوراکی فاسد شدنی بخصوص در تابستان مورد استفاده عموم مردم قرار می‌گرفتند. طراحی‌های زیبا و متنوع، یخچال را به یکی از با‌ارزش‌ترین لوازم خانگی تبدیل کرده است که بدون وجود آن حتی یک روز زندگی هم امکان‌پذیر نیست. انواع یخچال‌ها مثل ساید بای ساید، دوقلو و … به مرور زمان ممکن است کارایی خود را از دست بدهند و نیاز به تعمیر پیدا کنند. یخچال نسبت به دیگر لوازم خانگی مثل ماشین لباسشویی، جاروبرقی، اجاق گاز و … سازوکاری پیچیده دارد و در صورت بروز هرگونه خرابی در آن هرکسی قادر به برطرف کردن مشکل نیست. پس تعمیر یخچال خود را به تکنسین‌های شرکت فراز پشتیبان بسپارید.

تعمیرات یخچال

کمپرسور، کندانسور، اوپراتور و گاز و ترموستات اجزای مختلف یک یخچال است که بدون هر یک از این اجزا امکان ندارد یک یخچال درست کار کند. خدماتی که به شکل کاملا تخصصی در زمینه تعمیر یخچال در شرکت فرازپشتیبان انجام می گیرد شامل انواع مشکلات یخچال مثل برفک زدن زیاد، خاموش شدن ناگهانی یخچال، گرم شدن یخچال، صدای زیاد موتور، روشن نشدن لامپ و موارد متعدد دیگر می شود. برخی از نواقص ایجاد شده در یخچال موارد زیر هستند.

کم شدن گاز یخچال

اگر یخچال به اندازه‌ی کافی سرد نکند و موتور آن به طور دائم کار کند ممکن است گاز یخچال کم شده باشد. در این صورت آمپر دستگاه پایین می‌آید و ممکن است قسمتی از اواپراتور برفک بزند. احتمال نشتی گاز یخچال وجود دارد. بنابراین ابتدا محل نشتی جوش داده می‌شود و گاز یخچال شارژ مجدد می‌گردد. شما با تماس با شرکت فراز پشتیبان از تعمیر یخچال خود به طور کامل اطمینان حاصل کنید و همچنین خاطر جمع باشید که یخچال شما از روز اول نیز بهتر کار خواهد کرد.

یخ زدن لوله مویین

اگر لوله‌ی مویین یخ بزند یا مسدود شود، یخچال به درستی کار نخواهد کرد. در این حالت مکش با فشار کمتری صورت می‌گیرد و کمپرسور با صدایی ضعیف کار می‌کند. در این مورد باید فیلتر درایر تعویض شود و اگر لازم باشد لوله‌ی مویین نیز جایگزین گردد.

یخ زدن لوله مویین

برای اینکه مقدار هوای سرد وارد شده به یخچال تنظیم شود، کنترل دمپر هوا باز و بسته می‌شود. معیوب شدن این قطعه می‌تواند عامل گرم شدن یخچال باشد.  

اشکال در ترمیستور یخچال

وظیفه‌ی تنظیم دمای یخچال و ارسال آن به برد کنترل بر عهده ترمیستور است اختلال در کار فن کمپرسور ممکن است به علت خرابی ترمیستور باشد. اگر ترمیستور درست کار نکند باید تعویض شود.

اشکال در روشنایی یخچال

اگر لامپ یخچال دچار مشکل شده باشد، داخل یخچال روشن نمی‌شود. سوئیچ درب یخچال نیز ممکن است از کار افتاده باشد. برد و سوکت مربوطه نیز باید قبل از تعویض قطعات تست شوند.

اشکال در درب یخچال

اگر درب یخچال ایراد پیدا کرده باشد ممکن است یخچال کمتر سرد شود و موتور برای جبران آن به طور یکسره کار کند. همچنین در این حالت اواپراتور زیاد برفک می‌زند. ریگلاژ کردن، تعویض لاستیک دور درب و یا رفع موانع بسته شدن کارهایی است که تعمیر کار باید انجام دهد.

تعمیرات یخچال توسط شرکت فراز پشتیبان

شرکت فراز پشتیبان با سابقه‌ای طولانی در زمینه تعمیر یخچال و با داشتن پرسنلی متخصص و کاردان به شما خدمت رسانی می‌کند. با یک تماس کوتاه با شرکت فراز پشتیبان کارکنان شرکت در محل حاضر شده و به صورت تضمینی یخچال شما را تعمیر می کنند. تلاش این شرکت این است خدمات خود را به بهترین نحو ممکن به هموطنان عزیز ارائه کند و بتواند رضایت خاطر شما را جلب کند.

وقتی یک یخچال نیاز به تعمیر پیدا می کند عنصر زمان خیلی مهم است، زیرا ممکن است مواد خوراکی زود خراب شوند، متخصصان ما با در نظر گرفتن این امر مهم اصل سرعت را در تعمیر یخچال هیچگاه فراموش نمی‌کند. اگر یخچال شما نیاز به تعمیر دارد، بدون هدر دادن وقت خود با شرکت فراز پشتیبان تماس بگیرید. حتما با یک بار تماس با این شرکت از مشتریان دائمی آن خواهید شد و همچنین آن را به دوستانتان نیز معرفی خواهید کرد.

مقالات خواندنی: 

تعمیر یخچال / خرابی یخچال / چگونه تعمیر کنیم؟

مقالات خواندنی:

تعمیر یخچال / خرابی یخچال / چگونه تعمیر کنیم؟

مرکز تخصصی تعمیرات‌ یخچال ساید‌ بای‌ ساید

تعمیر ماشین لباسشویی و نکات مهم در نگه‌داری از لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی /چه زمانی به تعمیر ماشین لباسشویی نیاز داریم؟

تعمیر ماشین لباسشویی و نکات مهم در نگه‌داری از لباسشویی

نکات طلایی برای تعمیر قهوه ساز!

تعمیر جاروبرقی و چند نکته‌ای که باعث می‌شود جاروبرقی به تعمیر نیاز نداشته باشد

مطالب مرتبط