نمایندگی جنرال الکتریک

محصولات شرکت جنرال الکتریک و خدمات ما

نمایندگی جنرال الکتریک

محصولات شرکت جنرال الکتریک و خدمات ما

شرکت جنرال الکتریک از شرکت‌هایی است که مدتی طولانی در ایران فعالیت داشته است و نامی آشنا برای اکثر خانواده‌هاست. محصولات جنرال الکتریک از دیرباز مورد پسند ایرانیان قرارگرفته‌ است و دلیل علاقه به محصولات این برند نیز دوام بالا و کیفیت آن‌ها است. محصولات شرکت جنرال الکتریک تنوع زیادی دارند  و می‌توان در هر قسمتی از خانه محصولی از آن را قرارداد. در این مطلب می‌خواهیم کالاهای پرفروش این برند در ایران و خدمات فراز‌پشتیبان به‌عنوان نمایندگی جنرال الکتریک برای هرکدام را معرفی کنیم.

 

تعمیر ظرفشویی / ایرادهایی نگران کننده خرابی ظرفشویی
تعمیر ظرفشویی / ایرادهایی نگران کننده خرابی ظرفشویی

 

یخچال

یکی از محصولات جنرال الکتریک که طرفداران زیادی دارد یخچال‌های این شرکت هستند. یخچال جنرال الکتریک در سایزها و مدل‌های مختلف تولید می‌شود و این تنوع باعث شده است که طرفداران زیادی داشته باشند؛ اما همین تنوع باعث شده است که برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک تکنسین متخصصی دست‌به‌کار شوند تا نتوان کار را به هر تعمیرکاری سپرد. فراز‌پشتیبان به‌عنوان نمایندگی جنرال الکتریک جهت ارائه‌ی خدمات تعمیر یخچال جنرال الکتریک آماده خدمت‌رسانی است.

تعمیر ظرفشویی / ایرادهایی نگران کننده خرابی ظرفشویی
تعمیر ظرفشویی / ایرادهایی نگران کننده خرابی ظرفشویی

فریزر

فریزرها نیز که از آن‌ها در مغازه و یا منزل برای منجمد کردن مواد غذایی استفاده می‌شود نیز توسط جنرال الکتریک تولید می‌شوند. فریزرهای این شرکت از کیفیت و قدرت بالایی در ساخت برخوردارند هستند. فریزرهای جنرال در دو نوع کلی ایستاده و صندوقی تولید می‌شوند. ممکن است به دلیل برخی ضربات و یا عمر بالای فریزر، عملکرد آن‌ها پس از مدتی دچار اختلال شود و خرابی پیش بیاید. در چنین مواقعی نیاز دارید تا نمایندگی جنرال الکتریک کار تعمیر را انجام دهد تا تعمیر با قطعات اورجینال انجام‌شده و بادوام باشد.

 

یخچال‌فریزر

ممکن است هم فریزر نیاز داشته باشید و هم یخچال ولی برای هر دو فضای کافی را  در منزل نداشته باشید. شرکت جنرال الکتریک به همه‌ی نیازهای خانواده‌ها فکر کرده است. یخچال‌فریزرهای جنرال الکتریک دقیقاً برای برطرف کردن همین نیاز طراحی‌شده‌اند. یخچال‌فریزر به این دلیل که ترکیبی از فریزر و یخچال است، در صورتی خرابی به سطح بیشتری از مهارت نیاز دارد و باید متخصصی کارآزموده خرابی آن را بررسی کند.

 

در مورد سه محصول بالا ممکن است خرابی‌های زیر را مشاهده کنید:

 • درجه یخچال یا فریزر ثابت نیست؛
 • درب به‌درستی بسته نمی‌شود؛
 • سروصدای زیاد به هنگام کار کردن؛
 • عدم روشن شدن
 • و…

درصورتی‌که هرکدام از این خرابی‌ها را مشاهده کردید نیازی نیست نگران شوید. فراز‌پشتیبان به‌عنوان نمایندگی جنرال الکتریک کار تعمیر و تأمین قطعات مورد نیاز را انجام می‌دهد.

ماشین ظرف‌شویی جنرال الکتریک

ظرف‌شویی از لوازمی است که کارهای خانه را خیلی آسان می‌کند و به همین دلیل در بیشتر خانه‌ها نیز مشاهده می‌شود. البته اگر دستگاه ظرف‌شویی کیفیت پایینی داشته باشد مدام خراب خواهد شد و دیگر کارایی لازم را نخواهد داشت؛ اما محصولات جنرال الکتریک فرق می‌کنند. ظرف‌شویی جنرال الکتریک به عملکرد عالی و دوام بالای خود معروف است. ولی باید قبول کرد که حتی بهترین محصول هم امکان خراب شدن را دارد. مشکلی که بیشتر در تعمیر ظرف‌شویی جنرال الکتریک مشاهده می‌شود این است که از قطعات اورجینال در تعمیر آن استفاده‌ نشده است و به همین دلیل امکان خراب شدن متوالی دستگاه بالا می‌رود.

ما در فراز‌پشتیبان به‌عنوان نمایندگی جنرال الکتریک برای تعمیر ظرف‌شویی با استفاده از قطعات تأیید شده توسط این شرکت، مشکل را حل کرده‌ایم، می‌توانید در صورت بروز خرابی، کار را به تکنسین‌های ما بسپارید.

 

خرابی‌هایی که ممکن است با آن‌ها مواجه شوید:

 •        سروصدای زیاد به هنگام روشن کردن دستگاه؛
 •        لرزش بیش‌ازحد ظرف‌شویی؛
 •        کم شدن توان تمیز‌کنندگی ظرف‌شویی؛
 •        بو گرفتگی؛
 •        مشکل در تخلیه.

 

فرقی نمی‌کند که کدام خرابی برای شما پیش‌آمده باشد؛ کار تعمیر و تامین قطعات را به نمایندگی جنرال الکتریک  بسپارید.

مایکروویو

در دوره‌ای که نیاز داریم هر چیزی به آسان‌ترین و سریع‌ترین شیوه انجام شود عدم استفاده از مایکروویو غیر‌ممکن شده است. مایکروویو هم ممکن است پس از مدتی مشکل پیدا کند و خراب شود، حتی مایکروویو جنرال الکتریک. خرابی‌هایی که ممکن است با آن‌ها مواجه شوید:

 •        جرقه زدن مایکروویو؛
 •        روشن نشدن؛
 •        گرم نشدن غذا؛
 •        نچرخیدن ظرف درون دستگاه و سایر مشکلات.

 

این موارد مشکلاتی بوده که تکنسین‌های ما در انواع اقسام مایکروویوها مشاهده کرده‌اند. اگر شما هم با چنین مشکلاتی روبرو شدید و نیاز دارید که تعمیر مایکروویو جنرال الکتریک شما به نحو احسن انجام شود می‌توانید به تکنیسین‌های ما اعتماد کنید. تکنسین‌های فعال در فراز‌پشتیبان دوره‌های حرفه‌ای را گذرانده‌اند و کاملاً به دستگاه‌های جنرال الکتریک آشنا هستند علاوه بر  این استفاده از قطعات اورجینال باعث می‌شود دستگاه دوباره مانند روز اول خود کار کند.

 

اجاق‌گاز

اجاق‌گازها نیز دارای انواع مختلفی هستند و جنرال الکتریک نیز تنوع زیادی در این زمینه در محصولات خود دارد. زمانی که مشکلات زیر را مشاهده کردید ممکن است نیاز به تعمیر اجاق‌گاز جنرال الکتریک خود داشته باشید:

 •        خاموش نشدن قسمت فر؛
 •        روشن نشدن سریع شعله‌ها؛
 •        بوی نامطبوع.

این موارد تنها برخی از مشکلاتی است که ممکن است با آن‌ها مواجه شوید. توصیه‌ی ما این است که سعی نکنید خودتان دست به تعمیر بزنید و کار را به نمایندگی جنرال الکتریک جهت تعمیر اجاق‌گاز بسپارید.

 

چرا فراز‌پشتیبان؟

نمایندگی رسمی تعمیر محصولات و تأمین قطعات جنرال الکتریک: فراز‌پشتیبان تأمین‌کننده‌ی قطعات اورجینال شرکت جنرال الکتریک برای تمامی محصولات آن است. بدیهی است در تعمیرات خود نیز از قطعات اصل استفاده می‌کنیم تا مطمئن باشیم که دستگاه عملکرد مفید خود را دوباره به دست می‌آورد.

خدمات‌رسانی در تمام‌روزهای هفته و ایام تعطیل: خدمت‌رسانی و برطرف کردن نیازهای مشتری همیشه برای ما اولویت داشته است؛ به همین دلیل تعمیر خرابی تمامی محصولات جنرال الکتریک را در همه‌ی روزهای هفته و حتی در ایام تعطیل را انجام می‌دهیم.

حمل لوازم به تعمیرگاه: گاهی نیاز است که اجاق‌گاز، یخچال یا ماکروویو شما به تعمیرگاه منتقل شود تا کار تعمیر آن انجام شود. نیازی نیست نگران حمل آن به تعمیرگاه باشید، ما در فرازپشتبیان به‌عنوان نمایندگی جنرال الکتریک این کار را خودمان به عهده گرفته‌ایم.

در نهایت نیاز است یادآوری کنیم که فراز‌پشتیبان نمایندگی رسمی جنرال الکتریک برای تعمیرات و تأمین قطعات تمامی محصولات این شرکت است؛ پس اگر محصولی در این مطلب معرفی نشده بود نگران نباشید، تمامی محصولات جنرال الکتریک تحت پوشش خدمات ماست.

 

دیگر خدمات ما:

تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک

 

مطالب مرتبط