تعمیر فر تمامی برندها ی ایرانی و خارجی در تهران

تعمیر فر تمامی برندها

زمانی که کلمه‌ی آشپزخانه را می‌شنوید، بی اختیار ذهن ما هم به سمت پخت و پز می‌رود. وسلیه‌ای که برای پخت و پز استفاده می‌شود فر است. هر آشپزخانه‌ای نیاز به فر دارد و مدام نیز از آن جهت پخت و پز استفاده می‌شود. انواع گوناگونی از فر وجود دارند که برندهای مختلفی نیز آن‌ها را تولید می‌کنند. یکی از مشکلاتی که امروزه به وجود آمده، همین تنوع فرهاست. البته این تنوع به خودی خود مشکلی ندارد، مشکل زمانی است که فر خراب شود. در صورت بروز مشکل، اینکه فر از کدام مدل است و تولید کدام برند است مهم می‌شود. شما از چه برندی فر خود را خریداری کرده‌اید؟ می دانید با چه خرابی‌هایی ممکن است مواجه شوید؟ برای تعمیر فر چه کار می‌کنید؟ مرکزی برای تعمیر فر تمامی برندها سراغ دارید؟ در این مطلب به همه‌ی این موضوعات خواهیم پرداخت.

 

تعمیر فر تمامی برندهای ایرانی و خارجی در تهران
تعمیر فر تمامی برندهای ایرانی و خارجی در تهران

چند مدل فر داریم؟

فرها در کل به دو دسته‌ی توکار و مبله تقسیم می‌شوند. فرهای توکار به دلیل زیبایی بیشتر امروزه بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند. حال فرهای توکار هم به سه دسته‌ی: گازی، گاز و برق و برقی تقسیم می‌شوند. همانطور که از اسم آن‌ها نیز مشخص است فرهای گازی با گاز کار می‌کنند، فرهای گاز و برق با هردو و فرهای برقی هم فقط با برق کار می‌کنند. همین موارد باعث شده است که بسیاری از تعمیرگاه‌ها ندانند که چگونه تعمیر فر را انجام دهند و حتی در برخی موارد با ندانم کاری باعث خرابی بیشتر آن‌ها نیز می‌شوند. به همین دلیل توصیه می‌شود که جهت تعمیر فر تمامی برندها به مرکزی مطمئن مراجعه کنید.

 

کدام برندها طرفداران بیشتری دارند؟

همانطور که گفتیم برندهای زیادی در زمینه‌ی تولید فر آشپزخانه مشغول کار هستند. از این بین برخی از برندها به دلیل کیفیت، قیمت مناسب و کارایی بالا بیشتر مورد استقبال قرار گرفته‌اند.

 

بوش

فرهای آشپزخانه‌ی توکار بوش طرفداران بسیار زیادی دارند. محصولات این شرکت آلمانی مدام به کیفیت در ساخت معروف بوده‌اند و قطعات استفاده شده در آن مقاومت بالایی دارند. فرهای توکار برقی بوش بیشتر در بازار یافت شده و طرفدران بیشتری هم دارند.

 

تعمیر فر تمامی برندهای ایرانی و خارجی در تهران
تعمیر فر تمامی برندهای ایرانی و خارجی در تهران

اخوان

شرکت ایرانی اخوان از دیرباز است که آوازه‌ای در بازار داخل و بیرون به خاطر محصولات با کیفیت خود داشته است. فرهای توکار شرکت اخوان که از استیل و شیشه‌های مقاومی ساخته می‌شوند، اعتماد مشتریان را چه در داخل و چه خارج کسب کرده‌اند. برخی از محصولات نیز دارای شیشه‌های ابزار خورده هستند و در طراحی‌های مختلف ارائه می‌شوند.

 

استیل البرز

شرکت ایرانی استیل البرز محصولات خود را به بیش از ۴۰ کشور صادر کرده و در بازار داخلی نیز نقش پررنگی دارد. قطعات تولید شده توسط شرکت استیل البرز مقاومت بالایی داشته و مورد تأیید استانداردهای آمریکا و ژاپن هستند. فرهای این شرکت به‌صورت برقی و برق و گاز در بازار موجود است.

 

تعمیر فر تمامی برندهای ایرانی و خارجی در تهران
تعمیر فر تمامی برندهای ایرانی و خارجی در تهران

لتو

می‌توانید آشپزخانه‌ی خود را با محصولات ایتالیایی شرکت لتو هم پر کنید. فر آشپزخانه لتو با زیبایی منحصر به فردش و استفاده از قطعات مقاوم توانسته است در درون ایران نیز طرفداران خود را داشته باشد.

 

بیمکث

شرکت ایرانی بیمکث که توانسته است قدرت خود را در رقابت با شرکت‌های خارجی نشان دهد، در بازارهای داخلی و جهانی فعالیت دارد. کیفیت و کارایی محصولات بیمکث بسیار بالاست و کمتر با مشکل نیاز به تعمیر فر بیمکث مواجه خواهید شد.

 

تعمیر فر تمامی برندهای ایرانی و خارجی در تهران
تعمیر فر تمامی برندهای ایرانی و خارجی در تهران

داتیس

داتیس نیز از جمله شرکت‌های تولید کننده فرهای توکار است که قطعاتی با کیفیت بالا در محصولات خود استفاده می‌کند. فرهای توکار داتیس به‌صورت برق و گاز و برقی در بازار موجود هستند.

 

سایر برندهای دیگر مانند سامسونگ، آریستون و نیز هستند که در بازار طرفداران زیادی دارند.

 

عمر مفید فر توکار چقدر است؟

طبق بررسی‌های انجام شده عمر مفید فرهای توکار بین ۱۵ تا ۱۸ سال است.

 

 

چه خرابی‌هایی ممکن است به وجود بیایند؟

درست است که تمامی برندهای معرفی شده محصولاتی با کیفیت بالا تولید می‌کنند اما هر محصولی ممکن است بعد از مدتی دچار خرابی شود. خرابی‌هایی که رایج هستند عبارت‌اند از:

  •       پخت نامتوازن غذا
  •       نچرخیدن جوجه گردان
  •       گرم نشدن فر
  •       نرسیدن به دمای مناسب
  •       پریدن فیوز
  •       و…

 

زمانی که با خرابی فر مواجه شدید مهم است که به کدام مرکز تعمیر تماس می‌گیرید. مرکزی وجود دارد که می‌توانید تعمیر فر تمامی برندها را انجام دهد.

 

فرازپشتیبان، مرکزی برای تعمیر فر تمامی برندها

مرکز تعمیر فر تمامی برندها، فرازپشتیبان، جایی است که می‌توانید با اطمینان خاطر لوازم خانگی معیوب خود را به آن‌ها بسپارید. چند مشکل عمده در تعمیر فر توسط مراکز غیر تخصصی وجود دارد:

  •       استفاده از قطعات تقلبی
  •       نداشتن دانش کافی برای تعمیر فر
  •       عدم دسترسی به تعمیرگاه در روزهای تعطیل
  •       عدم دسترسی به تعمیرگاه در تمام ساعات روز

ما در فرازپشتیبان این مشکلات را تک به تک حل کرده‌ایم.

 اولین کاری که ما کرده‌ایم اخذ نمایندگی رسمی تعمیر فر تمامی برندها بوده است. فرازپشتیبان مرکزی است که نمایندگی رسمی تعمیر فر تمامی برندها‌ست؛ این یعنی تمام تکنسین‌های شرکت فرازپشتیبان در دوره‌های پیشرفته تعمیر فر هر برند شرکت کرده‌اند و برای هر برندی تکنسین متخصص خاص آن وجود دارد.

زمانی که ما خود را به عنوان نمایندگی رسمی برندهای مختلف مانند بوش، آریستون و سامسونگ دانسته‌ایم ملزم به این هستیم که از قطعات اورجینال مورد تأیید آنها در تعمیر فر استفاده کنیم. استفاده از قطعات اورجینال باعث می‌شود که دستگاه پس از تعمیر مانند روز اول خود کار کند و احتمال نیاز به تعمیر دوباره در آینده بسیار پایین باشد.

فر از جمله لوازمی است که مدام به آن در منزل نیاز است و در طول روز چندین بار از آن استفاده می‌شود. زمانی که با خرابی فر مواجه شدید، نیاز است که هرچه زودتر تعمیر شود. فرازپشتیبان، مرکز تعمیر فر تمامی برندها، خدمات خود را در همه‌ی روزهای هفته، حتی ایام تعطیل ارائه می‌کند. همچنین در تمام ساعات روز می‌توانید با فرازپشتیبان تماس بگیرید تا مشکل شما در اولین فرصت ممکن بررسی شود.

 

مورد دیگر حمل فر از محل به تعمیرگاه و بازگشت آن پس از تعمیر است که تمام توسط فرازپشتیبان صورت می‌گیرد. نیازی نیست که شما در ساعات شلوغی فر را به تعمیرگاه منتقل کنید، ما خودمان این کار را برای شما انجام می‌دهیم.

 فرازپشتیبان، مرکزی برای تعمیر فر تمامی برندها

 

مقالات خواندنی

 تعمیر فر گران قیمت در تهران

تعمیر فر

تعمیر فر اجاق گاز

تعمیر فر توسط شرکت فراز پشتیبان

تعمیر ماکروفر پاناسونیک

 

برچسب‌ها:  تعمیر فر داتیس,  تعمیر فر بیمکث,  تعمیر فر لتو,  تعمیر فر استیل البرز,  تعمیر فر بوش