تعمیر ماشین ظرفشویی تمامی برندها

تعمیر ماشین ظرفشویی تمامی برندها

مکانی برای تعمیر ماشین ظرفشویی تمامی برندها

ماشین ظرفشویی دستگاهی است که می‌تواند ظرفهای آشپزخانه‌ی شما را حتی اگر خیلی کثیف باشند در مدت زمان اندکی  کاملاً تمیز تحویل شما دهد. ماشین ظرفشویی، خانم‌ها را از انجام دادن یکی از طاقت فرساترین کارهای منزل راحت کرده است. مسلماً این دستگاه برای خانم‌های خانه دار اهمیت ویژه‌ای دارد و درست کار کردن آن نیز برایشان مهم است. شما کدام برند این دستگاه را در منزل استفاده می‌کنید؟ می‌‌دانید کدام برندها طرفدار بیشتری در ایران دارند؟ می‌‌دانید ویژگی هر برند چیست؟ چطور ممکن است دستگاه شما دچار خرابی شود؟ برای رفع خرابی باید چه کار کرد؟ خوب در ادامه‌ی مطلب به همه‌ی این سؤالات پاسخ خواهیم داد.

مکانی برای تعمیر ماشین ظرفشویی تمامی برندها
مکانی برای تعمیر ماشین ظرفشویی تمامی برندها

 

کدام برند ماشین ظرفشویی در ایران بهتر است؟

نمی‌توان دقیقاً گفت که یک برند نسبت به دیگری بسیار بهتر است و یا اینکه طرفداران خیلی بیشتری دارد. دلیل آن هم این است که شاید فروش محصولات یک برند نسبت به دیگری کمتر باشد ولی این تفاوت شاید به خاطر قیمت باشد. به همین دلیل ما برندهایی را معرفی خواهیم کرد که خریداران از خرید آن‌ها و عملکرد دستگاه رضایت دارند.

 

بوش

مکانی برای تعمیر ماشین ظرفشویی تمامی برندها
مکانی برای تعمیر ماشین ظرفشویی تمامی برندها

نزدیک به ۱۳۳ سال از تأسیس شرکت بوش در آلمان می‌گذرد. این شرکت آلمانی از دیرباز در زمینه‌ی تولید لوازم خانگی مشغول به کار بوده و تجربه‌ای به درازای قرن دارد. محصولاتی که تولید شرکت بوش هستند، دارای کیفیتی عالی و شهرتی جهانی دارند. به دلیل همین کیفیت عالی و استفاده از قطعات مقاوم محصولات این شرکت در ایران نیز خریداران زیادی دارند. در کل باید خیلی از دستگاه ظرفشویی بوش کار بکشید و به آن فشار بیاورید تا بتوانید آن را خراب کنید ولی باز هم ممکن است ماشین ظرفشویی بوش شما دچار خرابی شود.

 

سامسونگ

بزرگ‌ترین گروه کارخانجات در کره‌ی جنوبی، سامسونگ، تولید کننده‌ای عالی در زمینه‌ی لوازم‌خانگی است. ۸۱ سال تجربه در تولید که نتیجه‌اش نوآوری در همه‌ی زمینه‌ها و کیفیت در تک تک محصولات تولیدی شده است. مراکز تعمیر ماشین ظرفشویی تمامی برندها کمتر دیده‌اند که ظرفشویی سامسونگ دچار خرابی جدی‌ای شود.

 

ال‌جی

۶۰ سالی هست که ال‌‌جی شروع به کار کرده است. برخی از شرکت‌ها در همان ابتدا در رقابت باز می‌مانند و ورشکست می‌شوند؛ اما ال‌‌جی اثبات کرده است که از آن دسته شرکت‌ها نیست و خودش تبدیل به یکی از بزرگترین‌‌های صنعت تولید لوازم خانگی شده است. ماشین‌های ظرفشویی ال‌‌جی دارای شهرت جهانی هستند و بسیاری از افراد از این برند در ایران نیز استفاده کرده و رضایت کامل دارند.

 

دوو

شرکتی با پشتوانه‌ی است و دارای نیم قرن تجربه   در بازار لوازم‌خانگی را داراست.. محصولات شرکت دوو همیشه به خاطر نوآوری، فناوری و کیفیت در بازار شهرت داشته است. اگر از آشنایان خود نیز سؤال کنید مسلماً چند نفر را پیدا خواهید کرد که از لوازم خانگی دوو استفاده کرده باشند.

 

مکانی برای تعمیر ماشین ظرفشویی تمامی برندها
مکانی برای تعمیر ماشین ظرفشویی تمامی برندها

مکانی برای تعمیر ماشین ظرفشویی تمامی برندها

اسنوا

شرکت‌هایی هستند که نام ایران را در بازارهای جهانی لوازم خانگی سربلند کرده‌اند. اسنوا یکی از این شرکت‌هاست. ماشین‌های ظرفشویی تولیدی اسنوا در کنار اینکه ظروف را با قدرت تمام شستشو داده و تمیز می‌کنند، کیفیت ساخت بالایی دارند و تا مدت‌ها بدون هیچ مشکلی کار می‌کنند.

این برندها همگی در جهان و ایران طرفداران زیادی دارند. برندهای دیگری مانند هاردستون، مجیک، پاکشوما و… نیز هستند که در این مطلب مجال معرفی این شرکت‌ها نیست.

 شما متناسب با نیاز خود و فضایی که در اختیار دارید ممکن است از هر یک از برندهای بالا یا برندهای دیگری خریداری کنید. هیچ شرکتی نمی‌تواند ادعا کند که محصولات آن هرگز خراب نخواهند شد. فقط ممکن است طول عمر مفید آن‌ها بیشتر یا کمتر باشد. محصولات برندهای خوب تا ۱۲ سال نیز عمر می‌کنند و محصولات ضعیف‌تر نیز تا ۷ سال عمر می‌کنند؛ پس به‌صورت متوسط هر ظرفشویی ممکن است ۱۰ سال عمر کند. چه چیزهایی باعث می‌شود که این عمر مفید کمتر شود؟

 

چه چیزهایی باعث خرابی ماشین ظرفشویی می‌شوند؟

 •       اتصالات برقی غیر استاندارد
 •       حجم اضافی ظرف
 •       ضربه
 •       شیب غیرمناسب محل ظرفشویی
 •       و…

عوامل دیگری مانند فشار بیش از حد به دستگاه نیز ممکن است باعث خرابی‌هایی مانند موارد زیر شوند:

 •       تمیز نشدن ظرف‌ها
 •       تخلیه نشدن آب دستگاه
 •       پر نشدن آب دستگاه
 •       بوی نامطبوع دستگاه
 •       روشن نشدن دستگاه
 •       و…

فرقی هم نمی‌کند که دستگاه شما از کدام برند باشد، به‌هرحال ممکن است در آینده‌ با یکی از این مشکلات مواجه شوید. به هنگام خرابی باید چه کار کنید؟ پیشنهاد ما مراجعه به فراز‌پشتیبان، مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی تمامی برندهاست.

 

فرازپشتیبان، مرکزی برای تعمیر ماشین ظرفشویی تمامی برندها

فراز‌پشتیبان مجموعه‌ای است که فعالیت خود را در تهران شروع کرده و به قدرت نیز به کار خود ادامه می‌دهد. فرازپشتیبان مرکزی است که خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی تمامی برندها را ارائه می‌کند و همچنین نمایندگی رسمی این برندها نیز هست. در بین تمامی مراکز مشابه فراز‌پشتیبان توانسته متفاوت و بهتر باشد که دلایل این تفاوت و برتری عبارت‌اند از:

 

 •       پاسخگویی و خدمات رسانی ۲۴ ساعته و در ۷ روز هفته (حتی ایام تعطیل): ممکن است روزی دستگاه شما خراب شود که تعطیل باشد ولی به آن نیاز مبرم داشته باشید. در چنین موقعیتی فرازپشتیبان راه چاره‌ی شماست.
 •       تکنسین‌های دوره دیده و مورد تأیید: فرازپشتیبان به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی تمامی برندها، تکنسین‌های خود را الزام کرده است تا در دوره‌های تخصصی تعمیرات هر برند شرکت کنند تا خدمات استانداردی را به مشتریان ارائه کنند.
 •       اخذ نمایندگی رسمی تعمیرات برندها: مرکز تعمیرات فرازپشتیبان نمایندگی رسمی تعمیر ماشین ظرفشویی تمامی برندها را کسب کرده و مورد تأیید آنهاست.
 •       حمل و نقل دستگاه معیوب از محل به تعمیرگاه و بالعکس: دستگاه معیوب شما در صورت نیاز توسط تکنسین‌های ما به تعمیرگاه منتقل شده و پس از تعمیرات برگردانده می‌شود.
 •       استفاده از قطعات اورجینال: ما استفاده از قطعات تقلبی را خیانت می‌دانیم. قطعات استفاده شده در تعمیرات ما همه اورجینال بوده و توسط شرکت تولیدکننده محصول تأیید شده‌اند. 

 

مقالات خواندنی:

هرآنچه باید در مورد تعمیر ماشین ظرفشویی گران قیمت بدانید!

خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران که شاید مدت‌ها منتظرش بودیم!

تعمیر ماشین ظرفشویی برندهای ال جی، بوش، موریس، الگانس، سامسونگ

ظرفیت ماشین ظرفشویی ها و نحوه انتخاب یک ظرفشویی مناسب

۴ اشتباه رایج کاربران هنگام استفاده از ماشین ظرفشویی

ارورهای ماشین ظرفشویی بوش

 

مطالب مرتبط