تعمیر گاه مرکزی نف (NEFF)

 

نف یکی از بهترین محصولات لوازم خانگی تاپ دنیا میباشد که در کشور صنعتی آلمان طراحی و تولید میگردد.محصولات لوازم خانگی این برند از متریال فوق العاده ای بهره برده و از هر لحاظ خیال مصرف کننده را برای داشتن یک محصول خوب آسوده خاطر مینماید و مصرف کننده بدون هیچگونه دغدغه ای میتواند سالیان سال از دستگاه خود به نحو احسن استفاده کند . یکی از مزایای خوب این برند استفاده از بهترین و کاملترین قطعات (سخت افزاری و نرم افزاری) میباشد ضمنا این محصول به خاطر داشتن دیزانی متفاوت با برندهای دیگرکاملا متمایز تراز دیگر محصولات مشابه خود میباشد.در کشور عزیزمان خیلی از هموطنان گرامی در منازلشان از این برند استفاده میکنند و طبق آماری که از این مشترکین گرفته شده همیشه از نحوه کارکرد و پایداری دستگاهشان رضایت کامل داشتند.

شرکت فراز پشتیبان این افتخار را داردکه میتواند با توجه به داشتن تجربه و علم و آگاهی و تخصص کافی نسبت به تعمیر و نگهداری و سرویس محصولات نف رضایت شما مشترک محترم را جلب نماید . این شرکت توانایی وارد کردن قطعات الکترونیکی لوازم خانگی محصولات نف شما را با یک زمان معین شده دارد .

کافیست فقط یکبار ما را امتحان کنید و پس از جلب اعتماد شما مشترک محترم توسط این واحد خدماتی نگهداری و سرویس و تعمیر محصولات خود را به بسپارید.

از اینکه ما را انتخاب کرده اید از شما متشکریم

تماس با ما : 10 خط ویژه 02186024027

آدرس: سهروردی شمالی تقاطع مطهری پلاک 273 واخد 11 طبقه سوم

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

021-86024027 : تلفن تعمیرات