تعمیر هود زانوسی Zanussi

 

برند و کمپانی زانوسی یک برند ایتالیایی بوده که در سال 1984 اقدام به طراحی و تولید لوازم خانگی نمود. تولیدات متنوع و با کیفیت این کمپانی خیلی زود مشتریان خود را در سراسر دنیا پیدا کرد. هود زانوسی Zanussi یکی از تولیدات این کمپانی محسوب شده که کار جذب هوای گرم و همچنین بوهای تولید شده از طبخ غذا را انجام می دهد و آنها را به بیرون فضای خانه هدایت می کند. وجود یک هود با کیفیت و با کمترین صدا واقعا در هر آشپزخانه ای ضروری است. بدون وجود هود قطعا بوی مواد غذایی و پخت آنها اهالی خانه و همسایه ها را کلافه می کند. برند زانوسی یکی از بهترین و باکیفیت ترین هود ها را طراحی و تولید کرده است. اما تعمیر هود زانوسی Zanussi با وجود معتبر بودن برند آن دور از انتظار نیست و ممکن است بعد از استفاده زیاد دچار نواقصی شود که نیاز به تعمیر داشته باشد.

 

هود زانوسی


عیب یابی هود زانوسی Zanussi

افرادی که در کار تعمیر و نگهداری تخصصی هود زانوسی هستند به خوبی می دانند، مهمتر از تعمیر این وسیله عیب یابی آن است. یعنی دقیقا تعمیرکار تشخیص دهد ایراد بوجود آمده از چه چیزی ناشی می شود. عیب یابی درست در هزینه ها صرفه جویی کرده و البته باعث می شود، هود ماندگاری بیشتری هم داشته باشد. برخی از عیوبی که عموما باعث می شود نیاز به تعمیر هود زانوسی Zanussi باشد به شرح ذیل هستند:1- گاهی هود خیلی بیشتر از مواقع قبل صدا تولید می کند در این حالت بیشترین احتمال مربوط خرابی موتور است. بررسی و تعمیر موتور باید توسط تعمیرکار حرفه ای انجام شود. برای این کار حتما با تعمیرگاههای مجاز تماس بگیرید تا برای تعمیر هود زانوسی Zanussi کارشناس اعزام کنند.2- روشن نشده هود می تواند به دلیل نقص در سیم کشی، خرابی برد و یا موتور باشد. هر کدام از این ایرادات نواقص فنی مهمی بوده و رفع آنها از عهده تعمیرکار معمولی برنمی آید. برای همین حتما در صورت بروز یک چنین مشکلی برای تعمیر هود زانوسی Zanussi با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

هود زانوسی
3- کار کردن یکسره هود به دلیل خرابی کلیدها و یا برد آن رخ می دهد. در صورت مشاهده یک چنین ایرادی آن را از برق کشیده و با کارشناس تماس گرفته و از او مشورت بخواهید. تعمیر هود زانوسی Zanussi و برد آن اگر توسط شخص خبره انجام نشود، می تواند، هزینه خرید یک هود جدید را روی دست شما بگذارد.

4- مکش هود یکی از فاکتورهای کیفی آن محسوب می شود. هر چه مکش هود بیشتر باشد کیفیت آن بهتر بوده و بهتر می تواند بوهای مواد غذایی را خارج کند. کم شدن مکش هود یک ایراد فنی در موتور و یا فیلتر خواهد بود. کارشناس و تعمیرکار مرکز تعمیرات مجاز ابتدا فیلترها را چک می کند، در صورت سالم بودن آنها به سراغ موتور خواهد رفت. گاهی تعویض فیلتر مشکل کاهش مکش را کاملا حل خواهد کرد. برای اینکه مجبور به هزینه بی مورد نشوید، باید عیب یابی درست انجام شود. عیب یابی درست و تعمیر هود زانوسی Zanussi در میزان هزینه های بسیار موثر است.

 

هود زانوسی


هزینه تعمیر هود زانوسی Zanussi چقدر است؟

هزینه تعمیر هود زانوسی Zanussi با توجه به نوع نقص بوجود آمده متفاوت است. اگر قطعه خاص و مهمی آسیب ندیده باشد قطعا هزینه زیاد نخواهد بود اما تعمیر موتور و یا برد هزینه های بیشتری برای مشتری دارد. یک تعمیرگاه مجاز و حرفه ای دقیقا لیست و جزئیات هزینه ها از هزینه رفت آمد و دستمزد تعمیر تا خرید قطعات را به اطلاع مشتری می رساند.

021-86024027 : تلفن تعمیرات
 

 

تعمیر هود کندی

یکی از لوازم پرکاربرد آشپزخانه ها هود است. در هنگام آشپزی دود، بخار و بوهای مختلف به وجود می آید که وظیفه اصلی هود خارج کردن موارد ذکر شده از منزل میباشد. با این کار سقف و دیوار های آشپزخانه از چربی و رطوبت در امان میمانند و محیط آشپزخانه ...
ادامه مطلب

تعمیر هود کن

برخی از وسایل خانه مانند هود به طور مداوم و هر روز مورد استفاده قرار می گیرند و به همین دلیل احتمال استهلاک و خرابی آنها کم نیست. به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا در این مطلب به تعمیر هود کت پرداخته و نکاتی را در مورد نگهداری آن بیان کنیم.< ...
ادامه مطلب

تعمیر هود ایندزیت

هود یکی از انواع لوازم آشپزخانه است که تقریبا هر روز مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین بسیار مهم است که یک هود باکیفیت تهیه کنید تا دستگاه شما دچار مشکل نشده و نیاز به تعمیر هود پیدا نکنید. در ادامه قصد داریم تا در رابطه با تعمیر هود ایندزیت ...
ادامه مطلب

تعمیر هود بیمکث :: تعمیرگاه مرکزی

تعمیر هود بیمکث
ادامه مطلب

تعمیر هود آشپزخانه :: تعمیرگاه مرکزی

تعمیر هود آشپزخانه :: تعمیرگاه مرکزی
ادامه مطلب

تعمیر هود فوتیل (fotile) :: تعمیرگاه مرکزی

تعمیر هود فوتیل (fotile) :: تعمیرگاه مرکزی
ادامه مطلب