تعمیرات انواع کولر گازی


کولرهای گازی ، با تبدیل گاز به مایع و بعد مایع به گاز تولید سرما میکنند. کولرگازی در تهویه و تبرید جایگاه خاصی دارد چون به سرعت از گرما می کاهد و برخلاف کولر آبی،رطوبت را افزایش نمیدهد . از این جهت مناسبترین کولر برای مناطق مرطوب میباشند .

کولرهای گازی انواع مختلفی دارند:
 
- کولرهای یک تکه یا پنجره ای
- کولرهای دو تکه ( اسپیلت - split )
- کولرهای پرتابل ( قابل حمل - portable  )
- کولرهای ایستاده
 

سرويس به موقع كولرهای گازی یک ضرورت است


باید به خاطر داشته باشیم تمامی لوازم و ماشین آلات مكانیكی به  سرویس های دوره ای نیاز دارند ، شاید خیلی از مردم به دلیل مشغله بسیار و یا هزینه سرویس كولر های گازی عملا تا زمان خرابی و خاموش شدن دستگاه های كولر گازی هیچ گاه به سرویس آن فكر نكنند و این كار را صرفا هزینه ای بی دلیل بدانند.
كولر های  گازی  سرویس  نشده  به  دلیل  كثیفی،  عملا مدت  زمان بیشتری را جهت خنك نمودن محیط صرف می نمایند این موضوع  در ابتدا باعث افزایش مصرف برق و هزینه پرداختی آن می شود و سر انجام بدلیل  كاركرد زیاد كمپرسور و افزایش آمپر مصرفی ممكن است برد دستگاه ، سیم كشی و حتی كمپرسور آسیب جدی و غیر قابل جبرانی ببیند این موضوع می تواند برای شما هزینه بیشتری برای تعمیرات را به دنبال داشته باشد.

با سرویس به موقع  واحد داخلی و بیرونی (پنل و كندانسور) شما شستشو می گردد و همچنین به طور رایگان گاز دستگاه شما چك می گردد. شما ضمن صرفه جویی در مصرف برق هزینه های خود را نیز كاهش داده اید.   همچنین مدت زمان بیشتری با خاطری آسوده از هوای مطبوع دستگاه خود لذت می برید.


** با متخصصین حرفه ای تعمیرات و نگهدار کولر فرازپشتیبان در تماس باشید **

 

 


021-86024027 : تلفن تعمیرات