مشاوره خرید ماشین ظرفشویی بوش

 

نکات مهمی که قبل از خرید باید در باره یک دستگاه ظرفشویی بوش بدانید

مهمترین موضوعی که شما هموطنان عزیز باید از آن اطلاع داشته باشید نحوه کارکرد و مصرف انرژی دستگاه مورد انتخاب یا مورد علاقه و یا معرفی شده به شما مصرف کننده گرامی میباشد .

آیا میدانید حداقل مصرفی آب و انرژی برای شستن 144 پارچه ظروف در داخل سینک بصورت نسبی و حداقل زمانی را که برای شستن این مقدار ظروف در آشپزخانه خود صرف مینمایید چقدر میباشد؟ پس از تحقیق و بررسی انجام شده حداقل مصرف آب 200 لیتر و وبیش از 3 کیلو وات انرزی و بیش از 90 دقیقه زمان باید صرف شود . چنانچه شما برای شستن این مقدار ظروف از ظرفشویی استفاده نمایید (بستگی به برند و مدل دستگاه ها متفاوت میباشد ) مقدار مصرف آب حداقل به 6 لیتر و مصرف انرزی به 1 کیلو وات کاهش پیدا میکند .

ساختار کارکرد ظرفشویی ها ی بوش بطور کلی بدین شکل میباشد که برنامه های متنوعی شامل خیساندن ظروف و شستن ظروف با آب گرم وسپس آبکشی ظروف با آب گرم و سرد و در نهایت خشک کردن ظروف میباشد که هر کدام از این برنامه ها تایم و زمانی را صرف مینماید واین زمان صرف شده نباید شما را بابت مصرف انرژی بیش از حد نگران نماید .ظرفشویی های بوش از سه سبد برای شستن ظروف برخوردار میباشد و برنامه های شستشوی کامل و متنوعی دارد که نسبت به نوع ظروف خود میتوانید برنامه شستشو را انتخاب نمایید . ظرفشویی های بوش بی نهایت بی صدا میباشند بطوریکه در زمان کار کردن شما بهیچ عنوان صدای دستگاه را نمیشنوید و این بخاطر استفاده از برد اینورتور در ظرقشویی های بوش میباشد که با توجه از استفاده از این برد مصرف انرژی و صدای ایجاد شده از کارکردن دستگاه به حداقل میرسد ظرفشویی های بوش عموما ساخت کشور آلمان میباشد و از متریال خوبی بهره مند میباشد وخیال شما را سالیان سال از داشتن یک دستگاه خوب و کامل آسوده مینماید .  

. شرکت فراز پشتیبان میتواند شما را در این امر بطور کامل مشاوره و راهنمایی نماید تا همیشه از خرید خود شاد و خرسند باشید ما میتوانیم شما را در خرید ظرفشویی با برندبوش آشنا کرده وشما مصرف کننده و مشترک محترم را در راه این خرید همراهی نماییم ما میتوانیم با توجه به آشنایی کاملی که از دستگاههای ظرفشویی بوش  داریم شما را نسبت به خرید ظرقشویی خود آگاه کرده تااز  دستگاه مورد نظر سالیان سال به نحو احسن استفاده نمایید .  

 

 

 

021-86024027 : تلفن تعمیرات