تعمیر گاه مرکزی آریستون (ARISTON)


آیا میدانید آریستون یکی از اولین تولید کننده های لوازم های توکار در داخل آشپزخانه در سرتاسر دنیا میباشد عمده فعالیت کارخانجات آریستون به تولید انواع فر – ماکرویو – هود – صفحه گاز و قهوه ساز میباشد که خرید این محصولات و نصب آنها در داخل آشپزخانه باعث راحتی کار مصرف کننده در طول شبانه روز و عدم بوجود آمدن خستگی مفرط بعلت داشتن ابزار و لوازم های مناسب جهت یک آشپزی خوب میباشد و ضمنا بعلت داشتن دیزاین بسیار شیک یک زیبایی خاصی هم به آشپزخانه شما میدهد . دفتر مرکزی و کارخانجات آریستون در کشور ایتالیا (مهد تولید لوازم خانگی در دنیا )مستقر میباشد . و از آنجاییکه این کشور قدمت و تجربه  زیادی در تولید انواع لوازم خانگی دارد محصولات ذکر شده مجهز به بهترین قطعات  میباشند تا مشترکین محترم با خیالی آسوده از وسایل خود بهره مند گردند .

شرکت فراز پشتیبان مدت  سه سال میباشد که مدیریت خدمات پس از فروش یکسری از محصولات آریستون  را که شامل :انواع فر – ماکرویو – هود – صفحه گاز و قهوه سازمیباشد را با ارائه گارانتی فراز پشتیبان به عهده  دارد . این شرکت جهت نصب محصولات آریستون  وتعمیر وتعویض قطعات اورجینال دارای تکنسین های مجرب و تحصیلکرده ای  می باشد که به خوبی آموزش های لازم را جهت بالا بردن بیشتر رضایت شما مشترکین گرامی دیده اند ضمنا این شرکت دارای یک سیستم اداری و  نرم افزاری هست  که آمادگی لازم راجهت ارائه یک خدمات نوین در طول شبانه روز به شما همو طنان گرامی دارد.

فراز پشتیبان این افتخار را دارد که در سرتاسر ایران بزرگ  دارای نمایندگان مجرب و دوره دیده ای میباشد که از هر لحاظ خیال شما خریداران حال حاضر و قدیمی را نسبت به ارائه خدمات و تامین قطعات آسوده خاطر می نماید و قادر به وارد کردن انواع قطعات محصولات ذکر شد در کشور عزیزمان هستیم و ضمناما  با داشتن مهندسین بسیار مجرب خیلی از نیازها و ایرادهای فنی محصولات آریستون شما مشترکین محترم را رفع خواهیم کرد تا جای هیچگونه نگرانی نداشته باشید

فراز پشتیبان مطالب بسیار مفیدی از نحوه کار کردن و اطلاعات کاملی از دستگاه های فر - ماکرویو و قهوه ساز را در داخل این سایت تعبیه کرده است تا شما مشترکین محترم به راحتی به آنها دسترسی داشته باشید و زندگی آرام بخشی را در کنار محصولات آریستون خود سپری نمایید با آرزوی روزهای خوش شما با آریستون.

از اینکه ما را انتخاب کرده اید از شما متشکریم

تماس با ما :86024027 با 10 خط ویژه

                                                                     
021-86024027 : تلفن تعمیرات