۶ قهوه ساز برتر سال ۲۰۱۸ 

یکی از محبوب ترین نوشیدنی ها در تمام جهان قهوه است که یک نوشیدنی تمام عیار برای رفع خستگی و ایجاد آرامش محسوب می شود. در کشور ما نیز بسیاری از مردم عادت دارند که در طول روز یک یا چند فنجان قهوه بنوشند. نکته مهم در درست کردن قهوه استفاده از یک دستگاه قهوه ساز باکیفیت و حرفه ای است. اگر قهوه ساز شما باکیفیت باشد و شما نیز در درست کردن قهوه تجربه داشته باشید قطعا می توانید یک قهوه عالی را میل کنید. با توجه به انواع قهوه ساز موجود در بازار تصمیم گرفتیم تا تعدادی از بهترین قهوه سازهای سال ۲۰۱۸ را به شما معرفی کنیم.

قهوه ساز مدل Keurig K475

یکی از بهترین قهوه سازهای حال حاضر بازار همین مدل Keurig K475 است که در ۵ سایز گوناگون عرضه می شود. آپشن ها و قابلیت تنظیمت عالی این قهوه ساز از جمله ویژگی های منحصر به فر آن محسوب می شود. شما می توانید در این قهوه ساز حرارت را روی ۵ دمای مختلف تنظیم کنید و طعم های متنوعی از قهوه را تجربه نمایید. خریداران این مدل قهوه ساز خیالشان از بابت کیفیت این دستگاه راحت بوده و تا مدت های زیادی نیاز به تعمیر قهوه ساز خود پیدا نخواهند کرد.

قهوه ساز مدل CHULUX  Single-Serve Coffee Maker

این مدل از قهوه ساز از جمله زیباترین و جذاب ترین مدل های قهوه ساز موجود است. این قهوه ساز بیشتر برای فضاهای کوچکتر مرود استفاده قرار می گیرد و طعم عالی از قهوه را به شما ارائه می دهد. ضمنا قیمت این قهوه ساز بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. همچنین با خرید این قهوه ساز از بات خدمات مربوط به تعمیر قهوه ساز مشکلی نخواهید داشت.

قهوه ساز مدل Hamilton Beach

قهوه ساز همیلتون از دیگر قهوه سازهای مدرن و باکیفیت بازار است. این قهوه ساز دوکاره بوده و طراحی بسیار زیبایی دارد. شما می توانید با استفاده از قهوه ساز همیلتون میزان غلظت قهوه خود را مشخص کنید. قهوه ساز همیلتون از جمله قهوه سازهای حرفه ای است و برای افرادی که در درست کردن قهوه حساسیت بالایی به خرج می دهند بسیار مناسب می باشد. ضمن اینکه این قهوه ساز دارای گارانتی های معتبر بوده و رد نتیجه از بابت خدمات تعمیر قهوه ساز نیز یک گزینه عالی به حساب می آید.

قهوه سازقهوه ساز مدل Ninja Coffee Bar

شاید بتوان این قهوه ساز را پرکاربردترین و بهترین نوع قهوه ساز موجود دانست که فروش بسیار بالایی را نیز در جهان دارد. این قهوه ساز چندکاره می تواند در زمانی سریع چند فنجان قهوه را به طور هم زمان به شما بدهد که قابلیتی عالی به حساب می آید. اگر دوست دارید یک قهوه عالی را میل کنید می توانید از قابلیت کف ساز شیر این قهوه ساز استفاده کرده و طعمی بی نظیر را تجربه کنید. جنس این قهوه ساز به حدی خوب است که احتمالا تا سال ها پس از خرید آن نیاز به تعمیر قهوه ساز خود پیدا نمی کنید.

قهوه سازقهوه ساز مدل AdirChef Grab N

این قهوه ساز به این دلیل در بین برترین قهوه سازها قرار گرفته که استفاده از آن بسیار راحت می باشد. این قهوه ساز از نوع قهوه سازهای سبک بوده و برای ایام مسافرت یک گزینه عالی است. همچنین رنگ ها و طرح های جذاب این قهوه ساز می تواند جلوه زیبایی به دکوراسیون خانه شما بدهد. این دستگاه دارای قابلیت خاموش شدن خودکار می باشد. ضمنا قیمت این قهوه ساز نسبت به کارایی آن بسیار مناسب است.

قهوه ساز مدل BLACK+DECKER

آخرین قهوه سازی که در این مطلب معرفی خواهیم کرد بلک اند دکر است که ویژگی اصلی آن بهره مندی فیلتر دائمی و بدون نیاز به تعویض است. این قهوه ساز قابلیت تبدیل شدن به یک قهوه ساز مسافرتی را نیز داشته و زیبایی منحصر به فردی را دارد. قهوه ای که با این قهوه ساز درست شود طعمی فوق العاده را به خود خواهد گرفت و به همین دلیل هم این قهوه ساز جزو بهترین قهوه سارهای حال حاضر دنیا به شمار می رود.

مطالب مرتبط