۴ ماشین ظرفشویی برتر سال ۲۰۱۸ 

شستن ظرف یکی از کارهای منزل است که بسیاری از افراد از آن نفرت داشته و این کار برایشان آزاردهنده است. ضمن اینکه شستن ظرف ها وقت زیادی را نیز از اعضای خانواده تلف می کند. یکی از لوازمی که کار شستن ظرف را راحت تر کرده و باعث صرفه جویی در وقت و انرژی او شده است ماشین ظرفشویی می باشد. شما با خرید یک ماشین ظرفشویی می توانید از شر شستن ظرف های کثیف راحت شده و زمان شستن ظرف را به کارهای دیگر اختصاص دهید. با توجه به اینکه ماشین های ظرفشویی مختلفی در بازار وجود دارد تصمیم گرفتیم تا تعدادی از بهترین ماشین های ظرفشویی سال ۲۰۱۸ را به شما معرفی کنیم. برندهای خوب هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی را کاهش میدهند. پس تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

ماشین ظرفشویی بوش مدل Ascenta SHE3AR76UC

ماشین ظرفشویی بوش مدل Ascenta SHE3AR76UC از باکیفیت ترین مدل های ماشین ظرفشویی موجود در بازار می باشد. این ماشین ظرفشویی سر و صدای خیلی کمی داشته و قابلیت اسپری کردن با فشارهای گوناگون را دارد. این ماشین ظرفشویی حتی پنهان ترین قسمت های ظرف ها را نیز به خوبی مورد شست و شو قرار می دهد و خیالتان از بابت تمیزی کامل ظرف ها راحت خواهد بود. ظرفیت ۱۴ نفره این ماشین ظرفشویی باعث می شود تا در مهمانی ها هیچ مشکلی برای شستن ظرف ها نداشته باشید. اگر نمی خواهید که هزینه های زیادی را برای تعمیر ماشین ظرفشویی بدهید ماشین ظرفشویی بوش مدل Ascenta SHE3AR76UC یک گزینه عالی به حساب می آید.

ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی بوش مدل SHX3AR75UC

ماشین ظرفشویی بعدی که در این مطلب معرفی می کنیم نیز از برند بوش است. بوش یکی از بزرگترین تولید کنندگان لوازم خانگی از جمله ماشین ظرفشویی است و محصولات این کمپانی از کیفیت فوق العاده ای برخوردار هستند. یکی از منحصر به فردترین ویژگی های ماشین ظرفشویی بوش مدل SHX3AR75UC وجود برنامه ای جهت ضدعفونی کردن ظورف است که باعث از بین بردن باکتری ها شده و خیال شما را تا حد زیادی راحت خواهد کرد. ویژگی جالب دیگر این ماشین ظرفشویی وجود سیستم قف آب سرریز است که مانع از نفوذ آب به بیرون دستگاه خواهد شد. به طور کلی خرید ماشین ظرفشویی برند بوش مزایای زیادی را دارد و باعث می شود که تا مدتها به خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی نیازی پیدا نکنید.

ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل DW80J7550US

 یکی از قابلیت های جالب ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل DW80J7550US این است که به شما امکان انتخاب ناحیه شست و شو را خواهد داد. بنابراین شما می توانید یک نقطه از ظرف را انتخاب و با فشردن یک دکمه از تمیز شدن کامل آن اطمینان پیدا کنید. همچنین این ماشین ظرفشویی به تکنولوژی دیوار آب نیز مجهز است. این ماشین ظرفشویی برای از بین بردن انواع لکه های سخت بسیار مناسب است. یکی دیگر از مزایای ماشین ظرفشویی های سامسونگ این است که دارای مراکز معتبر تعمیر ماشین ظرفشویی در کشور می باشد.

ماشین ظرفشوییماشین ظرفشویی ال جی مدل LDT9965BD

ماشین ظرفشویی ال جی مدل LDT9965BD می توان نمونه واقعی یک ماشین ظرفشویی مدرن دانست. این ماشین ظرفشویی چه به لحاظ کارکرد و تکنولوژی ساخت و چه به لحاظ ظاهری یک ماشین ظرفشویی مدرن بوده و فوق العاده زیباست. پوشش این ماشین ظرفشویی از نوع استینلس استیل بوده و مشکی رنگ است. به دلیل همین ویژگی است که این ماشین ظرفشویی اثر انگشت را بر روی خود حفظ نمی کند و در نتیجه همواره تمیز و براق به نظر می آید. از دیگر ویژگی های این ماشین ظرفشویی کم سر و صدا بودن آن است. ال جی نیز مانند سامسونگ دارای مراکز معتبر تعمیر ماشین ظرفشویی در کشور است که در صورت بروز مشکل می توانید به راحتی تعمیر ماشین ظرفشویی خود را به این مراکز بسپارید.

مطالب مرتبط