۴ برند برتر لوازم خانگی و نقاط قوت محصولات آنها

لوازم خانگی جزو آن دسته از محصولاتی هستند که بیشترین فروش را در طول هر سال دارند; و نیاز به این نوع محصولات تمام نشدنی است; شرکت های مختلفی در سطح جهان در زمینه تولید انواع لوازم خانگی فعالیت می کنند; در این مطلب قصد داریم تا تعدادی از برترین برندهای لوازم خانگی را معرفی کرده; و نقاط قوت محصولات آنها را بررسی کنیم.

بوش

کمپانی بوش یکی از قدیمی ترین و مطرح ترین برندهای فعال در حوزه لوازم خانگی است که در کشور آلمان فعالیت می کند. در حال حاضر کارخانه های مختلف این کمپانی در اروپا، آسیا و آمریکا مشغول به فعالیت می باشند. اگر سری به مراکز فروش لوازم خانگی بزنید می توانید انواع محصولات بوش از جمله ماشین لباسشویی، یخچال، جاروبرقی، گاز صفحه ای، قهوه ساز، ماشین ظرفشویی و… را مشاهده کنید. نام برند بوش با کیفیت و استاندارد عجین شده است و محصولات این کمپانی از کیفیتی مثال زدنی برخوردار می باشند. ضمنا باید به زیبایی خاص و همچنین فناوری به روز محصولات بوش نیز اشاره کرد. خوشبختانه خدمات تعمیرات لوازم خانگی بوش از جمله تعمیر ماشین لباسشویی بوش، تعمیر یخچال بوش، تعمیر جاروبرقی بوش و… به طور کامل در کشورمان پشتیبانی می شود.

لوازم خانگیالکترولوکس (آاگ)

صاحب اصلی برند آاگ کمپانی الکترولوکس است; که همواره در زمینه تولیدات نوآورانه پیشگام بوده و محصولات باکیفیتی را وارد بازار کرده است; از جمله محصولات آاگ باید به ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و فرگاز آن اشاره کرد; که کیفیت ساخت بالایی دارند; تکنولوژی به کار رفته در ساخت محصولات آاگ بسیار به روز و مدرن می باشد; به طور مثال هودهای آاگ به دو سیستم مدرن SilenceTech برای کاهش صدا و همچنین Breeze جهت از بین بردن انواع بوها مجهز است; همچنین در مورد ماشین لباسشویی آاگ نیز باید گفت که استفاده از تکنولوژی Absolute Care باعث کاهش چشمگیر زمان خشک کردن لباس ها شده است; در مورد گارانتی و همچنین تعمیر محصولات آاگ مانند تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ و تعمیر ماشین لباسشویی آاگ نیز می توانید آسوده خاطر باشید.

لوازم خانگیسامسونگ

برند نام آشنای کره ای که در ایران از فروش و محبوبیت بالایی برخوردار است. شاید پرفروش ترین محصول کمپانی سامسونگ در ایران گوشی های تلفن همراه آن باشد اما این شرکت از تولید و عرضه لوازم خانگی نیز غافل نبوده و سالانه سود بسیار خوبی را از این راه به دست می آورد. معروف ترین لوازم خانگی سامسونگ را باید ماشین لباسشویی و یخچال فریزر های سامسونگ دانست. لوازم خانگی سامسونگ علاوه بر به کارگیری فناوری های به روز از لحاظ ظاهری نیز بسیار زیبا و شیک هستند و کیفیت قابل قبولی را نیز دارند. ضمن اینکه قیمت محصولات سامسونگ نیز بسیار مقرون به صرفه می باشد. سامسونگ یکی از برندهایی است که دارای خدمات پس از فروش بسیار مناسبی در کشورمان می باشد. بنابراین بابت موارد مربوط به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ، تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ، تعمیر قهوه ساز سامسونگ و تعمیر سایر محصولات این برند هیچ گونه مشکلی را نخواهید داشت.

لوازم خانگیال جی

دیگر برند مطرح کره ای که فروش بسیار بالایی را در زمینه لوازم خانگی داشته و در کشورمان نیز بسیار محبوب است. عملکرد و کیفیت محصولات این برند بسیار خوب بوده و به همین دلیل نیز پیشرفت قابل توجهی را داشته است. ضمن اینکه توجه به پیشرفت های بیشتر در زمینه فناوری های نوین تولید از جمله ویژگی های برند ال جی و لوازم خانگی آن می باشد. یک ویژگی مهم برند ال جی مربوط به خدمات پس از فروش گسترده این برند است که خبال شما را از بابت هر گونه تعمیر یخچال ال جی، تعمیر جارو برقی ال جی و تعمیر لوازم خانگی دیگر این برند راحت می کند.

لوازم خانگی

مطالب مرتبط