بهترین لباسشویی ۲۰۱۹ و بهترین برندهای امسال کدامند؟

  بهترین لباسشویی 2019

  بهترین لباسشویی ۲۰۱۹

 همه ما برای انجام کارهای راحت آمادگی بیشتری خواهیم داشت. هر وسیله‌ای که امروزه اختراع گردد ما را در جهت سهولت کار پیش می‌برد. در ابتدای مقدمه این مقاله، به نکاتی جهت پیدا کردن بهترین لباسشویی ۲۰۱۹ سپس به نکاتی دیگر اشاره می‌کنیم. 

  بهترین لباسشویی 2019 و بهترین برندهای امسال کدامند؟
بهترین لباسشویی ۲۰۱۹ و بهترین برندهای امسال کدامند؟

تاریخچه ماشین لباسشویی: ماشین لباسشویی توسط افراد مختلف در مدل‌های متنوعی در طول سالیان سال تولید شده است و با گذشت زمان به قابلیت‌های آن نیز افزوده شد. قبل از اختراع لباسشویی البسه را با دست می‌شستند و حتی افرادی برای این کار استخدام می‌شدند. مثلاً برای برطرف کردن لکه‌ها از خاک و شن و ماسه استفاده می‌کردند. آن زمان مواد‌ شوینده شیمیایی وجود نداشت و مردم از مواد‌طبیعی برای پاک‌سازی و شستشوی لباس استفاده می‌کردند. بهترین نوع لباسشویی ۲۰۱۹ لباسشویی است که بتواند رضایت مشتری را جلب کند و در بازار رقابت جهانی حرفی برای گفتن داشته باشد.

 

نکاتی درباره ماشین لباسشویی

در دهه‌های اخیر اغلب لباسشویی‌ها به دو صورت تولید می‌شوند. یک نوع آنکه درب آن در قسمت بالایی و نوع دیگر آن درب در قسمت جلوی ماشین قرار دارد که در سال‌های اخیر مردم اغلب از ماشین که درب آن در قسمت جلوی آن است، استفاده می‌کنند. ماشین لباسشویی درب بالا، صدایش بیشتر است و ارزان‌قیمت‌تر است؛ حتی سروصدای کمتری نیز دارد و قیمت آن از لباسشویی درب بالا گران‌تر است.

 

به چه ویژگی‌هایی هنگام خرید لباسشویی ۲۰۱۹ توجه کنیم؟

مهم‌ترین ویژگی برای خرید بهترین لباسشویی ۲۰۱۹ این است که آن را با توجه به حجم لباس‌هایی که می‌خواهید بشویید، تهیه نمایید. اینکه ظرفیت آن با تعداد اعضای خانواده‌تان تناسب داشته باشد. توصیه می‌کنیم اگر جزو خانواده‌های دونفره هستید ماشین لباسشویی ۶ کیلوگرمی و اگر جزء خانواده‌های چهار‌نفره هستید ماشین ۸ کیلوگرمی و اگر جزو خانواده‌های بالای ۵ نفر هستید ماشین ۱۰ کیلوگرم تهیه نمایید. اگر دوست دارید همه کارها را ماشین لباسشویی انجام دهد از نوع اتوماتیک استفاده کنید؛ اما اگر بودجه شما کافی نیست به جای خرید لباسشویی اتوماتیک می‌توانید از لباسشویی نیمه اتوماتیک استفاده کنید؛ زیرا قیمت آن کمتر است و مزیت‌هایی نیز دارد.

عیب‌هایی رایج ماشین لباسشویی

 •       خرابی موتور تایمر
 •       خرابی شیر الکتریکی
 •       خرابی هیدرا‌ستات
 •       سوراخ شدن لاستیک دور درب ماشین 
 •       خرابی ترموستات
 •       خرابی المنت
 •       قطع شدن سیم رابط تایمر
 •       خرابی خازن
 •       خرابی تسمه
 •       خرابی بلبرینگ (یاتاقان)
 •       پارگی تسمه

 

بهترین لباسشویی در سال ۲۰۱۹

برای انتخاب و خرید ماشین مناسب حتماً تحقیقات خود را کامل کنید؛ زیرا امروزه به دلیل تنوع در تولید انبوهی از ماشین‌های لباسشویی، انتخاب برای مشتریان بسیار سخت شده است. برای خرید بهترین دستگاه به بدنه، فضای داخل ماشین، رنگ، مدل، قیمت، گارانتی و خدمات پس از فروش توجه ویژه‌ای نمایید. برای خرید یک ماشین خوب مهم‌ترین کار این است به مرکز بورس تولیدکنندگان ماشین لباس‌شویی مراجعه نمایید و از چندین فروشگاه قیمت بگیرید سپس خرید خود را انجام دهید. 

 

توصیه‌ای برای خرید بهترین ماشین لباس‌شویی

خرید و تهیه یک لباسشویی خوب بسیار سخت است، به این جهت که در بازار امروزی برندهای گوناگونی وجود دارد. به دلیل اینکه هر فرد در شستشو روش و شرایط خاصی دارد نمی‌توان یک برند خاص و محبوبی را معرفی کرد. بااین‌حال با توجه به نیازهای خریداران بهترین ماشین‌های لباس‌شویی ۲۰۱۹ را معرفی خواهیم کرد.

انواع بهترین ماشین لباس‌شویی

۱- ماشین لباسشویی ال‌جی

اگر در خانواده‌ای پرجمعیت زندگی می‌کنید و نیازهای شستشوی شما زیاد و متنوع است، توصیه می‌شود که ماشین لباسشویی ال‌جی را انتخاب نمایید. این مدل دارای ظرفیت بسیار بالا و امکانات فراوانی است. مصرف برق آن بسیار مناسب است. این نوع لباسشویی ۱۲ کیلوگرمی یکی از مدرن‌ترین لباس‌شویی‌هاست. این نوع دستگاه قادر است لباس را در ۶ حرکت گوناگون بچرخاند از جمله غلتاندن، سایشی و پیچشی. همواره پس از شستشو هیچ‌گونه آلودگی، لک و کثیفی روی لباس باقی نمی‌گذارد.

۲- ماشین لباسشویی بوش

این نوع ماشین توان بالایی در شستشو دارد. در مصرف آب، مواد‌شوینده و برق، بسیار بهینه و کم‌مصرف است. این دستگاه حجم آلودگی لباس، میزان آب و مواد‌ شوینده را تعیین می‌کند و لباس‌ها را بسیار تمیز تحویل شما می‌دهد.

 

  بهترین لباسشویی 2019 و بهترین برندهای امسال کدامند؟
بهترین لباسشویی ۲۰۱۹ و بهترین برندهای امسال کدامند؟

۳- ماشین لباسشویی سامسونگ

این ماشین مقدار بالایی از البسه را در زمان کوتاه شستشو می‌دهد. درصورتی‌که دستگاه دچار آسیب‌دیدگی شود به‌طور هوشمند عیب را شناسایی می‌کند و بدون حضور فرد متخصص راهنمایی‌های لازم را جهت رفع عیب به شما ارائه می‌دهد. این دستگاه صدا و لرزش بسیار کمی دارد و در برابر دست‌کاری‌های کودکان و نوسانات احتمالی برق محافظت می‌شود. 

 

  بهترین لباسشویی 2019 و بهترین برندهای امسال کدامند؟
بهترین لباسشویی ۲۰۱۹ و بهترین برندهای امسال کدامند؟

۴- ماشین لباسشویی آاگ

لباس‌شویی آاِگ یک برند آلمانی است. اگر تمایل دارید در برق صرفه‌جویی کنید، توصیه می‌شود این دستگاه را خریداری نمایید. این دستگاه بسیار کم‌صداست و حجم بسیار کمی را در آشپزخانه اشغال خواهد کرد. این دستگاه هوشمند است و مجهز به صفحه نمایشگر، قفل کودک و دستیار شستشو می‌باشد.

 

  بهترین لباسشویی 2019 و بهترین برندهای امسال کدامند؟
بهترین لباسشویی ۲۰۱۹ و بهترین برندهای امسال کدامند؟

۵- ماشین لباسشویی پاکشوما

معرفی نکردن یک لباسشویی خوب و ایرانی در بین ماشین لباسشویی‌های ۲۰۱۹ دور از انصاف است. به‌درستی برخی از محصولاتی ایرانی می‌تواند با برندهای خارجی رقابت کنند. دیگ این دستگاه به‌طور خودکار شستشو می‌شود و فضای آن برای قرار دادن البسه بعدی بسیار تمیز خواهد بود.

 

روش‌های تحقیق برای خرید بهترین لباسشویی ۲۰۱۹

روش اول: شبکه‌های اینترنتی

برای این‌که ما بتوانیم بهترین لباس‌شویی را خریداری نماییم آسان‌ترین راه تحقیق از طریق وبلاگ‌ها، سایت‌ها و شبکه‌های مجازی است. ما از طریق اینترنت می‌توانیم وارد سایت‌های معتبر و گوناگونی شویم. فهرست قیمت‌های انواع برندها، مقدار ظرفیت آن‌ها و قابلیت‌های دستگاه  را مطالعه می‌کنید و با برندهای دیگر مقایسه‌ای انجام می‌دهید آنگاه یک دستگاه مناسب تهیه می‌نمایید.

روش دوم: فروشندگان لوازم‌خانگی

یکی از روش‌های مناسب برای خرید بهترین لباسشویی این است که به مراکز بورس لباسشویی مراجعه نماییم و از چند فروشنده درباره چند ماشین لباسشویی خوب تحقیق می‌کنیم وقتی از چند فروشنده لوازم‌خانگی اطلاعات کافی و لازم را دریافت کردیم آنگاه می‌توان یک برند محبوب و مناسب را با اطمینان خاطر خریداری نماییم. 

روش سوم: مشورت با متخصصین لباسشویی

یکی از روش‌های مناسب برای خرید بهترین لباسشویی مشورت با متخصصین این دستگاه است. با مشاوره از این افراد متخصص و توصیه‌های آنان، شما را به‌سوی خرید یک لباسشویی خوب سوق خواهند داد.

روش چهارم: مشورت با دوستان و بستگانی که لباسشویی خوبی تهیه نموده‌اند. 

یکی از روش‌های مناسب برای خرید بهترین لباسشویی خوب، مشاوره با دوستان و اقوام است. از آنان بپرسید که آیا از لباسشویی خود رضایت دارید یا خیر؟ با مشورت با آنان می‌توانید یک لباسشویی مناسب خریداری کنید.

 

روش شستن انواع پارچه در لباسشویی ۲۰۱۹

برای شستن پارچه‌ها با توجه به جنسشان باید به نکاتی توجه کرد. پارچه‌های نخی یا کتان را وقتی کمی مرطوب هستند اتو بکشید. برای شستن لباس‌های کشی از آب‌گرم استفاده کنید و به‌هیچ‌عنوان از سفیدکننده استفاده نکنید. پارچه‌های نایلون را به علت اینکه خیلی ظریف هستند بهتر است با دست‌ شسته شوند و با لباسشویی نشویید. پارچه‌های ابریشمی را با آب گرم و صابون بشویید و وقتی پارچه کمی رطوبت داشت آن را اتو بزنید. پارچه‌های پشمی را با آب سرد بشویید. پارچه‌های آکریلیک را برعکس کنید و سپس شستشو دهید.

 

توصیه‌هایی برای گارانتی مارک لباسشویی در سال ۲۰۱۹

یکی از نکاتی که باید قبل از خرید به آن توجه نمایید، گارانتی دستگاه شماست. حتماً سعی کنید دستگاه دارای خدمات پس از فروش باشد که در صورت خراب شدن سیستم خود به‌راحتی بتوانید تا قبل از اتمام تاریخ گارانتی از تسهیلات فروشگاه بهره‌مند شوید. 

 

مقالات خواندنی:

 برای تعمیر ماشین لباسشویی گران‌ قیمت به کجا اعتماد کنیم؟

لرزش ماشین لباسشویی- مشکلات متداول ماشین لباسشویی بخش چهارم

روشن نشدن لباسشویی- مشکلات متداول ماشین لباسشویی بخش سوم

۵ راه حل برای افزایش طول عمر ماشین لباسشویی

عدم تخلیه آب لباسشویی- مشکلات متداول ماشین لباسشویی بخش دوم

چه راهکاری در پیش بگیریم تا مانع از چروک شدن لباس‌ها درون ماشین لباسشویی شویم؟

خرابی های رایج ماشین لباسشویی بوش

علت بوی بد ماشین لباسشویی چیست؟ چگونه باید از شر این بو خلاص شویم؟

آیا کار کردن با ماشین لباسشویی نیاز به تخصص دارد؟

 

مطالب مرتبط