گرانترین ماشین لباسشویی کدام است؟

ماشین لباسشویی دارای برندها و مدل های مختلفی در بازار می باشد که هر کدام قیمت خاص خود را دارند. در این مطلب قصد داریم تعدادی از گرانترین ماشین های لباسشویی را معرفی کنیم.

ماشین لباسشویی کندی مدل CDB-485-D

ماشین لباسشویی توکار کندی مدل CDB-485-D دارای ظرفیت ۸ کیلوگرمی بوده و درب آن از جلو باز می شود. بر روی بدنه این ماشین لباسشویی یک صفحه نمایش ال ای دی تعبیه شده است که از نوع لمسی می باشد. یکی از بهترین خصوصیات این ماشین لباسشویی امکان اضافه کردن لباس در حین شست و شوی می باشد.

این دستگاه دارای ۱۶ برنامه متنوع شست و شو است که از جمله آنها می توان به شستشوی با تاخیر و سیستم شستشوی MIX & WASH اشاره کرد. از جمله ویژگی های منحصر به فرد این ماشین لباسشویی می توان به دیگ تمام استیل و ضد زنگ آن اشاره کرد که دوام بالایی داشته و نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی کندی را تا حد زیادی کاهش می دهد. از دیگر نکات مثبت این ماشین لباسشویی باید به خشک کن قدرتمند آن اشاره کنیم. قیمت این دستگاه تا زمان نگارش این مطلب در حدود ۵,۹۰۰,۰۰۰ تومان می باشد.

گرانترین ماشین های لباسشویی ماشین لباسشویی بوش مدل WAW3266XIR

یکی از ویژگی های مهم ماشین لباسشویی بوش مدل WAW3266XIR مربوط به مصرف انرژی آن می شود که فوق العاده بهینه است. برند بوش توانسته با استفاده از فناوری های نوین، مصرف انرژی این دستگاه را تا حد قابل توجهی کاهش داده و رتبه ی مصرف انرژی +++A را به دست آورد. همچنین به کارگیری موتور EcoSilence Drive باعث شده تا با یک ماشین لباسشویی کم مصرف و کم صدا مواجه باشیم.

این ماشین لباسشویی از سیستم DrumClean برای شست وشوی مخزن بهره می برد و قابلیت تنظیم آب اتوماتیک را دارد. قابلیت شست وشوی سریع، قابلیت شست وشو با تاخیر و بدنه ای ضدلرزش از دیگر ویژگی های این دستگاه می باشد. از دیگر مزیت های این ماشین لباسشویی گارانتی و خدمات تعمیر ماشین لباسشویی بوش است که بسیار عالی عمل می کند. قیمت این ماشین لباسشویی آلمانی حدودا ۶,۷۰۰,۰۰۰ تومان است.

گرانترین ماشین های لباسشوییماشین لباسشویی آاگ مدل LWX8C1612W

ظرفیت این ماشین لباسشویی ۱۰ کیلوگرم بوده و دارای ۱۱ برنامه شست و شوی مختلف می باشد. این دستگاه قابلیت اضافه کردن لباس در حین کار و همچنین سیستم بخارشو را دارا می باشد. یکی از ویژگی های مهم این ماشین لباسشویی مجهز بودن به سنسور و نمایشگر وزن لباس است. بهره مندی از موتور فوق کم مصرف OKOInverter باعث شده که این دستگاه کارکردی بسیار بهینه داشته و گرید مصرف انرژی آن +++A باشد. سیستم کنترل بار نامتعادل برای به حداقل رساندن لرزش و صدا، مجهز به فناوری ProSteam (فناوری بخار) جهت رفع بوی بد و چروک البسه و فن آوری ProSense برای کاهش شستشوی اضافی تنها بخشی از قابلیت های بی نظیر این ماشین لباسشویی را تشکیل می دهد. ضمن اینکه این دستگاه به سیستم لکه بر و شستشوی فوق العاده سریع نیز مجهز است. نکته آخر نیز مربوط به خدمات حرفه ای تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در ایران است. قیمت این ماشین لباسشویی در حال حاضر ۷,۹۰,۰۰۰ تومان است.

گرانترین ماشین های لباسشوییماشین لباسشویی اسمگ مدل SLB147

ماشین لباسشویی اسمگ مدل SLB147 دارای ظرفیت ۷ کیلوگرمی بوده و ۱۵ برنامه شست و شوی مختلف دارد. شاید بتوان مهم ترین ویژگی این ماشین لباسشویی را به برنامه های شست و شوی ویژه آن برای انواع لباس های کتان، ابریشم و… نسبت داد. جنس دیگ این دستگاه از استیل ضد زنگ بوده و دارای سیستم نظافت خودکار می باشد. همچنین این ماشین لباسشویی به سیستم ضد نشت و ضد کف مجهز بوده و از برنامه ی شست وشوی فوق سریع بهره می برد;  قیمت این دستگاه در حدود ۹,۲۰۰,۰۰۰ تومان است. علاوه بر فناوری پیشرفته این ماشین لباسشویی باید کیفیت ساخت عالی و همچنین طراحی منحصر به فرد آن اشاره کرد ; که باعث افزایش قیمت آن شده است. ضمن اینکه نام برند اسمگ نیز در بالا بودن قیمت آن بی تاثیر نیست;

با خرید این دستگاه تا سال های سال نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی پیدا نخواهید کرد.

گرانترین ماشین های لباسشویی

مطالب مرتبط