گرانترین جاروبرقی کدام است؟

در این مطلب قصد داریم تا چند جاروبرقی که گران قیمت ترین جارو برقی ها در میان مدل های مختلف برند خود هستند را معرفی کنیم.

جارو برقی ال جی مدل VB-8720Hجاروبرقی

جارو برقی ال جی مدل VB-8720H از انواع جاروبرقی بدون کیسه است که قدرت موتور آن ۲۰۰۰ وات است. این جاروبرقی از سیم جمع کن خودکار و همچنین کنترل روی دسته برخوردار بوده و لوله آن از نوع تلسکوپی می باشد. در این جارو برقی از فیلتر بهداشتی HEPA 13 استفاده شده و نشانگر پر بودن مخزن نیز برای آن در نظر گرفته شده است. از دیگر ویژگی های این جاروبرقی باید به وجود سنسور تشخیص موقعیت و حرکت به طور اتوماتیک اشاره کرد. یکی از خصوصیات خاص این جاروبرقی استفاده از سیستم گردبادی است که از افت مکش جاروبرقی جلوگیری می کند. ضمن این جاروبرقی از فیلتر ضد حساسیت نیز بهره می برد;  این دستگاه نیز مانند سایر لوازم این برند از خدمات پس از فروش و تعمیر جارو برقی بسیار خوبی برخوردار می باشد; قیمت این جارو برقی تا زمان نگارش این مطلب ۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان می باشد.

جارو برقی آ.ا.گ مدل VX91TMFگران قیمت ترین جاروبرقی

جارو برقی آ.ا.گ مدل VX91TMF یکی محصولات باکیفیت برند آاگ است که از موتور پرقدرت ۲۲۰۰ واتی بهره می برد. میزان مصرف برق این جاروبرقی ۲۲۰ وات بوده و قدرت مکش آن ۸۵۰ وات است. از جمله ویژگی های این جاروبرقی باید به سیم جمع کن خودکار، لوله تلسکوپی، فیلتر بهداشتی هپا و کیسه یک بار مصرف اشاره کرد.

طول کابل برق این جارو برقی ۹ متر بوده و شعاع کارکردن آن ۱۲ متر می باشد. بدنه این جاروبرقی پلاستیکی بوده و چرخ های آن از نوع پلاستیکی ژله ای می باشد; در این جارو برقی یک نشانگر ال ای دی میزان مکش تعبیه شده و همچنین نشانگر پر شدن کیسه نیز برای آن در نظر گرفته شده است; از نقاط مثبت این جارو برقی باید به دسته ارگونومیک و لوله آلومینیومی سبک آن اشاره کرد;  ضمنا گارانتی این دستگاه توسط مراکز خدمات تعمیر جارو برقی آاگ در کشورمان پشتیبانی می شود;  قیمت حدودی این جاروبرقی ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان می باشد.

جارو برقی بوش مدل BGL8PRO5IRگرانترین جاروبرقی

جارو برقی بوش مدل BGL8PRO5IR حدود ۸ کیلوگرم وزن داشته و قدرت موتور آن ۱۸۰۰ وات است. این جاروبرقی نیز مانند مدل های قبلی از سیم جمع کن خودکار، لوله تلسکوپی و فیلتر بداشتی هپا برخوردار است;

طول کابل برق این جاروبرقی ۱۳ متر و شعاع عملکرد آن ۱۵ متر است. رتبه انرژی این جاروبرقی A بوده و کم مصرف است. اقلام همراه این جاروبرقی شامل برس مبلمان،  ابزار مخصوص اثاثیه و ابزار مخصوص درزها می شود; ویژگی مهم این جارو برقی قابلیت تنظیم قدرت مکش می باشد. همچنین باید به موتور کم صدای این جارو برقی و سیستم PowerProtect نیز اشاره داشته باشیم;  ضمنا گارانتی و خدمات تعمیر جاروبرقی بوش به طور کامل در ایران پشتیبانی می شود;

قیمت این جارو برقی باکیفیت در حال حاضر حدود ۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان می باشد.

جارو برقی فیلیپس مدل FC8924/01گران قیمت ترین جاروبرقی

جاروبرقی فیلیپس مدل FC8924/01 یکی از محصولات فوق العاده این برند می باشد که از نوع کیسه دار است. این جاروبرقی از یک چراغ LED روی سری جاروبرقی برای تشخیص راحت تر زباله ها بهره می برد و ضمنا دارای صفحه نمایش دیجیتال نیز می باشد. همچنین وجود سیستم روشن و خاموش شدن خودکار نیز از دیگر قابلیت های این جارو برقی است;  توان مکش این جاروبرقی در حد ۵۰۰ وات و قدرت موتور آن ۲۲۰۰ وات می باشد;

از دیگر ویژگی های این جاروبرقی باید به نشانگر پر بودن مخزن، فیلتر بهداشتی و لوله تلسکوپی اشاره کرد. همچنین می توانید از بابت خدمات تعمیر جاروبرقی فیلیپس نیز آسوده خاطر باشید. قیمت این جاروبرقی درجه یک در بازار حدودا ۳,۳۰۰,۰۰۰ تومان می باشد.

 

مطالب مرتبط