کدام برندهای ماشین لباسشویی ایرانی با خارجی ها رقابت میکنند

در حال حاضر برندهای مختلفی در حوزه لوازم خانگی و آشپزخانه در ایران فعالیت می کنند. برخی از این برندها خارجی بوده و برخی دیگر داخلی هستند. ماشین لباسشویی نیز در همین زمره قرار می گیرد و انواع مدل های ماشین لباسشویی داخلی و خارجی در بازار کشورمان فعالیت می کنند. در این مقاله قصد تا به بررسی این موضوع بپردازیم که کدام برند های ماشین لباسشویی ایرانی با خارجی ها رقابت میکنند.

بهترین مدل های ماشین لباسشویی ایرانی کدامند؟

در ادامه این مطلب تعدادی از مدل های ماشین لباسشویی ایرانی موجود در بازار کشورمان را معرفی خواهیم کرد.

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل WFI-90429

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل WFI-90429 یکی از باکیفیت ترین ماشین های لباسشویی ساخت داخل است. این ماشین لباسشویی ظرفیت شست و شوی ۹ کیلوگرم لباس را دارا می باشد;

رنگ بدنه این ماشین لباسشویی از نوع استیل بوده و یک ال ای دی قرمز رنگ نیز روی بدنه آن تعبیه شده است. تعداد ۱۶ برنامه شست و شو که برای این ماشین لباسشویی در نظر گرفته شده آن را در حد بهترین ماشین های لباسشویی خارجی قرار داده است;

یکی از ویژگی های مهم این ماشین لباسشویی که گاها در ماشین های لباسشویی خارجی نیز دیده نمی شود قابلیت اضافه کردن لباس در حین شست و شو می باشد.

این ماشین لباسشویی به سیستم ضد چروک، شستشوی لباس های کتان، برنامه شستشوی سریع و شستشوی خودکار دیگ مجهز است. همچنین این ماشین لباسشویی از سیستم عیب یابی هوشمند بهره می برد که کار تشخیص عیب و تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما را راحت می کند.ماشین لباسشویی اسنوا

ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWM-841

ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWM-841 دارای ظرفیت ۸ کیلوگرمی بوده و ۱۴ عدد برنامه شست و شوی متنوع برای آن در نظر گرفته شده است. گرید مصرف انرژی این ماشین لباسشویی +++A که بهترین حالت نمودار مصرف انرژی یک ماشین لباسشویی می باشد.

از دیگر ویژگی های این ماشین لباسشویی ایرانی باید به سیستم اسپری آب، سیستم حباب ساز، تکنولوژی نانوسیلور، دیگ الماسه، شست وشوی سریع و سیستم شست وشوی تاخیری اشاره کرد. ضمن اینکه این ماشین لباسشویی به سیستم ضد چروک نیز مجهز است و با خیال راحت می توانید لباس های خود را بدان بسپارید.

ماشین لباسشویی اسنواماشین لباسشویی ایکس ویژن مدل XVW-820B

ماشین لباسشویی ایکس ویژن مدل XVW-820B یکی از بهترین و کارآمدترین ماشین های لباسشویی این برند محسوب می شود. گنجایش مخزن این ماشین لباسشویی ۸ کیلوگرم بوده و مناسب خانواده هایی با جمعیت متوسط می باشد. طراحی این ماشین لباسشویی به گونه ای بوده است که کمترین لرزش را داشته باشد.

این دستگاه از ۱۵ برنامه گوناگون شست و شو بهره می برد که از جمله آنها می توان به برنامه شست و شوی ضد آلرژی، شست و شوی اقتصادی و شست و شوی سریع اشاره کرد. گرید مصرف انرژی این دستگاه ++A بوده که نشانگر کم مصرف بودن آن می باشد. از نکات مثبت این ماشین لباسشویی باید به دیگ الماسه آن و همچنین وجود قفل کودک اشاره کرد.

ماشین لباسشویی اسنوا
تعمیر ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی سپهر الکتریک مدل SE1061

یکی دیگر از بهترین ماشین های لباسشویی ایرانی که ظرفیت دیگ آن ۶ کیلوگرم می باشد. خصوصیت منحصر به فرد این ماشین لباسشویی استفاده از استنلس استیل در محفظه آب آن می باشد که باعث مقاومت بسیار بالای آن شده است.

جالب است بدانید که در حال حاضر تنها کمپانی که از استنلس استیل در محفظه آب ماشین لباسشویی خود استفاده می کند کمپانی mile آلمان است. از دیگر ویژگی های این ماشین لباسشویی می توان به سیستم ضد چروک و کنترل بالانس اتوماتیک آن اشاره داشت.

ماشین لباسشویی اسنوا
تعمیر ماشین لباسشویی

به طور کلی می توان ادعا کرد که ماشین های لباسشویی ایرانی در برخی برندها و مدل ها از ارزش خرید بالایی برخوردار هستند و حتی می توانند به رقابت با انواع خارجی بپردازند. اما نکته مهمی که باید در خرید این دستگاه های بدان توجه کنید مسئله گارانتی و خدمات تعمیر ماشین لباسشویی است.

سعی کنید کالایی را بخرید که مراکز معتبر سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی از خدمات گارانتی آن پشتیبانی کنند.

مطالب مرتبط