چیزهایی که درباره کد ارور ماشین لباسشویی زانوسی باید بدانید

شاید برای برخی از افراد، ماشین لباس شویی زانوسی به اندازه ی سایر برند های تولید کننده لوازم خانگی شناخته شده نباشد، اما این تولیدکننده ی ایتالیایی مدت هاست که در این زمینه فعالیت داشته و به تازگی شهرت خوبی هم پیدا کرده است.


یکی از مهم ترین محصولات این شرکت ماشین لباسشویی  زانوسی است که می خواهیم در این مطلب به آن ها بپردازیم. ماشین های لباسشویی از هر برندی که باشند دارای سیستم کد ارور هستند، این سیستم برای این طراحی شده است که به شما در تشخیص خرابی ماشین لباسشویی کمک کند.

در این مطلب همه ی چیزهایی که درباره ی کد خطا ماشین لباسشویی  زانوسی باید بدانید را معرفی خواهیم کرد. با دانستن کد ارور ماشین لباسشویی زانوسی می توانید خودتان تعمیر ماشین لباسشویی  زانوسی را انجام دهید و یا در مواردی که تعمیر سخت است با تکنسین تماس بگیرید.

ماشین لباسشویی زانوسیانواع کد خطا در ماشین لباسشویی زانوسی

کد ارور ماشین لباسشویی زانوسی دارای تعداد زیادی است ولی نیازی نیست نگران شوید چون بیشتر آن ها مشابه یکدیگر هستند.

ارور ۱۱

این کد خطا ماشین لباسشویی زانوسی به این معناست که ماشین در پر کردن آب در یک چرخه لباسشویی مشکل دارد. این مشکل می تواند دلایل مختلفی مانند اشکالات در سیم کشی، لوله ها و فشار پایین آب باشد.

ارور ۱۲

این کد خطا ماشین لباسشویی  زانوسی هم مشابه کد ارور ۱۱ است ولی با این تفاوت که کد ۱۲ مربوط به مشکل در پر کردن آب در چرخه ی خشک کردن لباس هاست. این مشکل هم ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد که می توانید با نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی زانوسی تماس بگیرید.

ارور ۱۳

این ارور به این معناست که آب ماشین لباسشویی نشتی دارد. ممکن است این مشکل بخاطر جایگیری بد شیلنگ تخلیه باشد. ممکن است این نشتی آب دلیل جدی تری هم مانند آسیب دیدگی قسمت از اجزای ماشین لباسشویی باشد، بهتر است برای چنین مواردی با نمایندگی رسمی تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی تماس بگیرید.

ارور ۲۱

این کد خطا ماشین لباسشویی زانوسی به این معناست که لباسشویی در تخلیه آب پس از پایان شستشو مشکل دارد. بدلیل اینکه این مشکل پیچیده است و ممکن است مرتبط با قسمت های حساس ماشین لباسشویی باشد بهتر است که با تکنسین تماس بگیرید.

ارور ۲۲

این کد هم مشابه کد بالاست و بدلیل ناتوانی ماشین لباسشویی در تخلیه آب به هنگام خشک کردن است. باز هم به دلیل سختی تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی در این مورد بهتر است که با تکنسین تعمیرات تماس بگیرید.

ارور ۲۳

زمانی که پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بخاطر مشکل در سیم کشی نتواند کار خود را به خوبی انجام دهد. بدلیل خطرات احتمالی در تعمیر این خرابی ماشین لباسشویی زانوسی بهتر است که با تکنسین تماس بگیرید.

ارور ۳۱

کد خطا ماشین لباسشویی زانوسی ۳۱ به این معناست که در کلید فشار مشکلی وجود دارد، به صورت دقیق تر یعنی اینکه کلید دچار مشکل سیم کشی است. در برخی موارد درست کردن این مشکل خیلی آسان است ولی بهتر است که با یک متخصص تماس بگیرید.

ارور ۳۲

کالیبره نشدن درست کلید فشار باعث می شود این کد ارور ماشین لباسشویی زانوسی را مشاهده کنید. در برخی موارد این مشکل به سبب پیچ خوردن شیلنگ است ولی اگر دیدید که نمی توانید مشکل را خودتان حل کنید بهتر است که با تکنسین تماس بگیرید.

ارور ۳۵

این ارور بخاطر جریان بیش از حد آب است و بسیاری از مشکلات مشابه دیگر. برای اینکه این مشکل را زودتر حل کنید بهتر است با نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی زانوسی تماس بگیرید.

ارور ۳۸

ارور ۳۸ به معنای این است که خزانه فشار در ماشین لباسشویی شما مسدود شده است و درست کردن این مشکل نیاز به تمیزکاری مدار های هیدرولیک دارد. این کار حتما باید به دست یک تکنسین انجام شود.

ارور ۳A

این ارور خیلی کم مشاهده می شود و به معنی وجود مشکل در قسمت سنسور گرمایی است. بهتر است با یک تکنسین تماس بگیرید.

ارور ۴۱

زمانی که درب ماشین لباسشویی به خوبی باز نشود و یا کلا باز نشود این کد خطا ماشین لباسشویی زانوسی نمایش داده می شود. این مشکل ممکن است به دلیل اخلال در سیم کشی و یا خراب شدن قفل درب باشد.

ارور ۴۲

این مشکل هم مشابه کد بالاست ولی این مورد به بسته نشدن درب مربوط می شود. باز هم منبع این خرابی ماشین لباسشویی زانوسی مرتبط با خرابی های داخلی یا سیم کشی است.

ارور ۴۳

زمانی که مشکلی در منبع برق در پشت قفل درب باشد این ارور را مشاهده خواهید کرد. عوامل مختلفی می تواند باعث این خرابی شود.

ارور ۴۴ و ۴۵

این دو کد به معنای وجود مشکل در مدار حسگر در قفل درب است. این مشکل باید توسط تکنسین حل شود.

ماشین لباسشویی زانوسیارور های ۵۱، ۵۲ و ۵۳

همه ی این کد ها مربوط به موتور ماشین لباسشویی است. مشکلات ک