چگونه بهترین ماشین ظرفشویی را خریداری بکنیم؟

این راهنمای خرید ماشین ظرفشویی به دور از تعصب به شما کمک خواهد کرد که از میان گزینه های مختلف، ماشین ظرفشویی را انتخاب کنید که برای شما مناسب است.

زمانی که به دنبال خرید بهترین ماشین ظرفشویی هستید، طیف گسترده ای از مدل ها با قیمت های مختلف را خواهید یافت. رقابت در میان سازندگان داغ است. هر مدل به گونه ای طراحی شده است تا به بخش های مختلف بازار بپردازد. خریدارانی که برای بار اول ماشین ظرفشویی را خریداری می کنند احتمالاً به سمت ماشین های ظرفشویی کم قیمت با ویژگی های معمولی جذب خواهند شد. خریداران دیگر احتمالاً جذب ماشین های ظرفشویی خوش استایل با ظرفیت بالا خواهند شد.
در زمان خرید بهترین ماشین ظرفشویی برای منزل خود به چه چیزهایی باید توجه کرد؟ در این مقاله، ما به شما در تصمیم گیری کمک خواهیم کرد.

ماشین ظرفشویی مناسبنوع و کنترل ماشین ظرفشویی در راهنمای خرید ماشین ظرفشویی

در میان ماشین های ظرفشویی متعدد، کنترل های ماشین ظرفشویی از سادگی بیشتری برای استفاده برخوردار هستند. برای مثال، Whirlpool یک کنترل تک لمسی دارد که تنها نیازمند فشار دادن یک دکمه است.
اگرچه کنترل کننده های الکترونیکی مدرن هستند، اما گرانتر هستند و هیچ مزیت بیشتری در مقایسه با کنترل کننده های مکانیکی ندارند. آنها به ساده ترین شکل ممکن برنامه ریزی می شوند اما تنظیم دوباره آنها نسبت به یک عقربه مدرج آهسته تر است. تنظیم فشار دادن دکمه نیز آسان است اما در صورتی که شما مجبور باشید این تنظیمات را دوباره تنظیم کنید نمی دانید که در کدام بخش چرخه شستن قرار دارید.

سه چرخه اصلی حائز اهمیت هستند: سبک، عادی و سنگین. کسانی که به اندازه کافی شجاع هستند که ظروف چینی و کریستالی را در ماشین ظرفشویی می شویند خواهان یک چرخه ظریف هستند. شروع با تأخیر یک ویژگی مهم است زیرا به شما اجازه می دهد تا پیش از شروع خودکار در زمان دیگر، ظروف خود را قرار دهید.
مدل های اروپایی مانند Creda کار یکپارچه سازی پانل کنترل در پانل روبه رویی را بسیار قشنگ انجام داده اند. برای یک طراحی شستشوی نهایی، ASKO یا Bosch را بررسی کنید که هیچ کنترل کننده قابل مشاهده ای در جلو ندارد، در عوض این کنترل کننده ها در لبه بالایی درب قرار دارند.

رنگ ها شامل فولاد ضد زنگ، سفید، مشکلی و با برخی پانل های سفارشی هستند که با طراحی دکوراسیون شما مطابقت داشته باشند. ASKO در سری Designer خود رنگ رز ژله ای، آبی دودی ، قرمز مایل به آبی و خاکستری مایل به آبی را ارائه می دهد. این شرکت حتی پانل جلویی را رنگ می زند تا با هر نمونه رنگ ارائه شده توسط مشتری مطابقت داشته باشد.
با توجه به این راهنمای خرید ماشین ظرفشویی اگر هنگام خرید ماشین ظرفشویی و یا برای تعمیرات ماشین ظرفشویی به مشکل و یا مسئله ای مواجه شدید به کارشناسان و متخصصان ما تماس حاصل نمایید.

مطالب مرتبط