چرا باید ماشین لباسشویی بوش مدل ۲۷۹۰ بخرم؟

اگر قصد خرید ماشین لباسشویی را دارید در این مطلب همراه ما باشید; تا یکی از بهترین مدل های ماشین لباسشویی موجود در بازار را به شما معرفی کنیم.

آشنایی با ماشین لباسشویی بوش مدل ۲۷۹۰

ماشین لباسشویی بوش مدل WAYH2790 ماشین لباسشویی با ظرفیت ۹ کیلوگرم با درب جلو است; این ماشین لباسشویی از ۱۶ برنامه مختلف شست و شو پشتیبانی کرده; و صدای تولیدی آن تنها ۴۷ دسی بل است که بسیار کم صدا محسوب می شود; گرید مصرف انرژی این ماشین لباسشویی +++A است که بسیار عالی می باشد.

بررسی این ماشین لباسشویی برند بوش را با ویژگی Easy Start آن آغاز می کنیم; از طریق این ویژگی ماشین لباسشویی قادر است تا بهترین برنامه شست و شو را برای البسه تعیین کند; و تنها لازم است که شما رنگ، جنس و شدت کثیف بودن لباس ها را مشخص کنید; تا خود ماشین لباسشویی متناسب ترین برنامه شست و شو را انتخاب نماید; ویژگی جذاب دیگری که این ماشین لباسشویی مدرن دارد قابلیت اتصال به تلفن همراه از طریق برنامه HomeConnect است; که به شما این امکان را می دهد تا با استفاده از گوشی خود ماشین لباسشویی را خاموش و روشن کرده; و اطلاعاتی را در مورد برنامه شست و شوی آن به دست آورید.

ماشین لباسشویی بوشویژگی فوق العاده دیگری که ماشین لباسشویی بوش مدل ۲۷۹۰ از آن بهره می برد سیستم VarioPerfect است; که تحولی در زمینه مصرف انرژی ماشین لباسشویی می باشد; یکی از حالت های این سیستم برای زمانی است که شما عجله ای برای شست و شوی لباس ها ندارید; و می توانید از گزینه EcoPerfect استفاده کنید که در آن مصرف انرژی نسبت به حالت عادی بسیار کمتر خواهد بود; و صرفه جویی زیادی در هزینه برق خواهد شد.

 این ماشین لباسشویی مدرن به سیستم ضد نشت آب یا AquaStop نیز مجهز است; و از هدر رفت آب جلوگیری به عمل می آورد; وجود برنامه خاص جهت شست و شوی لباس بر اساس جنس نیز دیگر گزینه این ماشین لباسشویی می باشد که از طریق آن می توانید نسبت به شست و شوی لباس های ظریف و گران قیمت خود اقدام نمایید. همچنین باید به سیستم لکه بری این ماشین لباسشویی نیز اشاره کرد که به ماشین لباسشویی کمک می کند تا بتواند ۱۶ نوع لکه بسیار سخت را از لباس بزداید.

ماشین لباسشویی بوشیکی از ابداعات برند بوش در حوزه ماشین لباسشویی مربوط به تکنولوژی ActiveWater می باشد که برای صرفه جویی در مصرف آب و برق پدید آمده است. نحوه کار این سیستم بدین شکل است که ماشین لباسشویی بوش در سه مرحله اقدام به تشخیص حجم لباس های داخل محفظه کرده و سپس بر اساس آن مدت زمان کارکرد موتور و نیز میزان آب مورد نیاز را محاسبه می کند.

یکی دیگر از قابلیت های متنوع این مدل از ماشین لباسشویی بوش این است که شما امکان دادن برنامه شست و شو به ماشین لباسشویی را از ۲۴ ساعت قبل خواهید داشت. به عنوان مثال می توانید برنامه شست و شوی لباس ها را برای بعد از نیمه شب بگذارید که خارج از ساعات اوج مصرف برق است. از دیگر ویژگی های این ماشین لباسشویی باید به AntiVibration Design اشاره داشت که باعث کمتر شدن لرزش های ماشین لباسشویی بوش شده است.

ماشین لباسشویی بوشدر نهایت باید گفت که این مدل از ماشین لباسشویی بوش یک دستگاه قدرتمند و با امکانات متنوع است که با خرید آن خیال خودتان را راحت خواهید کرد. البته در هنگام خرید حتما به گارانتی و خدمات تعمیر ماشین لباسشویی بوش نیز دقت کنید. بسیار مهم است که یک مرکز معتبر در زمینه سرویس و  تعمیر ماشین لباسشویی بوش گارانتی محصول شما را به عهده گرفته باشد.

مطالب مرتبط