چرا باید ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل ۱۴۷ بخرم؟

سامسونگ همواره جزو برندهای مطرح در زمینه تولید لوازم خانگی بوده که محصولات آن در ایران نیز فروش بسیار خوبی دارد. یکی از انواع این محصولات متنوع ماشین ظرفشویی است که در سالیان اخیر فروش آن بسیار بیشتر شده است.

در این مطلب قصد داریم تا یکی از مدل های مطرح ماشین ظرفشویی سامسونگ را معرفی کنیم.

ویژگی های ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل ۱۴۷

ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل D147 یکی از مدرن ترین و حرفه ای ترین مدل های ماشین ظرفشویی سامسونگ است.

در مورد مشخصات ظاهری این ماشین ظرفشویی باید گفت که وزن آن ۴۸ کیلوگرم بوده، عرض و عمق آن ۵۹۸ میلی متر و ارتفاع آن ۸۴۵ میلی متر می باشد.

این ماشین ظرفشویی ظرفیتی ۱۳ نفره دارد که برای خانواده های پرجمعیت یا خانواده هایی که اهل معاشرت و مهمانی هستند بسیار مناسب می باشد. این ماشین ظرفشویی از لحاظ مصرف انرژی بسیار بهینه عمل کرده و گرید مصرف انرژی آن A می باشد.

ماشین ظرفشویی سامسونگ

ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل D147 از لحاظ تولید صدا نیز جزو ماشین های ظرفشویی کم سر و صدا دسته بندی می شود و تولید صدای آن تنها ۴۸ دسی بل است. در مورد قفسه های این ماشین ظرفشویی نیز باید گفت که قفسه های متنوع همراه با قابلیت تنظیم ارتفاع برای این دستگاه در نظر گرفته شده است.

تعداد یک قفسه بالا برای این ماشین ظرفشویی در نظر گرفته شده است. همچنین دندانه این ماشین ظرفشویی حالت تاشو دارد. اگر می خواهید ظروف بزرگ مانند قابلمه را در ماشین ظرفشویی قرار دهید باید بدانید که این ماشین ظرفشویی جادار چنین قابلیتی را برای شما فراهم کرده است.

 از جمله ویژگی های مربوط به تکنولوژی این ماشین ظرفشویی باید به قابلیت متراکم سازی آن اشاره داشت که برای خشک کردن ظروف مورد استفاده قرار می گیرد.

همچنین وجود حسگر نشتی آب در این ماشین ظرفشویی باعث شده تا خروج آب از آن مشخص شود و در صورت نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی، کاربر از این موضوع مطلع می شود

. وجود برنامه شست و شو با نصف ظرفیت نیز موجب شده که مصرف آب این دستگاه کاملا بهینه باشد. ضمنا این ماشین ظرفشویی مجهز به قفل کودک می باشد.

این ماشین لباسشویی دارای دکمه لغو و تخلیه است که این امکان را به استفاده کننده می دهد تا هر زمان خواست بتواند فرآیند شست و شو را خاتمه دهد. از جمله ویژگی های خاص و منحصر به فرد این ماشین لباسشویی باید به سیستم دور ریزنده غذا در آن اشاره کرد که یک امتیاز عالی برای این دستگاه محسوب می شود.

از دیگر ویژگی های مهم این ماشین ظرفشویی باید به وجود سیستم فیلتراسیون آب اشاره داشت که باعث افزایش عمر دستگاه خواهد شد.

به طور کلی می توان گفت که ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل D147 با بهره مندی از ۷ برنامه شست و شو، قابلیت قرار دادن ظروف بزرگ، دندانه های تاشو، بهره مندی از سینی کارد و چنگال، بهره مندی از سیستم متراکم ساز، حسگر نشتی آب، وجود سیستم دورریز غذا و همچنین بهره مندی از سیستم فیلتراسیون آب یک ماشین ظرفشویی کامل و کم نقص به شمار می آید که خرید آن را به شما پیشنهاد می کنیم.ماشین ظرفشویی سامسونگ

اگر قصد خرید این مدل ماشین ظرفشویی را دارید ضمن توجه به نکات یاد شده حتما باید به یک موضوع مهم دیگر نیز توجه داشته باشید. این موضوع مهم همان گارانتی و خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی است.

حتما دقت داشته باشید که یک مرکز معتبر در زمینه سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ عهده دار خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی مد نظر شما باشد تا در صورت نیاز به سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی دچار مشکل نشوید.

مطالب مرتبط