لازم بذکر است ، گروه فرازپشتیبان رسا موفق به دریافت گواهینامه های بین المللی و داخلی در حوزه خدمات پس از فروش در راستای افزایش کیفیت خدمات ، نیز شده است که می توان به برخی از آنها به صورت ذیل اشاره نمود :

 • گواهی نامه ISO 9001 : 2008 و گواهی نامه ISO 1002 : 2004 در راستای کیفیت مدیریت خدمات
 • گواهی نامه گذراندن دوره های عملی و آموزشی شرکت AEG و ELECTROLUX در آلمان
 • گواهی نامه گذراندن دوره های عملی و آموزشی شرکت BOSCH
 • گواهی نامه گذراندن مدیریت نوآوری
 • گواهی نامه مدیریت خدمات پس از فروش با موضوع بازاریابی خدمات
 • گواهی نامه راهکارهای توسعه خدمات پس از فروش و گارانتی در ایران
 • گواهی نامه مدیریت خدمات پس از فروش
 • گواهینامه دوره حفاظت در برابر اشعه

همچنین این شرکت با استقرار نظام مدیریت کیفیت مبتنی بر استاندارد ISO9001 : 2008 ( توسعه و بهبود مستمر اثر بخشی سیستم مدیریت کیفیت و رضایت هر چه بیشتر مشتریان ) را سرلوحه کارخود قرار داده است ودر این راستا با بهره گیری از راهنمای سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات مبتنی بر استاندارد ISO 10002 : 2004 (تقویت فرایند مرتبط با رسیدگی به شکایات مشتریان) خط مشی خود را به شرح ذیل بیان می دارد :

 • توسعه کمی و کیفی شبکه خدمات پس از فروش
 • افزایش سطح پاسخگویی مناسب و رسیدگی به شکایات مشتریان
 • ارتقا سطح دانش ، آگاهی و مهارت کارکنان به عنوان مهمترین سرمایه شرکت

اینجانب وکلیه کارکنان این مجموعه ضمن پایبندی به تعهدات ذکر شده و تاکید بر رعایت کلیه الزامات قانونی مرتبط و حفظ اطلاعات و سرمایه های مشتریان با داشتن التزام فکری و عملی نسبت به همه موارد مذکور در جهت تحقق آنها تلاش می نماییم. همچنین با استفاده از مکانیزهای تعیین شده در سازمان در فواصل زمانی حداکثر یکساله شخصا از میزان اثر بخشی اقدامات مرتبط با این خط مشی و بهبود مستمر اقدامات صورت گرفته اطمینان حاصل خواهم نمود و شعار همیشه حق با مشتری است راسرلوحه کارخود ومجموعه فراز پشتیبان رسا در جهت خدمت رسانی به شما عزیزان نموده ام . لطفا در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد یا انتقاد از طریق آدرس ایمیل rasaservice35069@gmail.com اقدام نمایید. امید است نظرات شما عزیزان رهگشای مجموعه ما در عرضه خدماتی نوین و متفاوت باشد.

ارادتمند شما سید فرهاد امام جمعه

پیام مدیریت

با عرض سلام و وقت بخیر خدمت هموطنان عزیز

ضمن خیر مقدم و تشکر از انتخاب سایت و گروه خدمات فراز پشتیبان رسا جهت مشاوره و انجام تعمیرات . اینجانب سید فرهاد امام جمعه به عنوان مدیر عامل شرکت ، افتخار انجام خدمات پس از فروش لوازم خانگی در سر تا سر ایران به مدت بیش از ۲۵ سال را داشته و سالهای متوالی به عنوان مدیر خدمات در شرکتهای مختلف با برندهای گوناگون اروپایی و امریکایی به مشترکین عزیزارائه خدمت نموده ام . هم اکنون نیز بنده ومجموعه فراز پشتیبان رسا مفتخریم با بهره گیری از بهترین نرم افزارهای خدمات پس از فروش (سروشان) و با در اختیار داشتن مدیران و کادر اداری کاملا مجرب ، با داشتن بیش از ۴۰ نفر تکنسین حرفه ای و کارآزموده در حوزه تعمیرات لوازم خانگی با بهره گیری از علم روز و واردات قطعات برندهای AEG و ELECTROLUX و BOSCH و SIEMENSE و NEFF و ARISTON در خدمت مشتریان و هموطنان عزیز باشیم . این شرکت در راستای افزایش کیفیت خدمات به مشتریان و سرعت بخشیدن به این امر برای اولین بار در ایران تکنسین های خود را مجهز به تبلت نموده وبه منزل مشترکین اعزام می نماید .این امر با هدف کاهش مصرف کاغذ در جهت حفاظت بیشتر از محیط زیست و ارائه فاکتور آنلاین و دریافت امضاء الکترونیکی جهت تسهیل و تسریع خدمات رسانی به مشتریان گرامی ونیز مدیریت بر روی خدمات انجام شده از ابتدای پذیرش تا انتهای کار می باشد. توضیح اینکه تمامی تکنسین ها ملزم به استفاده از لباس فرم شرکت و ارائه کارت پرسنلی جهت انجام خدمات در منزل مشتری می باشند .