ویژگی های یخچال فریزر بوش

یخچال فریزر بوش یکی از بهترین و پیشرفته ترین برندهای یخچال فریزر در بازار جهانی می باشد که به سبب قابلیت های پیشرفته و کاربردی آمار فروش بالایی را به دست آورده است.

این یخچال مجهز به فناوری VitaFresh Plus می باشد. وجود این فناوری در یخچال فریزر بوش سبب شده تا عمر نگهداری میوه و سبزیجات نسبت به یخچال هایی که فاقد این فناوری می باشند،  تا دو برابر افزایش پیدا کند.

علاوه بر دمای یخچال میزان رطوبت این یخچال نیز قابل اندازه گیری می باشد، افزایش رطوبت یخچال سبب می شود تا سبزیجات و میوه ها تازه و شاداب به نظر برسند به طوری که میزان شادابی آن ها با سبزیجات تازه خریداری شده برابر باشد.

اکثر یخچال های بوش مجهز به آب سرد کن می باشد و آب سرد منزل را تامین می کنند.

یکی دیگر از موارد بسیار کاربردی در یخچال فریزر بوش که سبب شده هوای یخچال در حالت تهویه قرار بگیرد و باعث ماندگاری بالای مواد غذایی می شود و احتمال کپک زدن و فاسد شدن مواد غذایی را به حداقل می رساند، وجود سیستم فیلتراسیون می باشد. سیستم فیلتراسیون در کنار سیستم VITA FRESH، MULTI AIRFLOW، SUPER COOL طراوت مواد غذایی موجود در یخچال را به بالاترین کیفیت ممکن می رساند.

مصرف انرژی یخچال فریزر بوش

مصرف انرژی یخچال فریزر بوش در رده ی ++A قرار داشته و این بدین معنی است که این یخچال حتی نسبت به یخچال های کم مصرفی که در رده ی A قرار دارند، نزدیک به ۵۰ درصد مصرف انرژی کمتری دارد.

نوع گاز مبرد به کار رفته شده در یخچال، کم مصرف بودن یخچال، سیستم فیلتراسیون و تهویه کننده که فاسد شدن مواد غذایی را به حداقل کاهش می دهد، سبب شده تا از یخچال های محبوب طرفداران محیط زیست باشد.

یخچال فریزر بوش
یخچال فریزر بوش

مزیت های استفاده از یخچال فریزر بوش

شاید برای شما پیش آمده باشد که پس از یک میهمانی مفصل حجم زیادی از غذاها اضافه آمده باشد و به سبب از بین رفتن طعم و تازگی غذاهای فریزر شده از فریز کردن آن ها منصرف شده و تصمیم بگیرید تا چندین روز از غذاهای مانده استفاده کرده و در آخر نیز حجم زیادی غذای فاسد شده را دور بیندازید.

به همین جهت ما خرید یخچال فریزر بوش را به شما پیشنهاد می دهیم، علت آن این است که این یخچال مجهز به سیستم فوق کاربردی Super Freezing می باشد، این سیستم مواد غذایی را با سرعت بالایی منجمد کرده و از هدر رفت مواد مغذی غذا جلوگیری می کند، به همین جهت غذاهای فریز شده علاوه بر حفظ خاصیت، تازگی و طعم خود را نیز حفظ می کنند. پس از اینکه شما مواد غذایی را در داخل فریزر قرار دادید، فریزر سریعا دما را به زیر ۳۲ درجه سانتی گراد می رساند و در نتیجه نسبت به یخچال های فاقد این فناوری، این یخچال غذاها را به مدت طولانی تری حفظ می کند.

این یخچال جزو یخچال های نوفراست یا بدون برفک بوده و زحمت برفک زدایی را به دوش خانم خانواده تحمیل نمی کند. سیستم خنک کننده این یخچال مدرن ترین سیستم موجود بوده و با استفاده از فناوری های روز دنیا طراحی و تولید شده است.

سیستم هوای گردش دو گانه خشکی هوای فریزر را به یخچال منتقل نکرده و یخچال فضای مرطوبی دارد.

در پنکه های یخچال فریزر بوش فیلتری تعبیه شده است که این فیلتر علاوه بر جذب میکروارگانیسم های عامل فساد مواد غذایی، بوهای مواد غذایی را نیز جذب کرده و بوی مواد غذایی در یخچال گردش نکرده و همیشه هوای آن مطبوع می باشد.

طراحی ظاهری یخچال فریزر بوش

یخچال فریزر بوش علاوه بر کیفیت و بروز بودن تکنولوژی ها ظاهر لوکس و مهندسی شده داشته و تمام نیازهای خریدار را رفع می کند.

قفسه های عریض که به راحتی امکان چیدمان مواد خریداری شده را فراهم می کند، یخچالی روشن با لامپ کم مصرف، جدا شدن و نصب راحت قفسه ها از دیگر ویژگی های یخچال فریزر بوش می باشد.

مطالب مرتبط