ویژگی های ماشین ظرفشویی مرغوب

ماشین ظرفشویی از وسایل برقی لوکس خانگی می باشد که برای خانواده های پرجمعیت، مهمانی ها، مراسمات مختلف بسیار کاربرد دارد. از آنجا که ماشین ظرفشویی جزو وسایل گرانقیمت می باشد و خانواده هایی که بودجه ی کافی در اختیار دارند، اغلب اقدام به خرید می نمایند، به همین سبب خرید ماشین ظرفشویی با برندی مرغوب و مطمئن اهمیت دارد.

ماشین ظرفشویی بوش یکی از برندهای معتبر می باشد که مجهز به تکنولوژی های روز دنیا بوده و برنامه های متنوعی را برای شست و شو دارد.

مزیت های ماشین ظرفشویی بوش

یکی از ویژگی های مهمی که یک ماشین ظرفشویی باید دارا باشد این است که بتواند با توجه به میزان کثیفی ظرف ها، جنس ظروف و وزن و تعداد ظروف برنامه ی شست و شویی مناسب را انتخاب نماید. ماشین ظرفشویی بوش دقیقا این ویژگی را دارا بوده و با توجه به پارامترهای ذکر شده برنامه ی شست و شویی مناسب را انتخاب می کند. این ماشین ظرفشویی ۵ برنامه ی شست و شو را دارا می باشد.

برنامه ی شست و شوی ظروف ماشین ظرفشویی با توجه به دما معین می شود. مثلا برنامه ی شست و شوی قوی در ۷۰ درجه سانتی گراد اقدام به شست و شو می نماید.

یکی دیگر از ویژگی های مطلوب یک ماشین ظرفشویی مجهز بودن به برنامه شست و شوی سریع می باشد. نصب سیستم VarioSpeed بر روی ماشین ظرفشویی بوش باعث شده تا این ماشین با صرف کمترین انرژی تمامی ظروف را به سرعت و دقت تمام شست و شو نماید.

یکی از علل خرابی ماشین ظرفشویی دقت نکردن به ظرفیت ماشین در هنگام شست و شو می باشد.  فرض کنید ظرفیت ماشین شما ۱۴ نفر می باشد، کمتر مواقعی پیش می آید که ظرفیت ماشین پر شود تا شما اقدام به شست و شو نمایید، اگر کمتر از ظرفیت تعیین شده نیز ظروف را در ماشین بیندازید، احتمال نقص فنی وجود خواهد داشت، حال آنکه در تولید ماشین ظرفشویی بوش این نکته مد نظر قرار گرفته شده و ماشین توانایی شستن ظروف نصف ظرفیت را نیز دارا بوده و هیچ مشکلی برای آن به وجود نمی آید.

ماشین ظرفشویی بوش
ماشین ظرفشویی بوش

مشخصات فنی ماشین ظرفشویی بوش

ماشین ظرفشویی بوش جزو ماشین های کم مصرف بوده و رده ی مصرف این ماشین +++A می باشد. این صفحه مجهز به یک پنل لمسی می باشد که تمامی تنظیمات ماشین از قبیل نوع شست و شو، برنامه ی شست و شو و تایمر از طریق این پنل تنظیم می شود. ماشین ظرفشویی بوش مجهز به سنسورهای مختلف از قبیل سنسور تشخیص میزان آب می باشد، این سنسور در جهت صرفه جویی در مصرف آب طراحی شده و این ماشین با ظرف کمترین آب بهترین نوع شست و شو را انجام می دهد.

یکی از ویژگی های مطلوبی که ماشین ظرفشویی باید داشته باشد این است که در هنگام شست و شو سر و صدای زیادی تولید نکنند و صدای موتور بسیار کم باشد، خوشبختانه ماشین ظرفشویی بوش این ویژگی را دارا بوده و عملکرد خود را بدون صدا انجام می دهد.

یکی از تکنولوژی های منحصر به فردی که ماشین ظرفشویی بوش دارد، مجهز بودن به سیستم خشک کن یا زئولیت می باشد. این تکنولوژی رطوبت موجود در ماشین را به دمای بالایی رسانده و آن را به بخار تبدیل کرده و تمامی ظروف موجود را خشک تحویل می دهد.

شاید برای شما پیش آمده باشد که مراسم خاصی در منزل برگزار کنید و در این مراسم نیاز به تعداد زیادی ظروف یکبار مصرف داشته باشید. قبل از استفاده از ظروف یکبار مصرف باید تمامی آن ها شسته شده و خشک گردد، ماشین ظرفشویی بوش می تواند دستیار خوبی برای شما باشد و تمامی ظروف را شسته و خشک نماید. قابلیت شستن ظروف پلاستیکی در کمتر ماشین ظرفشویی دیده می شود.

شست و شوی بهداشتی یکی دیگر از قابلیت های مهم ماشین ظرفشویی بوش می باشد، این ماشین ظرفشویی در هنگام آبکشی به مدت ده دقیقه دمای آب را تا ۷۰ درجه سانتی گراد بالا برده و در این دما تمامی میکروارگانیسم های بیماری زا از بین می روند و در نتیجه ظروفی عاری از میکروب به شما تحویل داده می شود.

مطالب مرتبط