ویژگی های فر هوشمند

تولید فر هوشمند توسط چندین کمپانی معروف و معتبر در دست تولید می باشد. ویژگی های فر هوشمند منحصر به فرد بوده به طوری که این ویژگی ها سبب بالا رفتن کارایی فر شده است.

وجود فرهای هوشمند دقیقا با سبک زندگی امروزی تطابق داشته و با توجه به صنعتی شدن جوامع و افزایش دغدغه های امروزی و شاغل شدن بانوان وجود این فرها موهبت زیادی برای خانه ها داشته و سبب سرعت بخشیدن به زندگی شده است. مزیت های ذکر شده مرهون وجود قابلیت اتصال فر به اینترنت و توان کنترل آن از راه دور می باشد.

یکی از ویژگی هایی که در هنگام خرید فر باید مد نظر قرار بگیرد، حجم فر می باشد. اگر جزو خانواده های پرجمعیت هستید و یا مهمانی های دورهمی با خانواده و دوستان زیاد برگزار میکنید وجود یک فر جا دار نعمت بزرگی می باشد. به تازگی فر هوشمند جا داری تولید شده است که دارای دو طبقه بوده و هر طبقه دارای درب جداگانه ای می باشد. این نوع طراحی باعث افزایش کارایی فر شده است. فرهایی که دارای دو درب می باشند، امکان پختن چند نوع غذا با زمان های پخت متفاوت را فراهم می آورند. جالب است بدانید که هر طبقه از فر تنظیمات خاص خود را دارا بوده و می تواند یکی زودتر و یکی دیرتر خاموش شود. در واقع می توان گفت که این فرها مجهز به سیستم پخت دو گانه گشته اند.

موتور فر هوشمند

فر هوشمند دارای موتوری باکیفیت بوده که مجهز به تکنولوژی اینورتر می باشد. این تکنولوژی در فر هوشمند سبب شده تا مصرف برق فر به شدت کاهش پیدا کند. از طرفی پخت غذا به صورت یکدست و یکنواخت نیز از مزیت های موتور اینورتر می باشد. حتما می دانید که فرهای هوشمند با برق کار کرده و از این جهت وجود موتور اینورتر مزیتی مهم به حساب می آید.

فر هوشمند
فر هوشمند

مزیت های هوشمند بودن فر

با وجود گران قیمت بودن فر هوشمند خیلی از افراد تمایلی به خرید فر ندارند، اما اگر با کاربردهای این وسیله آشنایی پیدا کنند حتما راغب خواهند شد تا بودجه ای را برای خرید فر هوشمند در نظر بگیرند.

فرض کنید که کارمند هستید و بعد از رسیدن به منزل با آن حجم از خستگی باید مشغول گرم کردن غذا شده و سپس استراحت کنید. اگر در منزل فر هوشمند دارید، قبل از رفتن به سرکار کافی است غذای خود را در محفظه ی فر گذاشته و قبل از رسیدن به منزل از راه دور فر خود را روشن کرده و زمانی که به منزل می رسید، غذا گرم شده است. و بدون صرف زمان اضافی غذای خود را میل کرده و به استراحت می پردازید!

اگر جزو خانم های شاغل هستید و به دلیل کمبود وقت برای آشپزی غذاهای کنسرو شده می خورید، می توانید با خرید فر هوشمند دست از سر غذاهای کنسرو شده بردارید! کافی است مواد غذایی خود را آماده کرده و چند ساعت قبل از رسیدن به منزل از راه دور فر را روشن کرده و منتظر پخت غذای خود باشید.

یکی از قابلیت های بسیار جالب این فرها این است که می توانید از طریق پنل لمسی آن وب گردی کرده دستور غذاهای جدید را گرفته و در حافظه ی فر ذخیره نمایید. برای اکثر خانم ها در اکثر وقت ها پیش آمده که دستور غذای خاصی را از اینترنت گرفته ولی به دلیل پر شدن حافظه ی گوشی یا دلایل دیگر آن را حذف می کنند. یا فراموش می کنند که از این دستورات غذایی استفاده نمایند. با وجود فر هوشمند می توانید به غذاهای خود تنوع بخشیده و غذاهای جدید را تجربه نمایید.

بسیاری از خانم های خانه دار از اینکه فر غذاهایی خشک را به آن ها تحویل می دهد گله مند می باشند، حال اینکه فرهای هوشمند مانند یک بخار پز نیز عمل کرده و با افزودن بخار به غذا طعم و مزه ی آن را حفظ کرده و غذایی نرم و مطلوب را تحویل می دهد.

فر هوشمند مجهز به دوربین بوده و امکان عکس برداری از غذاها را برای شما فراهم می کند.

یکی دیگر از قابلیت های شگفت انگیز فر هوشمند این است که بر اساس ترکیبات و مواد غذایی به کار رفته شده در غذا بهترین حالت پخت و زمان را به صورت اتومات برای آن تنظیم می کند.

تمیز کردن فضای داخلی فر هوشمند به راحتی انجام شده و دارای پوشش آنتی باکتریال می باشد.

مطالب مرتبط