ویژگی های دستگاه قهوه ساز هوشمند

قهوه ساز هوشمند از لوازم جدید دنیای تکنولوژی می باشد که با ورود به بازار جهانی نوشیدن قهوه را دلچسب تر و خاطره انگیزتر نموده است.

در عصری زندگی می کنیم که بروز و ظهور وسایل هوشمند پررنگ تر شده و در بین کمپانی های تولید کننده لوازم خانگی هر کس که بتواند اقدام به تولید لوازم هوشمند نماید، برگ برنده را به دست آورده و در آینده ای نه چندان دور تمامی موفقیت های تجاری را از آن خود کرده است. لوازم هوشمند از این جهت مورد استقبال واقع شده اند که سبب آسایش و راحتی زندگی بشر شده و دغدغه های افراد را کاهش می دهد و از طرفی باعث ارتقای کیفیت زندگی می شود.

منحصر به فردترین ویژگی قهوه ساز هوشمند امکان اتصال آن به وای فای و امکان کنترل از راه دور این دستگاه می باشد. این قابلیت به مصرف کننده این امکان را می دهد که از راه دور برای دم کردن قهوه به دستگاه دستور دهد، فکر کنید که در سرکار هستید و دلتان می خواهد وقتی به خانه برگشتید یک قهوه ی داغ و خوش طعم در انتظار شما باشد، با این قابلیت این امکان میسر خواهد شد.

شاید برای شما پیش آمده باشد که قهوه را در قهوه ساز ریخته و فراموش کرده اید که آن را خاموش نمایید، قهوه ساز هوشمند علاوه بر اینکه موقع دم کشیدن کامل قهوه از طریق پیام به گوشی شما به شما اخطار می دهد، به طور اتوماتیک نیز خاموش می گردد.

دستگاه قهوه ساز هوشمندمشخصات فنی دستگاه قهوه ساز هوشمند

دستگاه قهوه ساز هوشمند در طرح های متنوع موجود می باشد، برخی از این دستگاه ها مجهز به فلاسک نیز بوده و برای اینکه قهوه ی خود را به مدت طولانی تری نگه دارید، قابل استفاده می باشد.

قهوه ساز هوشمند مجهز به فیلتر بوده و در هنگام استفاده نیازی به خرید جداگانه ی فیلترهای کاغذی نمی باشد.

قهوه ساز هوشمند مجهز به آسیاب کن بوده و با تنظیماتی که این دستگاه دارد، می توان میزان خرد کردن دانه های قهوه را تعیین کرد.

تنظیم دمای دستگاه و برنامه ریزی از راه دور توسط گوشی هوشمند موبایل امکان پذیر می باشد.

دستگاه قهوه ساز هوشمند به گونه ای طراحی گردیده است که علاوه بر قهوه توانایی دم کردن و تهیه ی انواع نوشیدنی های مختلف که بر پایه ی قهوه هستند مانند هات چاکلت، آفوگاتو، پیکولو لاته، موکا، کافه گلاسه، کاپوچینو، فلت لایت، ماکیاتو، آمریکانو را دارا می باشد.

یکی از ویژگی های بسیار مطلوب قهوه ساز هوشمند این است که این دستگاه با فشار بخار بالا حدود ۱۵ بار از روی دانه های خرد شده قهوه عبور کرده و در نتیجه تمام عصاره ی قهوه به خوبی گرفته شده و قهوه ای دلچسب را به شما تحویل می دهد.

در قهوه سازهای هوشمند میزان تعیین غلظت قهوه امکان پذیر بوده و با استفاده از تنظیمات دستگاه می توان غلظت و طعم قهوه را تعیین نمود.

این دستگاه هوشمند به یک سیستم پیش گرمایش مجهز بوده که می تواند به بهترین نحو ممکن قهوه را دم نماید.

علاوه بر آسیاب کن، این دستگاه مجهز به پیمانه زن بوده و با توجه به تعداد نفرات و با توجه به میزان تلخی و غلظت قهوه، قهوه را دم می نماید.

قهوه ساز هوشمند با توجه به میزان برشتی دانه ها، درشتی دانه ها و نوع نوشیدنی که مصرف کننده در خواست می دهد، دانه ها را پودر کرده و قهوه را دم می نماید.

با توجه به اینکه قهوه چند ثانیه قبل از دم کشیدن توسط دستگاه پودر می شود به همین جهت تازگی و طعم قهوه ی دم کشیده در بهترین نوع ممکن خواهد بود.

برخی از قهوه سازهای هوشمند پیشرفته این امکان را پیدا کرده اند که با پیام های صوتی، دستورات را اجرا کنند، همچنین با استفاده از شبکه ی اینترنت خود به فروشندگان قهوه متصل شده و متناسب با مصرف و سلیقه ی شما قهوه سفارش داده و شما آن را درب منزل تحویل می گیرید.

مطالب مرتبط