۱۰ ویژگی مهم ماشین های لباسشویی آاگ

در حال حاضر برندهای مختلفی در حوزه انواع لوازم خانگی در سطح جهان و همچنین در کشورمان فعالیت می کنند. یکی از برندهای معروف در حوزه لوازم خانگی برند آاگ می باشد که در این مطلب قصد داریم به بررسی ماشین های لباسشویی این برند مطرح بپردازیم.

ویژگی های مهم انواع ماشین لباسشویی آاگ

ماشین های لباسشویی آاگ در مدل های مختلفی تولید می شوند که در اینجا قصد داریم ویژگی های مهم و منحصر به فرد تعدادی از بهترین مدل های این ماشین لباسشویی را مورد بررسی قرار دهیم.

ماشین لباسشویی آاگ مدل LWX8C1612W

ماشین لباسشویی آاگ مدل LWX8C1612W جزو بهترین دستگاه های این برند است که از ۱۱ برنامه شست و شوی مختلف بهره می برد. از ویژگی های مهم این ماشین لباسشویی می توان به بهره مندی از کلاس شست و شوی A و کلاس خشک کن A، وجود سنسور و نمایشگر وزن لباس، وجود موتور فوق کم مصرف OKOInverter با افزایش بهره وری کلاس مصرف انرژی A، وجود سیستم کنترل بار نامتعادل برای به حداقل رساندن لرزش و صدا، بهره مندی از درام انحصاری Pro Tex Plus برای حفاظت بالا از الیاف البسه، بهره گیری از فناوری OKOMix جهت افزایش بهره وری ماده شوینده، فناوری ProSteam (فناوری بخار) جهت رفع بوی بد و چروک البسه، بهره گیری از فن آوری ProSense برای کاهش شست و شوی اضافی، فن آوری OKOPower جهت صرفه جویی در مصرف انرژی، نمایشگر میزان درصد پودر مصرفی، وجود سیستم لکه بر و مخزن جداگانه برای مایع لکه بر، شست و شوی فوق العاده سریع ۳ کیلوگرم لباس در مدت زمان ۲۰ دقیقه و سیستم Add Wash اشاره داشت.

بنابراین این ماشین لباسشویی را می توان یک دستگاه تمام عیار و فوق العاده حرفه ای دانست.

ماشین لباسشویی آاگ مدل L8FS76499

 ماشین لباسشویی آاگ مدل L8FS76499 یک دستگاه با ظرفیت ۹ کیلوگرمی بوده که بهره وری انرژی آن۵۰٪- (+++A) می باشد.

از جمله ویژگی های این ماشین لباسشویی باید به بهره گیری از فناوری ProSense، بکارگیری فناوری انحصاری OKOMix، بهره مندی از فناوری بخار (Pro Steam) جهت رفع بوی بد و چروک البسه، وجود موتور فوق کم مصرف OKOInverter جهت بهینه سازی مصرف انرژی و سیستم کنترل میزان بار نامتعادل اشاره داشت.

از طرف دیگر باید به برنامه های شست و شوی ۱۱ گانه این ماشین لباسشویی مانند شست و شوی سریع، شست و شوی لباس های پشمی، شست و شوی البسه با الیاف ظریف و برنامه شست و شوی اقتصادی نیز اشاره کرد. در مجموع این ماشین لباسشویی از تمامی جهات یک دستگاه عالی به شمار می رود.

ماشین لباسشویی آاگماشین لباسشویی آاگ مدل L7FE86604

ماشین لباسشویی آاگ مدل L7FE86604 نیز از نوع ماشین های لباسشویی با ظرفیت ۱۰ کیلوگرمی است. این ماشین لباسشویی قابلیت اضافه کردن لباس در حین کار را دارد که یک مزیت بزرگ برای آن می باشد. تعداد برنامه های در نظر گرفته شده برای این ماشین لباسشویی ۱۶ عدد است.

این ماشین لباسشویی از ویژگی هایی مانند شست و شوی SoftPlus، سیستم کنترل میزان بار نامتعادل، شست و شوی با تاخیر، گزینه های صرفه جویی در زمان، فن آوری OKO Power و… بهره مند می باشد.

از نقاط قوت این ماشین لباسشویی باید به وجود سیستم جلوگیری از نشت آب، صفحه نمایشگر بزرگ LED و سیستم بخار اشاره کنیم.

علاوه بر موارد یاد شده تمامی ماشین های لباسشویی آاگ یک امتیاز دیگر را هم دارند که آن هم برخورداری از گارانتی و خدمات تعمیر ماشین لباسشویی معتبر در کشورمان است.

در صورت نیاز بهتعمیر ماشین لباسشویی آاگ تنها کافی است که با مراکز معتبر در زمینه سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی تماس بگیرید.

فراز پشتیبان یکی از مراکز حرفه ای در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی آاگ است.

علاوه بر موارد یاد شده تمامی ماشین های لباسشویی آاگ یک امتیاز دیگر را هم دارند که آن هم برخورداری از گارانتی و خدمات تعمیر ماشین لباسشویی معتبر در کشورمان است.

در صورت نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی آاگ تنها کافی است که با مراکز معتبر در زمینه سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی تماس بگیرید. فراز پشتیبان یکی از مراکز حرفه ای در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی آاگ است.

مطالب مرتبط