ویژگی جاروبرقی هوشمند

جاروبرقی هوشمند، جدیدترین و پرقدرت ترین جاروبرقی تولید شده می باشد که به خوبی پاسخ گوی نیازهای مصرف کنندگان است.

جارو کردن منزل یکی از دغدغه های خانم ها می باشد، بسیاری از خانم ها خصوصا هنگامی که قرار است برایشان مهمان بیاید در نظافت و تمیز کردن خانه دچار وسواس می شوند، از طرفی جارو کردن منزل کار سختی بوده و مستلزم صرف انرژی زیادی می باشد؛ خصوصا اگر قرار باشد تمامی گوشه ها، زیر مبلمان، کابینت و غیره به خوبی تمیز شود.

بسیاری از شرکت هایی که در زمینه هوشمند سازی وسایل خانگی فعالیت می کنند، اقدام به تولید جاروبرقی رباتیک یا هوشمند نموده اند و به رویای بانوان برای راحت تر شدن نظافت منزل و محل کار تحققق بخشیده اند. جاروبرقی هوشمند دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد که سبب حیرت و شعف افرادی شده که این وسایل هوشمند را خریداری کرده اند. در ادامه با ویژگی ها جاروبرقی هوشمند آشنا خواهیم شد.

مشخصات فنی جاروبرقی هوشمند

جاروبرقی های هوشمند به سنسورهای بسیار حساسی تجهیز شده اند و فعالیت های اصلی خود را با توجه به این سنسورها انجام می دهند. جاروبرقی هوشمند دارای پنل های لمسی می باشد که تمامی تنظیمات آن ها با این پنل ها قابل برنامه ریزی می باشد. این جاروها مجهز به سنسور ارتفاع سنج بوده و در نتیجه می تواند بدون سقوط از پله ها و مکان های بلند به خوبی کار خود را انجام دهد.

این جاورها بدون دخالت خانم خانه دار به طور اتوماتیک جارو کردن منزل را بر عهده می گیرد. ابعاد این جاروها به نحوی طراحی شده است که می تواند به زیر مبلمان، کابینت ها، تخت خواب، کمد ها برود و اقدام به تمیز کردن نماید.

جاروبرقی هوشمند فقط یک جاروبرقی نیست و می تواند تی کشی خشک و مرطوب را نیز انجام دهد. این قابلیت برای اداره جات و خانه های بزرگ و سنگفرش شده بسیار مناسب می باشد.

با استفاده از پنل لمسی می توان برنامه هایی از قبیل نظافت مبلمان و پرده را نیز برای جاروبرقی هوشمند تعریف کرد. این جاروها برای خانم های شاغل بسیار مناسب می باشد، فرض کنید که امروز سر کار هستید و قرار است که امشب برای شما مهمان هم بیاید، و کار بیرون شما تا عصر طول خواهد کشید، می توانید همانطور که سر کار هستید با گوشی موبایل خود یک پیامک به جاروبرقی هوشمند خود داده و جاروی هوشمند شما تا رسیدن شما به منزل تمامی قسمت های خانه از جمله پذیرایی، آشپزخانه، سرویس های بهداشتی، موکت ها، مبلمان، پرده ها و تمامی کنج های خانه را تمیز تحویل شما می دهد! این تنها یکی از ویژگی های منحصر به فرد جاروبرقی هوشمند می باشد.

قدرت مکش عالی، امکان مکش گردو خاک، قارچ ها و میکروارگانیسم ها و استریل کردن محیط از دیگر ویژگی های خارق العاده این جاروها می باشد.

جاروبرقی هوشمند
جاروبرقی هوشمند

این جاروها مجهز به سیستم عیب یاب هوشمند نیز بوده و به محض بروز کوچکترین نقص به شما اطلاع داده و می توانید با صرف کمترین هزینه جارو را تعمیر نمایید. قدرت بالای موتور و بی صدا بودن آن از دیگر مزیت های این جاروها می باشند.

این وسایل امکان متصل شدن به اینترنت را داشته و با دیگر وسایل هوشمند خانه مانند یخچال ارتباط می گیرند. به عنوان مثال اگر شما یخچال هوشمند در منزل داشته باشید، می توانید ساعت کار جاروبرقی را به یخچال اطلاع داده و با اتصال این دو وسیله به اینترنت آن ها را کنترل نمایید.

سنسورهای جاروبرقی هوشمند

شاید برایتان سوال باشد که اگر این جارو ها به صورت اتوماتیک اقدام به جارو کردن نمایند، ممکن است که با وسایل خانه چون مجسمه ها، مبلمان، آباژور ها و غیره برخورد کرده متوقف شوند و یا صدمه ای به وسایل وارد نمایند، در پاسخ به این سوال باید گفت که جاروبرقی رباتیک مجهز به سنسورهای قوی و چشم الکترونیکی بوده که قدرت تشخیص مسیر، آنالیز مسیر و قدرت تشخیص اشیا را داشته و به هیچ عنوان برخورد نکرده و به راحتی بعد از تمیز کردن و گردگیری تغییر مسیر می دهد. سنسور شتاب سنج از دیگر سنسورهای این جارو می باشدف در نتیجه تعیین شتاب جارو حین کار امکان پذیر می باشد.

مطالب مرتبط