ویژگی بهترین انواع دستگاه قهوه ساز

دستگاه قهوه ساز از تنوع بسیار بالایی برخوردار می باشد، اگر اهل نوشیدن قهوه هستید و کیفیت و طعم قهوه برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است، اگر نوشیدن قهوه در برنامه ی روزانه شما گنجانده شده است و دلتان می خواهد بتوانید بهترین انواع قهوه را با بالاترین کیفیت برای خود و میهمانانتان آماده کنید، یا صاحب کافی شاپ هستید و دلتان می خواهد  که مشتری های پروپا قرص قهوه، نسکافه و هات چاکلت زیادی داشته باشید، خواندن این مطلب را به هیچ عنوان از دست ندهید!

همانطور که بیان شد، تنوع دستگاه های قهوه ساز بسیار بالا بوده و همین تنوع بالا سبب شده تا خرید دستگاه قهوه ساز کمی مشکل شود. برای خریدن یک دستگاه قهوه ساز مرغوب با کیفیت عالی باید بهترین برندهای مربوط به این دستگاه را بشناسید و با انواع دستگاه قهوه ساز آشنا شوید. اما شناسایی برندهای معتبر نیز کمی وقت و حوصله می خواهد، به همین سبب ما در این مطلب شما را با انواع دستگاه قهوه ساز و بهترین ویژگی هایی که یک دستگاه قهوه ساز می تواند داشته باشد، آشنا می کنیم، تا بتوانید خریدی با رضایت کامل داشته باشید.

بهترین دستگاه قهوه ساز برای کافی شاپ ها

دستگاه قهوه ساز که برای کافی شاپ ها عرضه می شوند، در انواع مختلف از نظر ابعاد و سایز، سرعت عمل، و نوع عملکرد موجود می باشند. دستگاه قهوه ساز در انواع دستی، تمام اتوماتیک، به صورت دوگانه یعنی دیجیتالی و دستی ارائه می شوند.

دستگاه های قهوه ساز برای کافی شاپ ها بهتر است که از نوع تمام اتوماتیک باشند، چون علاوه بر افزایش سرعت عمل شما، دارای ویژگی هایی هستند که این ویژگی ها سبب می شود تا قهوه ای با بالاترین کیفیت برای مشتری آماده شود.

از طرفی برخی از دستگاه های قهوه ساز مناسب تهیه ی انواع نسکافه، هات چاکلت، کافه لاته و کاپوچینو نیز می باشند، به همین سبب بهتر است به جای خرید چند دستگاه مجزا یک دستگاه قهوه ساز که همچین ویژگی را دارد، خریداری نمایید، به این نحو علاوه بر صرفه جویی در هزینه در وقت نیز صرفه جویی کرده و همچنین فضای زیادی را در کافی شاپ خود اشغال نمی کنید.

بعضی از انواع دستگاه قهوه ساز، به دستگاه آسیاب قهوه پیشرفته نیز مجهز می باشند. با خرید این دستگاه ها نیازی به خرید دستگاه آسیاب قهوه پیدا نمی کنید. آسیاب دستگاه قهوه ساز تمام اتوماتیک پیشرفته مجهز به ولوم میزان ریزی پودر قهوه نیز می باشد و از طریق این ولوم می توان میزان ریز شدن دانه های قهوه را تعیین نمود. همچنین مخزن های آسیاب دستگاه های پیشرفته طوری طراحی شده اند که از گرم شدن، مرطوب شدن و به هم چسبیدن دانه های قهوه جلوگیری می کنند.

تیغه های به کار برده شده در دستگاه قهوه ساز پیشرفته، منحصر به فرد بوده و به خوبی قهوه را میکس می کند و سبب تهیه ی قهوه ای یکدست با غلظت مناسب می شود.

دستگاه قهوه ساز دیجیتالی خودکار قادر هستند که دمای دقیق آب را تعیین نمایند و همچنین نیازی به جوشیدن آب به صورت مجزا نبوده و به راحتی می توان آب را در این دستگاه ها به جوش آورد.

دستگاه قهوه ساز که مجهز به سیستم گرم کننده باشند می توانند بهترین نوع قهوه را به عمل آورند.

صفحات کنترلی، برنامه های قابل تنظیم چون تنظیم دما از ویژگی های بارز دستگاه قهوه ساز تمام اتوماتیک مخصوص کافی شاپ می باشد.

سیستم صرفه جویی انرژی، فشار سنج ها، سیستم تعیین کیفیت قهوه از ویژگی های دیگر بهترین انواع دستگاه قهوه ساز کافی شاپ می باشد.

ویژگی دستگاه قهوه سازبهترین نوع دستگاه قهوه ساز خانگی

خانم های خانه داری که عاشق قهوه می باشند و تمایل دارند که انواع قهوه ها را برای میهمانان خود تهیه کنند، بهتر است که یک دستگاه قهوه ساز خانگی در اختیار داشته باشند.

خرید دستگاه قهوه ساز برای منزل کاملا به بودجه ی شما بستگی دارد. اگر مصرف قهوه ی شما حداکثر هفته ای یکی دو بار می باشد، و نمی خواهید بودجه ی زیادی را برای خرید این دستگاه صرف کنید، بهتر است که دستگاه قهوه ساز دستی مثل یک موکاپات، اسپرسو ساز دستی خریداری نمایید.

اگر بودجه ی زیادی را می توانید برای خرید دستگاه قهوه ساز بپردازید می توانید دستگاهی خریداری نمایید، که ویژگی های ذکر شده در بالا را داشته باشد.

مطالب مرتبط