نمایندگی وستینگهاوس در تهران

اکثر کشور های دنیا از نمایندگی فروش محصولات وستینگهاوس بهرمند می باشند. شرکت وستینگهاوس همواره به دنبال بروز رسانی محصولات تولیدی خود با توجه به سلیقه و فرهنگ های متفاوت موجود در همه جوامع می باشد. نمایندگی وستینگهاوس در تهران نیز وجود دارد. این شرکت با دارا بودن تعمیرکاران و کارکنان خبره با برگزاری کلاس های آموزشی، اطلاعات آنان را از لحاظ سیکل تولیدی و ساختمانی محصولات کامل نموده و نحوه بازسازی کالا ها را که بر اثر جابجایی دچار شکستگی و بروز نقص شده اند، افزایش می دهد.

نمایندگی وستینگهاوسنمایندگی مرکزی وستینگهاوس

کلیه تکنسین و کارکنان نمایندگی وستینگهاوس دارای مدرک رسمی از طرف کارخانه محصولات وستینگهاوس می باشند که در سرتاسر جهان مشغول ارائه خدمت به هم نوعانشان هستند. بدین گونه نمایندگی وستینگهاوس با ارائه بهترین خدمات پس از فروش خود به دنبال جلب رضایت مشتریان می باشد.

فراز پشتیبان، نمایندگی وستینگهاوس در تهران     

تهران با دارا بودن نمایندگی مرکزی فروش مجاز محصولات وستینگهاوس و با استفاده از تکنسین دوره دیده در تمامی نواحی این شهر اقدام به تعمیر محصولات می کند. فراز پشتیبان به صورت آنی در منزل و یا با حمل کالا ها به نمایندگی بدون کوچکترین اتلاف وقت با ارائه  قطعات اصل تولید شده توسط کارخانه، انواع لوازم خانگی وستینگهاوس شامل ماشین لباس شویی وستینگهاوس، یخچال فریزر وستینگهاوس، ماشین ظرفشویی وستینگهاوس، هود آشپزخانه وستینگهاوس،  کولر گازی وستینگهاوس و… را تعمیر می کند.

نمایندگی وستینگهاوسفراز پشتیبان، نمایندگی مرکزی تعمیرات لوازم خانگی وستینگهاوس همواره به صورت تمام وقت با استفاده از کارکنان مجرب و با تجربه به دنبال خدمت رسانی ویژه به هم نوعان و هم وطنان عزیز در سراسر کشور می باشد. این خدمات با استفاده از قطعات اصل و اورجینال با هدف مشتری مداری ودر نظر داشتن رضایت آنان با بیان کلیه هزینه ها قبل از انجام کار ارائه می شود. هزینه و قیمت ها در نمایندگی وستینگهاوس  بر پایه اصول با رعایت کامل استاندارد می باشد، که نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس تخفیفات ویژه ای برای مشتریان خود در تهران بزرگ در نظر دارد.

نمایندگی وستینگهاوس یکی از شرکت های شناخته شده روز آمریکا به شمار می آید که از متنوع ترین تولیدات لوازم خانگی چه در ابعاد بزرگ مانند یخچال سایت و چه در ابعاد کوچک برخوردار می باشد و از برند های عالی روز دنیا محسوب می شود.

ارائه خدماتی ضمانتی به مشترکین نمایندگی مرکزی وستینگهاوس

در انتها می توان این اطمینان خاطر را به مشریان داد که نمایندگی وستینگهاوس برای ارائه خدمات از لوازم اصل تولید شده خود استفاده می کند و با دارا بودن تعمیرکاران خبره، تعمیرات را ظرف کمترین زمان ممکن انجام می دهد، لوازم تولید شده و تعمیر شده توسط این شرکت از ضمانتنامه یکساله همراه با فاکتور رسمی برخوردار می باشد. یکی دیگر از خدمات ویژه این شرکت ارائه مشاوره رایگان تلفی می باشد که مشکلات جزئی بوجود آمده در کالا را از این طریق در کمترین زمان بر طرف می نماید.

تقاضای نمایندگی وستینگهاوس از مشریان خود این می باشد که هنگام بروز مشکل برای محصول خریداری شده فقط با همین نمایندکی تماس بگیرند و کار را به تمیرکاران دیگر نسپارند که ممکن است آنان با استفاده از قطعات غیراورجینال آسیب های جدی به کالا وارد آورند.

مطالب مرتبط