نمایندگی مرکزی آریستون در تهران

فراز پشتیبان اولین و تخصصی ترین نمایندگی مرکزی آریستون در تهران است که با تجربیات فراوانی که در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی آریستون دارد، توانسته است خدماتی ناب و بی همتا را به مشترکین ارائه دهد. کارشناسان این نمایندگی در سراسر نقاط تهران به موقع در محل حاضر می شوند و به سرویس دهی دستگاه معیوب می پردازند.

نمایندگی مرکزی آریستوننمایندگی مرکزی آریستون

شرکت آریستون که از جمله بزرگترین و شناخته شده ترین کمپانی های تولید کننده لوازم خانگی در قاره اروپاست، با نیم قرن اعتبار و سابقه درخشان توانسته است اعتماد مشترکین خود را در سراسر کشور های دنیا جلب نماید. عملکرد عالی لوازم خانگی آریستون و گارانتی چندین ساله آن ها اطمینان خاطر بالایی به مشترکین می دهد که سال ها می توانند از این لوازم استفاده کنند و در صورت بروز مشکل از خدمات نمایندگی مرکزی آریستون در اطراف خود بهره مند شوند.

فراز پشتیبان به عنوان نمایندگی مرکزی آریستون در تهران، از تکنسین هایی مجرب برخوردار است که به تعمیر کلیه محصولات آشنایی کامل دارند. کارشناسان این مجموعه با استفاده از تجربیاتی که دارند و رعایت تمامی حقوق مشترکین توانسته اند رضایت طیف گسترده ای از آن ها بدست آورند.

نمایندگی مرکزی آریستونبرترین خدمات نمایندگی مرکزی آریستون در تهران

فراز پشتیبان، بهترین نمایندگی مرکزی آریستون در تهران، این افتخار بزرگ را بر دوش دارد که بتواند در تمامی مناطق تهران خدماتی عالی را به مشترکین ارائه دهد. در ادامه به بیان خدمات ارزنده و شایسته این نمایندگی پرداخته خواهد شد:

  • خدمات نمایندگی مرکزی آریستون تمامی نقاط تهران را دربر می گیرد. مشترکین از هر نقطه تهران که با این نمایندگی تماس حاصل فرمایند به سرعت می توانند خدمات بی نظیر این مجموعه را دریافت کنند.
  • خدمات این مجموعه جهت تعویض قطعات تنها با تعویض آن ها با قطعات اورجینال و اصل شرکتی امکان پذیر است. این امر یک افتخار بزرگ برای فراز پشتیبان است که می تواند کار را به صورت دقیق و فنی و با تعویض قطعات نو و فابریک برای مشترکین خود انجام دهد.
  • کارشناسان فراز پشتیبان در همان روز تماس با شرکت، در منزل مشترکین حاضر خواهند شد و به تعمیر و سرویس دهی لوازم خانگی آن ها خواهند پرداخت.
  • خدماتی که آریستون به مشترکین ارائه می دهد دارای ضمانت است. این ضمانت که چندین ماه اعتبار دارد این آرامش را به مشترکین می دهد که تا مدت ها با خرابی دستگاه مورد نظر مواجه نمی شوند.
  • کارشناسان نمایندگی مرکزی آریستون، نیرو هایی آموزش دیده و ماهر در انجام کار می باشند که در حیطه تعمیرات لوازم خانگی آریستون از مهارت کافی برخوردارند. آن ها تخصص خود را با بروز کردن اطلاعاتشان از طریق شرکت در دوره های حرفه ای و تخصصی بدست می آورند.
  • ابتدا که مشترکین تماس می گیرند از مشاوره رایگان اپراتور ها بهره مند می شوند که در صورت جزئی بودن نقص به وجود آمده بتوانند خودشان مشکل را برطرف نمایند.
  • اکثر تعمیرات در منزل مشترکین انجام می پذیرد و نیازی به خروج دستگاه بخصوص لوازم بزرگ مانند یخچال فریزر از منزل نمی باشد. این امر سهولت و آسایش قابل توجهی را برای مشترکین به همراه دارد.
مطالب مرتبط