فراز پشتیبان، بهترین نمایندگی زانوسی در ایران

فراز پشتیبان به عنوان بهترین نمایندگی زانوسی در ایران این افتخار را دارا می باشد تا خدماتی بی نظیر را در اختیار تمامی مشترکین محصولات زانوسی قرار دهد. اگر شما یکی از مشترکین و خریداران لوازم خانگی زانوسی می باشید می توانید جهت نصب و یا تعمیر محصول خود با این مرکز ارتباط برقرار نمایید.

نمایندگی زانوسیآشنایی با شرکت زانوسی و نمایندگی زانوسی در ایران

زانوسی یک شرکت شناخته شده در زمینه تولید انواع لوازم خانگی در کشور ایتالیا می باشد که محصولاتی از جمله: جاروبرقی، یخچال، ماشین لباسشویی و ظرفشویی و … را وارد بازار می کند. از آنجایی که زانوسی یک مجموعه بااعتبار است و محصولات و لوازم خانگی آن در بسیاری از کشور های جهان مورد استفاده قرار می گیرد، در کشور ایران نیز لوازم خانگی آن دارای طرفداران بسیار زیادیست.

در نتیجه حضور نمایندگی های فعال زانوسی برای مشتریانی که این محصولات را تهیه و خریداری می کنند الزامیست. خریداران لوازم خانگی زانوسی می توانند در صورت بروز هرگونه مشکلی با بهترین نمایندگی زانوسی در ایران ارتباط برقرار کنند و از خدمات ارزنده آن بهره مند شوند.

با توجه به اینکه محصولات زانوسی دارای قابلیت هایی بسیار عالی می باشند و کارکردی فوق العاده دارند اما در برخی از موارد ممکن است مشترکین به دلیل عدم آگاهی از نوع کارکرد آن ها، وارد آمدن ضربه و یا قرار داشتن در محیط نامناسب، با مشکلاتی مواجه شوند که در اینصورت به راحتی می توانند از نمایندگی زانوسی کمک بگیرند.

بهترین نمایندگی زانوسی در ایران

فراز پشتیبان با سال ها سابقه فعالیت در این زمینه برترین خدمات را به مشتریان ارائه خواهد داد و سعی دارد تا بتواند بصورت شبانه روزی در جهت رفاه و آسایش حال آن ها گام بردارد. خدماتی که فراز پشتیبان در اختیار مشتریان لوازم خانگی زانوسی قرار می دهد سبب شده است تا آن ها سطح رضایت بالایی را پس از اتمام کار به مشاورین نظرسنجی این مجموعه اعلام نمایند.

نظم و هماهنگی موجود در میان اعضای مجموعه و برقراری یک ارتباط دوستانه با مشتریان در کنار مهارت و تجربه بالایی که کارشناسان نمایندگی زانوسی دارند همگی دست به دست هم داده است تا برترین خدمات در اختیار هم وطنان قرار گیرد.

نمایندگی زانوسیخدمات بهترین نمایندگی زانوسی در ایران کدامست؟

  • خدماتی که توسط نمایندگی زانوسی ارائه داده می شود از ۳ تا ۱۲ ماه گارانتی یا ضمانت برخوردار است.
  • تعمیرات زانوسی با قطعات اورجینال و فابریک انجام خواهد شد. هر کدام از قطعات مربوطه به انواع لوازم خانگی در انبار نمایندگی موجود می باشد و مشترکین از بابت تهیه یا خرید قطعه هیچگونه نگرانی نخواهند داشت.
  • کارشناسان نمایندگی زانوسی با لباس فرم مشخص و تجهیزات کامل در محل حضور می یابند.
  • بهره مندی از مشاوره رایگان هنگام برقراری تماس با نمایندگی تا در صورت عدم نیاز به حضور کارشناس و ایجاد یک مشکل جزئی خود مشترک بتواند در کمترین زمان آن را برطرف نماید.
  • حضور سریع و به موقع کارشناسان در محل جهت رفع مشکلات جدی و اساسی
  • صرفه جویی در زمان و هزینه از طریق ارتباط با نمایندگی های مجاز زانوسی امری قطعیست.
مطالب مرتبط