نمایندگی بوش در ایران

شرکت تخصصی فراز پشتیبان، نمایندگی بوش در ایران است که با سال ها سابقه درخشان در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی بوش، نقش مهمی در رفع مشکلات به وجود آمده برای مشترکین داشته است. لوازم خانگی بوش با ساخت منحصربفرد خود که برای مصارف بلند مدت تعبیه شده اند، هنگامی که به سرویس دهی نیاز داشته باشند باید حتما توسط نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بوش بازبینی و درست شوند.

در مورد شرکت بوش

شرکت بوش که تولید کننده اصلی لوازم خانگی با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته می باشد دارای برترین رتبه در سطح دنیا از لحاظ کیفیت محصولات و بدست آوردن رضایت مشترکین خود می باشد. بد نیست بدانید که شرکت بوش سومین رتبه را در میان تولید کنندگان بزرگ و نامدار لوازم خانگی در دنیا کسب کرده است.

شرکت بوش دارای نمایندگی های متعددی در کشور های مصرف کننده این لوازم خانگی می باشد که همگی با هدف کسب رضایت مشترکین این محصولات مشغول به فعالیت هستند. فراز پشتیبان، نمایندگی بوش در ایران است که بهترین سرویس دهی را برای مشترکین این محصولات فراهم آورده است.

فراز پشتیبان، نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بوش

فراز پشتیبان، نمایندگی بوش در ایران در زمینه تعمیرات انواع لوازم خانگی این برند بسیار حرفه ای و متخصصانه عمل می کند. انواع لوازم خانگی بوش از جمله: ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر، اجاق گاز و … همگی دارای ضمانتامه می باشند و در صورتی که احیانا مشترکین با مشکلی مواجه شوند، ابتدا باید به برگه گارانتی رجوع کرده تا در صورت اتمام زمان استفاده از گارانتی از خدمات تعمیرات نمایندگی بهره مند شوند.

مهندسین و تعمیرکاران در نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بوش افرادی حاذق و توانا می باشند که به طور منظم اطلاعات خود را بروز می کنند و در دوره های آموزشی مختلف شرکت خواهند کرد تا به تمام فوت و فن های تعمیرات لوازم خانگی وارد باشند.

معنای این تلاش اینست که آن ها به بالا بردن تخصص خود اهمیت فراوانی می دهند و طبق آخرین تغییرات روز دنیا پیش می روند تا بتوانند نیاز مشترکین را برآورده سازند. علاوه بر این آن ها به اعتماد و اطمینان مشترکین خود اهمیت زیادی می دهند و از نظرشان هر چقدر که کار را ماهرانه تر انجام دهند در کسب رضایت و اعتماد آن ها موفق تر بوده اند.

چرا فراز پشتیبان را به عنوان نمایندگی بوش در ایران انتخاب کنیم؟

هزینه پایین

فراز پشتیبان به دلیل هزینه های پایین و مناسبی که از مشترکین دریافت می کند به عنوان یک نمایندگی نمونه و برتر شناخته شده است. در واقع فراز پشتیبان هیچگونه هزینه ساعتی را از افراد دریافت نخواهد کرد و هزینه تعمیر زمانی که با توجه به خرابی دستگاه محاسبه و به مشترک اعلام می شود تا هر زمانی که تعمیرات کاملا تمام شود، آن را پوشش خواهد داد.

تعمیرکاران حاذق و توانمند

این نمایندگی بوش در ایران از بهترین کادر فنی برخوردار است که سبب شده است تا هنگام حضور در محل با سرعتی باور نکردنی تعمیرات را بصورت کاملا تخصصی و ماهرانه به اتمام برسانند.

خدمات شبانه روزی

با توجه به اینکه برخی از لوازم خانگی مانند یخچال فریزر باید فورا تعمیر شوند لذا خدمات ۲۴ ساعته فراز پشتیبان به مشترکین کمک بزرگی خواهد کرد تا مواد غذایی و سایر وسایل مصرفی خوراکی آن ها فاسد نشود.

مطالب مرتبط