نمایندگی الکترولوکس در تهران

فراز پشتیبان، بهترین نمایندگی الکترولوکس در تهران با داشتن سال ها سابقه خدمت به مشترکین لوازم خانگی این برند توانسته است تا برترین خدمات را در اختیار آن ها قرار دهد. استفاده از خدمات نمایندگی الکترولوکس سبب می شود که دستگاه تعمیر شده عملکرد و کارکرد اولیه خود را بدست آورد و بدون هیچ عیب و نقصی شروع به کار نماید.

نمایندگی الکترولوکسمزایای ارتباط با نمایندگی الکترولوکس در تهران

  • دارا بودن گارانتی ۱۲ تا ۳۶ ماهه که ضمانتی بسیار عالی برای مشترکین است.
  • استفاده از قطعات اورجینال در تعویض قطعه معیوب شده دستگاه
  • پشتیبانی ۲۴ ساعته و شبانه روزی بصورت آنلاین که این امکان را برای مشترکین فراهم می کند تا بتوانند با کارشناسان ارتباط برقرار کنند.
  • تعمیر و سرویس دهی توسط کارشناسان و متخصصان زبده و ماهر
  • انجام تعمیرات در منزل مشترکین
  • آزمایش کردن نوع کارکرد دستگاه پس از تعمیر
  • آموزش دادن نحوه کارکرد درست با دستگاه توسط کارشناسان به مشترکین

متخصصان حرفه ای در بهترین نمایندگی الکترولوکس

مشترکین باید به این موضوع دقت کنند که تمامی کادر نمایندگی الکترولوکس افرادی هستند بسیار شایسته و دارای حسن خلق که به دلیل گذراندن دوره های حرفه ای  این توانایی را دارند که بصورت تخصصی انواع لوازم خانگی الکترولوکس را تعمیر و سرویس دهی نمایند.

تخصص تکنسین های اعزامی به منزل مشترکین موجب خواهد شد که مشترکین در جریان تمامی مراحل تعمیر لوازم خانگی خود قرار گیرند. بدین صورت اطمینان خاطر بالایی برای مشترکین به وجود خواهد آمد که تا مدت ها لوازم خانگی آن ها بدون هیچگونه مشکلی کار کند.

گارانتی لوازم خانگی الکترولوکس

اگر مشترکین دستگاهی را خریداری کنند که دارای گارانتی باشد، در صورت مواجه شدن با مشکل می توانند به سرعت با استفاده از برگه گارانتی به نمایندگی الکترولوکس مراجعه کنند و از مزایای آن بهره مند شوند. در صورتی که گارانتی لوازم خانگی به اتمام رسیده باشد نمایندگی، خدمات تعمیرات را در اختیار آن ها قرار می دهد.

خدمات نمایندگی الکترولوکس درتهران

فراز پشتیبان، بهترین نمایندگی الکترولوکس در تهران خدمات خود را در تمامی ساعات شبانه روز در اختیار مشترکین قرار می دهد. تیم پشتیبانی و اپراتور های این مجموعه بسیار مجرب و کار آزموده می باشند و حتی در ایام تعطیلات نیز به تماس های تلفنی مشترکین خود پاسخ خواهند داد.

فراز پشتیبان خدمات خود را بسیار سریع در اختیار مشترکین قرار می دهد. انواع لوازم خانگی الکترولوکس از جمله: یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، جاروبرقی و … به صورت تخصصی و فنی تعمیر می شوند و هیچگونه خللی در کارکرد آن ها مشاهده نخواهد شد.

سابقه کاری بالای کارشناسان فراز پشتیبان این موقعیت را در اختیار مشترکین قرار می دهد تا پس از اتمام کار نگرانی در رابطه با ایجاد خرابی های مجدد نداشته باشند، چرا که پس از پایان یافتن تعمیرات نوع عملکرد دستگاه به صورت کامل سنجیده خواهد شد.

به علاوه اینکه توضیحات کامل و دقیق در مورد کارکرد درست و اصولی دستگاه مورد نظر نیز توسط کارشناسان به مشترکین داده خواهد شد. بدین ترتیب مشترکین نحوه استفاده درست از لوازم خانگی را نیز آموزش خواهند دید.

مطالب مرتبط