نمایندگی آاگ در تهران

فراز پشتیبان، نمایندگی آاگ در تهران است که با توجه به خدمات ارزنده ای که در اختیار مشتریان می گذارد، توانسته است به میزان قابل توجهی رضایت مشترکین را در رابطه با خدمات متفاوتی که ارائه می کند، بدست آورد. این نمایندگی محصولات آاگ با دریافت کمترین هزینه ها از مشترکین باکیفیت ترین خدمات ممکن را به آن ها ارزانی می دارد.

نمایندگی آاگ در تهرانضمانت خدمات نمایندگی آاگ در تهران

مشترکین قبل از تصمیم گیری برای این امر که آیا تعمیر محصولات خود را به یک نمایندگی بسپارند یا خیر باید از ارائه ضمانت در برابر خدمات آن مطمئن شوند. فراز پشتیبان بهترین نمایندگی محصولات آاگ، در برابر خدماتی که به مشترکین ارزانی می دارد، گارانتی یا ضمانت نامه کتبی ارائه می دهد. این امر موجب شده است تا میزان اعتماد و اطمینان مشترکین افزایش یابد.

 

توجه به نکات مهم در رابطه با اعتماد به نمایندگی محصولات آاگ

نمایندگی آاگ در تهران به مجموعه ای گفته می شود که علاوه بر خدماتی که در رابطه با تعمیر محصولات آاگ ارائه می کند حتما ضمانتی بابت آن ها به مشترکین خود دهد. بسیاری از شرکت ها تنها به ظاهر خود را نمایندگی محصولات معرفی می کنند و در حقیقت مراکزی غیرمجاز می باشند.

در صورتی که مشترکین به نمایندگی آاگ در تهران مراجعه نمایند و محصول آن ها هنوز دارای ضمانت یا گارانتی باشد، ارائه خدمات رایگان جهت تعمیر این محصولات از وظایف اصلی آن ها می باشد.

نمایندگی محصولات آاگ قطعات معیوب را تعویض می کند و یا آن ها را تعمیر خواهد کرد. این قطعات در صورتی که تعویض شوند اصل و شرکتی می باشند و هیچگونه نگرانی از بابت تقلبی بودن آن ها وجود ندارد.

نمایندگی آاگ در تهران دارای کادری تخصصی و فنی می باشد که هنگام اعزام به منزل مشترکین بسیار ماهرانه وارد عمل شده و با یک بررسی کوتاه می توانند عیب اصلی را تشخیص داده و آن را تعمیر کنند.

مشاوره رایگان فراز پشتیبان یکی از اصول جدایی ناپذیر این نمایندگی می باشد. اپراتور های فراز پشتیبان همیشه در نظر دارند که بهترین راهنمایی ها رادراختیار مشترکین قرار دهند تا آن ها در صورت بروز مشکلات جزئی خودشان توانایی رفع مشکل را داشته باشند.نمایندگی آاگ در تهران

نگهداری فاکتور خدمات نمایندگی آاگ

با نگهداری این فاکتور اگر طی یکسال هرگونه مشکلی برای مشترکین پیش آید آن ها می توانند از خدمات رایگان تعمیرات محصولات آاگ بهره مند شوند.

مدیر مجموعه فراز پشتیبان در صورتی که تعمیرات محصولات آاگ به درستی انجام نشده باشد، نام کارشناس مسئول تعمیر را شناسایی کرده و وی را بابت کم کاری یا اشتباه کاری او توبیخ خواهد کرد.

جالب است بدانید ک این نمایندگی در صورت مراجعات بعدی شما برای تعمیر سایر محصولات آاگ با در دست داشتن این فاکتور تخفیف خوبی را ارائه می کند.

کلیه خدماتی که فراز پشتیبان در اختیار شما قرار می دهد بسیار باکیفیت است و تمامی اصول مشتری مداری و قوانین مدیریت در آن رعایت خواهد شد. در صورت بروز هرگونه مشکل بهتر است که با نمایندگی محصولات آاگ ارتباط برقرار کنید و از خدمات تعمیرات آن بهره مند شوید.

مطالب مرتبط