نصب یخچال ساید بای ساید ال جی مدل sxs230w

آیا قصد خرید یخچال فریزر ساید بای ساید را دارید؟ از نحوه نصب یخچال فریزر ساید بای ساید مطلع هستید؟ نصب و راه اندازی یخچال فریزر ساید بای ساید نقش مهمی در کارکرد مناسب این دستگاه دارد و باید به دقت انجام شود.

در این مطلب قصد داریم تا طریقه نصب یخچال ساید بای ساید ال جی مدل sxs230w را توضیح داده و نکاتی را در این رابطه ارائه کنیم.

نکات مهم در نصب یخچال ساید بای ساید ال جی مدل sxs230w

لازم به ذکر است که نکاتی که در این مطلب ارائه خواهد شد در نصب سایر یخچال های ساید بای ساید نیز مفید خواهد بود.

اولین موضوع در رابطه با حمل یخچال ساید بای ساید است که باید به درستی و با دقت کامل انجام شود;  برای اینکه آسیبی به دستگاه وارد نشود بهتر است که حمل یخچال فریزر ساید بای ساید خود را به شرکت های باربری معتبر بسپارید.

دقت داشته باشید که تا چند ساعت بعد از جابه جایی یخچال فریزر نباید آن را به برق بزنید.

در نظر گرفتن جای مناسب برای یخچال فریزر ساید بای ساید موضوع مهمی است که باید قبل از خرید یخچال ساید بای ساید به آن توجه کرده باشید.

این مکان باید دارای فضای کافی برای قرارگیری یخچال بوده و به شکلی باشد که یخچال فریزر از فاصله کافی با دیوار برخوردار باشد; وجود فاصله بین دیوار و یخچال ساید بای ساید به این دلیل است که فضایی برای گردش هوا در پشت یخچال وجود داشته باشد.

نصب یخچال ساید بای ساید

بعد از اینکه یخچال فریزر ساید بای ساید را در محل در نظر گرفته شده قرار دادید لازم است که آن را به برق بزنید. همانطور که گفته شد نباید تا چند ساعت بعد از جا به جایی یخچال آن را به برق بزنید; این کار به این جهت است که مایعات یخچال به سر جای خود برگردند.

بهتر است که یخچال ساید بای ساید از طریق سه راهی یا سایر وسایل جانبی به برق متصل نشود و اتصال مستقیم داشته باشد;  بعد از اینکه دستگاه را به برق متصل کردید باید منتظر بمانید تا از خنک شدن تمام قسمت های یخچال فریزر اطمینان حاصل نمایید.

بعد از اینکه مطمئن شدید یخچال ساید بای ساید شما به درستی کار می کند می توانید مواد غذایی خود را داخل آن بگذارید.

در مرحله بعد نوبت به تنظیمات دمای یخچال فریزر ساید بای ساید می رسد;  تنظیمات یخچال ساید بای ساید به صورت دیجیتالی بوده و درجه فریزر باید با توجه به فصل سال بین منفی ۱۸ و منفی ۲۰ تنظیم شود.

البته با توجه به مواد غذایی و نوع نیازتان می توانید درجه را پایین تر نیز تنظیم کنید. درجه یخچال را نیز باید مثبت ۴ تا مثبت ۸ تنظیم شود که بستگی به فصل استفاده دارد. بعد از انجام این تنظیمات می توان گفت که یخچال ساید بای ساید شما کاملا آماده است.

مرکز معتبر نصب یخچال ساید بای ساید ال جی مدل sxs230w

اگر یخچال ساید بای ساید شما دارای گارانتی است می توانید با مرکز گارانتی تماس گرفته و از آنها بخواهید که برای نصب و راه اندازی یخچال ساید بای ساید اقدام کنند.

اما اگر یخچال ساید بای ساید بدون گارانتی یا دست دوم خریداری کرده اید بهترین کار این است که با یک مرکز معتبر در زمینه سرویس وتعمیر یخچال ساید بای سایدتماس بگیرید و از آنها بخواهید که در نصب و راه اندازی یخچال فریزر به شما کمک کنند.

فراز پشتیبان یکی از مراکز معتبر در زمینه سرویس و تعمیر یخچال ساید بای ساید می باشد که از پرسنل مجرب برخوردار بوده و کار نصب و راه اندازی انواع یخچال را در کوتاه ترین زمان به بهترین شکل انجام می دهد.

نصب یخچال ساید بای ساید

مطالب مرتبط