نصب ماشین لباسشویی سامسونگ مدل q1479

اگر قصد خرید ماشین لباسشویی را دارید باید حتما به موضوع گارانتی و خدمات تعمیر ماشین لباسشویی دقت نمایید. این خدمات علاوه براینکه در زمان سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی مورد نیاز خواهد بود در مرحله نصب ماشین لباسشویی نیز ضروری می باشد;

در ادامه این مطلب قصد داریم تا نحوه نصب ماشین لباسشویی سامسونگ مدل q1479 را توضیح دهیم تا به اهمیت گارانتی ماشین لباسشویی در فرآیند نصب آن پی ببرید.

ماشین لباسشویی سامسونگ آموزش نصب ماشین لباسشویی سامسونگ مدل q1479

نکاتی که در مورد نصب ماشین لباسشویی سامسونگ مدل q1479 بیان خواهد شد برای نصب سایر ماشین های لباسشویی سامسونگ نیز مفید واقع خواهد شد.نکته ابتدایی در مورد نصب ماشین لباسشویی این است که دفترچه راهنمای آن را به خوبی مطالعه نمایید;

در این دفترچه نکات بسیار مفیدی در مورد نصب و راه اندازی ماشین لباسشویی آمده و هشدارهای لازم نیز داده شده است. پس دفترچه راهنما را به خوبی و با دقت و حوصله مطالعه کنید.

موضوع اول در فرآیند نصب ماشین لباسشویی مربوط به محل قرارگیری آن می باشد. بدیهی است که محل مورد نظر باید فضای کافی را برای قرارگیری ماشین لباسشویی داشته باشد و ابعاد آن با ابعاد ماشین لباسشویی متناسب باشد. همچنین این محل باید خشک و محکم باشد و عدم وجود رطوبت در این محل نیز بسیار مهم است.

مسطح بودن محل نصب ماشین لباسشویی دیگر نکته مهم در این زمینه است که باید به آن دقت داشته باشید; اگر ماشین لباسشویی خود را در محلی شیب دار قرار دهید باعث ایجاد لرزش و سر و صدا در آن خواهد شد و بعد از مدتی نیز برای ماشین لباسشویی شما مشکلات جدی پیش می آید. از سوی دیگر ماشین لباسشویی نباید در جای خیلی سرد و یا در مقابل تابش مستقیم نور آفتاب قرار بگیرد.

بعد از تعبیه کردن جای مناسب برای نصب ماشین لباسشویی لازم است که پیچ و مهره های ویژه حمل و نقل که در پشت ماشین لباسشویی قرار گرفته را باز کنید.

برای دیدن محل دقیق این پیچ و مهره ها می توانید به دفترچه راهنما مراجعه نمایید. این پیچ و مهره ها به وسیله یک آچار باز می شوند و باید دقت کنید که این پیچ و مهره ها را در جایی مشخص نگهداری نمایید تا در صورت نیاز به جابه جایی ماشین لباسشویی بتوانید مجددا آنها را ببندید.

در مرحله بعد نوبت به اتصال شلنگ به شیر آب است;  در واقع باید یک سر شلنگ را به پشت ماشین لباسشویی وصل کنید و سر دیگر آن را به شیر آب سرد وصل نمایید.

بعد از وصل کردن شلنگ از عدم وجود نشتی در آن اطمینان حاصل نمایید. حالا وقت آن است که شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی را وصل نمایید. در دفترچه راهنمای سامسونگ توصیه شده که شلنگ تخلیه بین ۶۰ الی ۹۰ سانتی متر بلند شده باشد.

برای اینکه شلنگ تخلیه آب به ثبات برسد می توانید از پلاستیک های هدایت کننده شلنگ استفاده نمایید;  همچنین می توانید این پلاستیک هدایت کننده را به دیوار محکم کنید تا از حرکت کردن شلنگ تخلیه جلوگیری به عمل آورد.ماشین لباسشویی سامسونگ

مرکز معتبر نصب ماشین لباسشویی سامسونگ مدل q1479

در صورتی که ماشین لباسشویی شما گارانتی داشته باشد هیچکدام از زحمات بالا را لازم نیست بکشید بلکه فقط یک تماس با مرکز گارانتی گرفته و از آنها می خواهید که برای نصب ماشین لباسشویی شما به محل سکونتتان مراجعه نمایند; اما اگر ماشین لباسشویی شما گارانتی ندارد پیشنهاد می کنیم به جای اینکه شخصا اقدام به نصب و راه اندازی ماشین لباسشویی نمایید با مراکز معتبر در زمینه سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی تماس گرفته و از آنها کمک بخواهید;

فراز پشتیبان یکی از این مراکز است که تمام عملیات نصب و راه اندازی ماشین لباسشویی شما را انجام می دهد.

مطالب مرتبط