نصب ماشین لباسشویی بوش مدل ۳۲۸۹۰

به نظر شما اهمیت و ضرورت وجود گارانتی معتبر برای لوازم خانگی به چه دلیل است؟ احتمال پاسخ می دهید که گارانتی لوازم خانگی در هنگام خراب شدن دستگاه و نیاز به سرویس و تعمیر مفید خواهد بود; در درست بودن این موضوع شکی وجود ندارد; اما اهمیت دیگر گارانتی در رابطه با نصب و راه اندازی لوازم خانگی می باشد; در این مطلب قصد داریم تا در مورد نصب ماشین لباسشویی بوش مدل ۳۲۸۹۰ صحبت کرده; و در مورد مراکز معتبر در این زمینه نیز نکاتی را ارائه کنیم.

راهنمای نصب ماشین لباسشویی بوش مدل ۳۲۸۹۰

قبل از اینکه بخواهیم به طریقه نصب ماشین لباسشویی بوش مدل ۳۲۸۹۰ بپردازیم لازم است این نکته را ذکر کنیم; که این آموزش تقریبا برای تمامی مدل های جدید ماشین لباسشویی بوش موثر خواهد بود; در ابتدا این راهنمایی را داشته باشیم که در صورت بهره مندی ماشین لباسشویی شما از گارانتی معتبر هیچ نیازی به اینکه خودتان ماشین لباسشویی را نصب کنید نخواهید داشت; تنها کافی است که با مرکز گارانتی محصول خود تماس گرفته; و قراری را جهت نصب و راه اندازی ماشین لباسشویی تنظیم کنید.

نصب ماشین لباسشوییاگر نگاهی به ماشین لباسشویی خریداری شده خود بیندازید; متوجه می شوید که ۴ میله در قسمت پشتی آن تعبیه شده که ایمنی ماشین لباسشویی را در هنگام حمل و نقل تامین می کند; قبل از انجام هر کاری باید این میله ها را از ماشین لباسشویی جدا نمایید; برای انجام این کار باید از یک آچار استفاده کرده و اقدام به شل کردن پیچ های آن بکنید; دقت کنید که ابتدا پیچ های بالایی و سپس پیچ های پایینی را باز کنید و پیچ ها را در جایی مشخص قرار دهید; اگر روی دستگاه شما کاورهای پلاستیکی وجود داشت بهتر است که آنها را در قسمت هایی که پیچ ها را از آنجا باز کرده اید قرار دهید; و در غیر این صورت نیازی به انجام این کار نیست.

 معمولا در قسمت پایینی ماشین لباسشویی بوش ۴ میله یا چوب محافظ وجود دارد; که باید نسبت به باز کردن پیچ و مهره های این قسمت نیز اقدام نمایید; سپس باید پیچ های مربوط به تنظیم ارتفاع پایه را در محل خود بسته و ماشین لباسشویی را تراز کنید; دقت در تراز کردن ماشین لباسشویی بسیار مهم بوده و باعث بهبود عملکرد آن خواهد شد; اگر در ماشین لباسشویی خود لرزش زیاد و سر  صدای غیر طبیعی احساس کردید احتمال به دلیل عدم تراز بودن دستگاه شماست.

بعد از تراز کردن ماشین لباسشویی اقدام به وصل کردن شلنگ به شیرهای آب کرده و سپس شلنگ تخلیه را نصب نمایید; گیره ای که روی شلنگ تعبیه شده را به پشت ماشین لباسشویی بوش متصل کرده; و برای اطمینان بیشتر از یک پیچ گوشتی جهت سفت کردن این گیره استفاده نمایید; حال باید طرف دیگر شلنگ تخلیه را به لوله فاضلاب متصل کنید; که این اتصال باید در حدود ۱۰ الی ۱۵ سانتی متر باشد; در نهایت ماشین لباسشویی را به سمت دیوار هل دهید; و حتما دقت کنید که بین دیوار و پشت دستگاه به اندازه کافی فضا وجود داشته باشد تا به شلنگ ها فشاری وارد نشود.

نصب ماشین لباسشویی بوش مدل ۳۲۸۹۰ توسط مرکز تعمیر ماشین لباسشویی

قصد ما از ارائه این مطلب آگاهی شما از روند نصب و راه اندازی یک ماشین لباسشویی بود و صرفا جنبه آموزشی داشت. اما اگر تجربه ای در زمینه نصب ماشین لباسشویی ندارید بهتر است که انجام این کار را به مراکز معتبر سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی بسپارید. مراکز معتبر سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی خدمات مختلفی را ارائه می دهند که یکی از آنها نصب ماشین لباسشویی بوش و سایر برندها می باشد.

مطالب مرتبط