نصب ماشین لباسشویی اسنوا مدل اکتا

نصب ماشین لباسشویی یکی از مهم ترین مراحل استفاده از این دستگاه می باشد که اگر توسط افراد متخصص و حرفه ای انجام نشود ممکن است باعث ایجاد مشکل و حتی خسارت شود.

در صورتی که ماشین لباسشویی شما گارانتی دارد کافی است که با شماره تلفن های مرکز گارانتی ماشین لباسشویی خود تماس بگیرید و از آنها بخواهید که ماشین لباسشویی شما را نصب کنند.

اما در اینجا قصد ارائه آموزش در مورد نصب ماشین لباسشویی اسنوا مدل اکتا را داریم تا افرادی که ماشین لباسشویی دست دوم یا بدون گارانتی خریداری کرده اند بتوانند ماشین لباسشویی خود را نصب و راه اندازی کنند.نصب ماشین لباسشویی

نکات مهم در نصب ماشین لباسشویی اسنوا مدل اکتا

اولین کاری که باید قبل از نصب ماشین لباسشویی اسنوا مدل اکتا بکنید این است که میله های محافظ حمل و نقل آن را که به پشت دستگاه پیچ شده را باز کرده و در جایی نگهداری کنید.

همچنین اگر ماشین لباسشویی شما دارای محافظ کف می باشد باید آن را نیز باز کنید. در وهله بعدی باید اطمینان حاصل کنید که فضای مناسبی را برای نصب ماشین لباسشویی انتخاب کرده اید.

مهم ترین مسئله در مورد محل نصب ماشین لباسشویی این است که این محل صاف و بدون شیب باشد. دلیل این موضوع هم این است که ماشین لباسشویی شما باید کاملا تراز شده باشد.

منظور از تراز این است که اگر یک لیوان آب را روی ماشین لباسشویی گذاشتید و از کنار به آن نگاه کردید سطح آب کاملا متعادل باشد.

تراز کردن ماشین لباسشویی با استفاده از پیچ های تنظیم زیر دستگاه امکان پذیر است.

در مرحله بعد باید شلنگ های ورودی و خروجی آب ماشین لباسشویی را وصل کنید. دقت کنید که شلنگ آب سرد و گرم ماشین لباسشویی را جا به جا وصل نکنید.

همچنین در مورد شلنگ آب تخلیه ماشین لباسشویی نیز مهم ترین نکته این است که این شلنگ ارتفاع لازم از سطح زمین را داشته باشد.

این ارتفاع چیزی در حدود ۶۰ سانتی متر است که اگر رعایت نشود باعث اختلال در سیستم آبگیری ماشین لباسشویی خواهد شد.

در نهایت نیز باید سیستم برق رسانی ماشین لباسشویی را راه اندازی کنید تا ماشین لباسشویی آماده استفاده شود. دقت کنید که حتما یک بار فرآیند کار ماشین لباسشویی را چک کنید تا مبادا مشکلاتی مانند نشتی آب در آن وجود داشته باشد.

برای تست کردن ماشین لباسشویی بهترین گزینه این است که تنظیمات ماشین لباسشویی را روی برنامه شست و شوی معمولی در دمای ۶۰ درجه سانتی گراد و بدون لباس و پودر شوینده قرار دهید و سپس ماشین لباسشویی را با دکمه استارت راه اندازی کنید.

نصب ماشین لباسشوییاما نکات جانبی دیگری هستند که انجام دادن آنها به بهبود عملکرد ماشین لباسشویی شما کمک خواهد کرد. پس از نصب ماشین لباسشویی بهتر است که مخزن آن را به خوبی شست و شو دهید تا کاملا پاکسازی شود.
اگر قصد تغییر در برنامه ست و شوی ماشین لباسشویی را دارید ابتدا آن را خاموش کرده و سپس اقدام به تغییر برنامه کنید.
بعد از هر بار شست و شو حتما درب ماشین لباسشویی را باز بگذارید تا هوا به داخل آن جریان یافته و رطوبت دستگاه از بین برود.

فراز پشتیبان ارائه دهنده خدمات نصب ماشین لباسشویی اسنوا مدل اکتا

بهترین گزینه ای که برای نصب و راه اندازی ماشین لباسشویی وجود دارد این است که از یک مرکز سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی کمک بخواهید.
فراز پشتیبان یکی از این مراکز تعمیر ماشین لباسشویی است که خدمات مربوط به نصب ماشین لباسشویی اسنوا و انواع مدل های دیگر را به طور کاملا حرفه ای ارائه می کند.
با سپردن صفر تا صد مراحل نصب ماشین لباسشویی اسنوا به فراز پشتیبان خیال خود را از بابت نصب و راه اندازی حرفه ای دستگاه خود راحت خواهید کرد.
مطالب مرتبط