نصب ماشین ظرفشویی بوش مدل sms88ti03t

ابتدایی ترین چیزی که در مورد استفاده از لوازم خانگی وجود دارد بحث نصب و راه اندازی آنها می باشد. در صورتی که این مرحله از کار به درستی انجام شده باشد باعث تقویت و بهبود عملکرد این نوع لوازم خواهد شد.

در این مطلب قصد داریم تا در مورد نصب ماشین ظرفشویی بوش مدل sms88ti03t صحبت کرده و نکات مختلف راه اندازی آن را به طور کامل مورد بررسی قرار دهیم.

نصب ماشین ظرفشویی بوش مدل sms88ti03t

در ادامه این مطلب نکاتی در مورد راه اندازی ماشین ظرفشویی بوش مدل sms88ti03t بیان خواهد شد که برای اکثر مدل های ماشین ظرفشویی بوش موثر و مفید است.

در ابتدای نصب ماشین ظرفشویی بوش مدل sms88ti03t باید جای مناسب برای آن را انتخاب کرده باشید. جای مناسب برای ماشین ظرفشویی باید از ابعاد متناسب برخوردار بوده و در ضمن شیب بیش از اندازه ای نداشته باشد.

سپس باید نسبت به تراز کردن ماشین ظرفشویی با استفاده از پیچ پایه ها اقدام نمایید. در مرحله بعدی از نصب ماشین ظرفشویی بوش مدل sms88ti03t باید شلنگ های آب و تخلیه دستگاه را به محل های مخصوص متصل کنید.

بعد از انجام تمامی مراحل نصب ماشین ظرفشویی حتما یک بار آن را تست کنید تا مطمئن شوید که مشکلی در کارکرد آن وجود نداشته باشد.

برای نصب ماشین ظرفشویی که دارای گارانتی است تنها باید با شماره تماس های روی برگه گارانتی تماس حاصل کنید. اما برای نصب ماشین ظرفشویی که بدون گارانتی می باشد بهتر است که با مراکز معتبر در زمینه سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن و به بهترین وجه اقدام به نصب ماشین ظرفشویی شما کنند.

ماشین ظرفشویی بوش

راه اندازی ماشین ظرفشویی بوش مدل sms88ti03t

در ابتدای راه اندازی ماشین ظرفشویی بوش مدل sms88ti03t لازم است که سیستم کاهش سختی ب را تنظیم نمایید. برای انجام این کار کافی است که درجه سختی آب منطقه خود را از سازمان آب سوال کنید.

سپس دکمه پاور را فشار دهید و دکمه A را بفشارید و نگه دارید و هم زمان نیز دکمه استارت را فشار دهید تا علامت H:0 روی صفحه نمایش داده شود. این علامت در واقع تنظیمات کارخانه است که با زدن دکمه C می توانید درجه مذکور را تغییر دهید.

بعد از تنظیم نهایی مجددا دکمه استارت را بفشارید تا تنظیمات شما ذخیره شود.

در مرحله بعدی باید نمک مخصوص را در داخل مخزن آن بریزید. دقت کنید که قبل از اولین استفاده باید مخزن نمک را با آب پر کنید و سپس نمک مخصوص را داخل مخزن بریزید. بعد از انجام این کار باید درپوش مخزن را گذاشته و نسبت به روشن کردن ماشین ظرفشویی اقدام نمایید. در مرحله بعد نوبت به ریختن ماده جلادهنده می رسد.

ماده جلادهنده را نیز باید در مخزن مخصوص به خودش بریزید. دقت کنید که بعد از ریختن این ماده باید دریچه مخزن را طوری ببندید که صدای چفت شدن آن را بشنوید.

در نهایت نیز باید مواد شوینده را در داخل مخزن خودش ریخته و درپوش کشویی آن را ببندید. موارد یاد شده مهم ترین موضوعات در راه اندازی و استفاده از ماشین ظرفشویی هستند. البته هر ماشین ظرفشویی دارای برنامه های ویژه شست و شو است که باید به آنها آشنایی داشته باشید.

ماشین ظرفشویی بوش

در صورتی که قبلا تجربه کار با ماشین ظرفشویی را نداشته اید پیشنهاد می کنیم که از خدمات مراکز سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی در این زمینه کمک بگیرید.

مراکز معتبر در زمینه سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی کار نصب و راه اندازی ماشین ظرفشویی شما را به بهترین شکل ممکن انجام داده و در صورت نیاز آموزش های لازم در این رابطه را نیز در اختیار شما قرار خواهند داد.

مطالب مرتبط