مقایسه برترین ماشین ظرفشویی های ۲۰۱۸

خرید و انتخاب برترین ماشین ظرفشویی نیاز به دقت و توجه به برخی نکات دارد. با توجه به تعدد مدل های موجود در حوزه ماشین ظرفشویی تصمیم گرفتیم تا در این مطلب تعدادی از برترین ماشین ظرفشویی های موجود در بازار در سال ۲۰۱۸ را معرفی کرده و به مقایسه آنها با یکدیگر بپردازیم.

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS45IW01B

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS45IW01B از جمله بهترین محصولات این برند آلمانی است که دارای ظرفیت ۱۳ نفره می باشد. گرید مصرف انرژی این ماشین ظرفشویی A+ بوده و به همین دلیل بسیار کم مصرف می باشد. مصرف آب این ماشین ظرفشویی شگفت انگیز بوده و در هر بار شست و شوی ظروف حداکثر ۱۰ لیتر آب مصرف می شود که نسبت به شست و شوی دستی ظروف کاملا معقولانه تر می باشد. همچنین وجود سنسور Aqua در این ماشین ظرفشویی باعث شده تا میزان آب لازم برای شست و شوی ظروف به طور دقیق تشخیص داده شود. ویژگی بسیار خاص این ماشین ظرفشویی این است که به سیستم محافظت از شیشه مجهز بوده و در نتیجه به خوبی از ظروف شیشه ای و کریستالی شما مراقبت می کند. در نهایت باید به زیبایی و همچنین بی سر و صدا بودن این ماشین ظرفشویی اشاره کنیم که آن را تبدیل به یک ماشین ظرفشویی ایده آل می کند. کیفیت ساخت این ماشین ظرفشویی به اندازه ای بالاست که خیال شما را از بابت تعمیر ماشین ظرفشویی بوش راحت می کند.

برترین ماشین ظرفشویی
برترین ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل D147

ماشین ظرفشویی «سامسونگ» مدل «D147» مانند مدل قبلی ۱۳ نفره است. عملکرد این ماشین ظرفشویی نیز مانند مدل قبلی بسیار عالی است اما گرید مصرف انرژی آن A می باشد. از ویژگی های این ماشین ظرفشویی باید به قابلیت تنظیم ارتفاع قفسه ها، سیستم متراکم سازی جهت خشک کردن ظروف و سیستم فیلتر کردن آب اشاره کرد. این دستگاه مدرن دارای دکمه لغو یا کنسل فرآیند شست و شو است که باعث می شود در هر زمانی که خواستید بتوانید عملیات شست و شو را متوقف کنید. از قابلیت های مهم این ماشین ظرفشویی این است که امکان شست و شوی ظروف درشت مانند قابلمه را نیز دارا می باشد. از دیگر ویژگی های منحصر به فرد این ماشین ظرفشویی باید به وجود سنسور تشخیص نشتی آب اشاره کرد که در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ بسیار موثر خواهد بود.

ماشین ظرفشویی کندی مدل CDP-1L39

ماشین ظرفشویی بعدی که قصد معرفی آن را داریم ماشین ظرفشویی کندی مدل CDP-1L39 است که بسیار کاربردی و باکیفیت می باشد. انواع برنامه های شست و شو مانند تنظیم زمان و نوع شست و شو در این ماشین ظرفشویی تدارک دیده شده است. رده مصرف انرژی این محصول نیز A+ بوده و در زمینه مصرف آب و برق بسیار بهینه عمل می کند. سبدهای شست و شوی این ماشین ظرفشویی برای انواع ظروف مانند بشقاب، قاشق، لیوان، چنگال و… تعبیه شده است. قیمت این ماشین ظرفشویی نسبت به دو دستگاه قبلی کمتر بوده که این یک امتیاز مهم است. ضمنا خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی کندی نیز در کشورمان موجود می باشد.

برترین ماشین ظرفشویی
برترین ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی زیرووات مدلZDP-1T67

یک ماشین ظرفشویی مبله با ظرفیت شست و شوی ۱۴ نفره که برای خانواده های اهل معاشرت و مهمانی گزینه ای عالی محسوب می شود. وجود سه سبد بزرگ در این ماشین ظرفشویی باعث می شود که استفاده کننده بتواند تمامی ظروف را در داخل این سه ظرف قرار داده و مدت بیشتری را با خانواده خود و یا مهمانان بگذراند. این ماشین ظرفشویی دارای ۱۲ برنامه شست وشو است و یکی از باکیفیت ترین محصولات در حوزه ماشین ظرفشویی به حساب می آید. این ماشین ظرفشویی ایتالیایی دارای استاندارد اروپا بوده و لذا به لحاظ تعمیر ماشین ظرفشویی زیرووات هیچ مشکلی نخواهید داشت.

برترین ماشین ظرفشویی
برترین ماشین ظرفشویی
مطالب مرتبط