مقایسه انواع مدل های ماشین ظرفشویی ۲۰۱۸

ماشین ظرفشویی با ظهور خود توانست به راحتی بیشتر خانواده ها و به ویژه بانوان در منزل کمک کند و باعث صرفه جویی در زمان شود. با گذشت زمان شرکت های زیادی در این حوزه وارد شده و اقدام به تولید انواع ماشین ظرفشویی نمودند. در این مطلب قصد داریم تا چندین مدل مختلف از انواع ماشین ظرفشویی را مورد بررسی قرار دهیم.

ماشین ظرفشویی ۶ تا ۸ نفره

ماشین ظرفشویی ۶ تا ۸ نفره کوچکترین نوع ماشین ظرفشویی است که در بازار تحت عنوان ماشین ظرفشویی رومیزی موجود است. این مدل از ماشین ظرفشویی بیشتر مناسب خانواده های کوچک است که چندان اهل مهمانی دادن نیز نیستند. با وجود اینکه این مدل از ماشین ظرفشویی چندان بزرگ نیست اما به دلیل این که پر کردن آن راحت تر و قیمت آن کمتر است انتخاب مناسبی برای یک خانواده ۳ یا ۴ نفری می باشد. در خرید این ماشین ظرفشویی باید دقت کنید که کیفیت خوبی داشته باشد و قابلیت شست و شوی انواع ظروف چرب و کثیف را داشته باشد. همچنین در خرید این مدل باید به خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ۶ تا ۸ نفره نیز توجه داشته باشید.

تعمیر ماشین ظرفشوییماشین ظرفشویی ۱۲ نفره

می توان گفت که محبوب ترین مدل ماشین ظرفشویی حال حاضر بازار ماشین ظرفشویی ۱۲ نفره است. این نوع ماشین ظرفشویی برای خانواده هایی که اهل رفت و آمد و مهمانی دادن هستند بسیار مناسب است. این مدل از ماشین ظرفشویی دارای انواع مختلفی است که برخی از آنها قابلیت تنظیم ارتفاع سبد را دارد. همچنین برخی از مدل های ماشین ظرفشویی ۱۲ نفره دارای آپشن شروع به کار هستند که کار را راحت تر می کند. لازم به ذکر است که برخی از ماشین های ظرفشویی ۱۲ نفره دارای گنجایش بیشتری نسبت به نوع عادی آن هستند. در خرید این ماشین ظرفشویی باید به گارانتی آن نیز دقت کنید تا از خدمات مناسب تعمیر ماشین ظرفشویی ۱۲ نفره بهره مند شوید.

ماشین ظرفشویی ۱۴ نفره

در بین تمامی مدل های ماشین ظرفشویی موجود در بازار ماشین ظرفشویی ۱۴ نفره بیشترین ظرفیت را دارد. این مدل ماشین ظرفشویی برای خانواده های پرجمعیتی که مهمانی های زیادی نیز برگزار می کنند مناسب است و ظرفیت شست و شوی ۱۶۰ تکه ظرف را دارا می باشد. این مدل ماشین ظرفشویی کم مصرف تر بوده و نسبت به سایر مدل ها آب و شوینده کمتری را مصرف می کنند. برخی از این ماشین های ظرفشویی قابلیت تشخیص خودکار میزان کثیفی ظروف را دارند که یک آپشن بسیار کاربردی است. در خرید این مدل ماشین ظرفشویی به موضوع گارانتی و تعمیر ماشین ظرفشویی ۱۴ نفره نیز دقت داشته باشید.

تعمیر ماشین ظرفشوییماشین ظرفشویی بخارشوی

مدل دیگری که در رابطه با انواع مدل های ماشین ظرفشویی معرفی می کنیم ماشین ظرفشویی بخار شوی است. این مدل ماشین ظرفشویی از جمله مدرن ترین ماشین های ظرفشویی هستند که روز به روز بر تعداد استفاده کنندگان آنها افزوده می شود. تفاوت این نوع ماشین ظرفشویی با انواع قدیمی در این است که در ماشین های ظرفشویی قدیمی باید ابتدا ظروف آبکشی شده و سپس در داخل ماشین ظرفشویی گذاشته می شد. اما مدل ماشین ظرفشویی بخارشوی با استفاده از بخار آب داغ انواع ظرف های چرب و کثیف و حتی ظروف خشک را می شوید. ضمن اینکه مصرف آب و انرژی این مدل ماشین ظرفشویی از سایر انواع آن کمتر می باشد. از ویژگی های این مدل ماشین ظرفشویی باید به قدرت بالای آنها و همچنین لکه بری خوب آنها اشاره کرد. در خرید ماشین ظرفشویی بخارشوی حتما این نکته را در نظر داشته باشید که ماشین ظرفشویی مد نظر شما از گارانتی معتبری برخوردار باشد تا در صورت نیاز به خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی دچار مشکل نشوید.

مطالب مرتبط