معرفی ماشین لباسشویی سامسونگ مدل J1254

این ماشین لباسشویی زیبا و پر کاربرد شرکت سامسونگ حدود ۷ کیلو گرم ظرفیت داشته و با این ظرفیت برای خانواده های متوسط و کم جمعیت پر مصرف نیز بسیار مناسب است . اگر مصرف تعمیر ماشین لباسشویی در خانه تان بالا است و یا شاید خانواده پر جمعیتی دارید شاید ظرفیت های بالا تر مثل ۱۰ کیلویی و بیشتر مانند مدل ها “ال جی مدل WM-L1055CS” و “سامسونگ مدل K149” برایتان مناسب تر باشد  اگر خانواده کم جمعیت و کم مصرفی دارید بهتر است مدل های با ظرفیت ۵ کیلو گرمی را در نظر بگیرید.

مانند بسیاری از مدل های جدید شرکت خوش نام سامسونگ این ماشین لباسشویی هم به آخرین تکنولوژی های این صنعت مجهز است برای مثال با استفاده از تکنولوژی های مختلف که کارایی دستگاه را به طور قابل ملاحظه ای بالا برده و کیفیت شستشو را افزایش داده مهندسان و طراحان این دستگاه توانسته اند رده و رتبه مصرف انرژی این تعمیر ماشین لباسشویی مدرن را تا سطح A++ بالا ببرند .

از تکنولوژی های پیشرفته ای که در این دستگاه به کار رفته میتوان به سیستم حباب ساز اشاره کرد که علاوه بر افزایش راندمان و کارایی دستگاه نتیجه نهایی شستشوی لباس ها را چندین برابر مطلوب تر کرده . دوماستفاده از دیگ الماسه است که با کمک آن دیگر لباس ها چروک نمیشوند و به بافت پارچه ها صدمه ای نمیزند . همچنین این دستگاه مانند

بسیاری از دستگاه های جدید به سیستم شستشویی خودکار دیگ مجهز است .

ماشین لباسشوییاز نکات جالب دیگر این دستگاه این است که با وجود سیستم عیب یاب هوشمند و سیستم محافظت در مقابل نوسانات برقی عمر مفید دستگاه به شدت افزایش یافته و تا جای ممکن از خرابی آن جلوگیری شده .

دستگاه برنامه پیش فرض مختلفی برای شستشوی لباس ها در نظر گرفته و مجهز به برنامه پیش شستشو با کف میباشد . از مهم ترین ویژگی های اصلی دیگر این دستگاه قیمت مناسب و خدمات پس از فروش مناسب آن است .

مشخصات کلی 

نوع مخزن                                               درب از جلو

سرعت چرخش موتور                               ۱۲۰۰  دور در دقیقه

لوله ورودی آب سرد و گرم                          دارد

صفحه نمایش                                          دارد

گنجایش و ابعاد 

ظرفیت دیگ                                    ۷ کیلوگرم

پهنا                                              ۶۰۰ میلی متر

عمق                                            ۶۱۰ میلی متر

ارتفاع                                           ۸۵۰ میلی متر

جهت بازشدن در                             به سمت چپ باز میشود

رتبه مصرف انرژی                         A++

 

سایر مشخصات

قفل کودک دارد

مجهز به تکنولوژی حباب ساز ecobubble

پیش شستشو با کف

سیستم عیب یاب هوشمند

برنامه خودکار شستشوی دیگ

سیستم انتخاب گر Jog-Dial

سیستم حفاظتی در نوسانات برق

محافظت از الیاف با استفاده از دیگ الماسه ضد چروک

شستشوی سریع

مطالب مرتبط