معرفی ماشین ظرفشویی ایندزیت مدل DFP58T94AEU

برند ایندزیت در ایران خیلی شناخته و محبوب نیست و بسیاری از ایرانیان آن را نمیشناسند اما باید ذکر کرد که برند ایندزیت یککی از برند های معتبر اروپایی و ساخت کشور ایتالیا است که بسیاری از لوازم برقی آشپزخانه را توید میکند . این برند در کشور های اروپایی کاملا شناخته شده و محبوب است خوشبختانه امروزه این مارک معتبر در ایران هم خدمات پس از فروش دارد و توسط شرکت معتبری گارانتی میشود.

قیمت این تعمیر ماشین ظرفشویی در حدود سه میلیون تومان است و در رده تعمیر ظرفشویی های نسبتا گران قیمت قرار میگیرد . طراحی آن کمی با دیگر ظرفشویی ها متفاوت است و گوشه های آن نسبت به بقه مدل ها گرد تر است . صفحه نمایش آن بسیار کوچکو تنها برای نمایش اعداد به کار میرود در کل ظاهر آن کمی قدیمی و ساده است و شاید  موزد پسند خیلی ها نباشد اما عملکرد آن کاملا مطلوب است .

ظرفیت ظرفشویی ایندزیت ۱۴ نفر است و برای خانواده های پر جمعیت و مهمانی های بزرگ بسیار مناسب است . رده مصرف انرژی تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت +A است و در مقایسه با ماشین ظرفشویی های مدرن امروزی کمی پر مصرف است . یکی از ویژگی های مهم این دستگاه امکان شستشو با نصف ظرفیت است که در این صورت در مصرف برق و آب صرفه جویی شایانی خواهید کرد .

ایندزیت ۶ برنامه پیش فرض برای شستشوی ظروف در نظر گرفته که در بین آنها میتوان به شستشوی سریع و شستشوی اقتصادی اشاره کرد که در آن از میزان آب کمتری استفاده میشود. درجه حرارت آب در این برنامه ها از ۴۵ درجه تا ۷۰ درجه سانتی گراد متفاوت است .

ظرفشویی ایندزیت دارای دو سبد داخلی است که به دلخواه خود میتوانید ارتفاع آن ها را تنظیم کنید . همچنین از ویژگی های مهم دیگر این دستگاه به سیستم فن خشک کن میتوان اشاره کرد که به وسیله آن ظروف کاملا خشک شده و در نتیجه لکی بر روی آنها باقی نمی ماند.

در مواقع ضروری سیستم قطع خودکار آب میتواند از مشکلات احتمالی جلوگیری کند .

 

ماشین ظرفشوییمشخصات کلی

نوع ماشین ظرفشویی                               مبله

نمایشگر                                                     دارد

گنجایش و ابعاد 

ظرفیت                                                 ۱۴  نفره

ارتفاع                                                  ۸۵۰  میلی متر

عمق                                                   ۶۰۰  میلی متر

پهنا                                                    ۶۰۰  میلی متر

مشخصات انرژی و مصرف 

میزان مصرف انرژی           +A

سایر مشخصات 

دکمه های لمسی           ندارد

تعداد برنامه های شستشو                   ۸ برنامه

توانایی شستشو با نصف ظرفیت اصلی (۲/۱ شور)

دارای ۶ درجه حرارت از ۴۵ تا ۷۰ درجه

سیستم قطع آب در موقع اضطراری

برنامه شستشوی سریع

قابلیت تنظیم برنامه تاخیر در شروع شستشو

هوشمند(اجرای برنامه در ۳ حالت مختلف)

قابلیت تنظیم ارتفاع سبد ها

دارای فن خشک کن

عیب یاب خودکار

نمایشگر میزان نمک

مطالب مرتبط