مشاوره خرید لوازم خانگی

مشترکین و هموطنان گرامی شرکت فراز پشتیبان با توجه به شناخت خوب و کاملی که از محصولات لوازم خانگی مانند : انواع لباسشویی – ظرفشویی – یخچال و فریزر – ساید بای ساید – فر – ماکرویو – صفحه گاز – هود – قهوه ساز – وارمر دارد و با توجه به اینکه شرکت فراز پشتیبان گارانتی دهنده یکسری از محصولات در کشور عزیزمان میباشد

این توانایی را دارد تا شما عزیزان را نسبت به خرید این محصولات ذکر شده در فوق را راهنمایی و مشاوره دهد تا آنچه نیاز شما را برآورده میکند را خریداری نمایید تا با خیالی آسوده از خرید خود لذت ببرید.

تعمیر اجاق گاز خرید ماشین لباسشویی

نکات اولیه و مهمی را که شما باید هنگام خرید در باره یک محصول لباسشویی در نظر بگیرید این میباشد که دستگاهی را انتخاب کنید که بتواند خواسته های شما را اجابت کند یعنی اینکه دارای آپشن های باشد که نیازهای شما را برآورده کند مثال شما علاقه دارید

لباسشویی شما دارای آپشن بخارشو باشد و یا لکه گیری ویا دارای سنسور وزن و… باشد اما از همه مهمتر دستگاهی را انتخاب کنید که مصرف انرژی آن کم باشد و ضمنا نسبت به تعداد نفرات خانواده و مصرفی که در طول روز یا هفته دارید لباسشویی مورد نظر خود را انتخاب نمایید . شما میتوانید قبل از انتخاب لباسشویی مورد نظر خود تحقیق و مطالعه نمایید ویا اینکه از افراد صاحب نظ

ر و یا از آشنایان و اقوامی که از خرید لباسشویی خود راضی هستند مشورت بگیرید و نسبت به مشاوره آنها مطالعه داشته باشید تا آنچه نیاز شما را برآورده میکند را خریداری نمایید تا بعدا از خرید خود پشیمان نشوید  .نکته مهم دیگری که باید رعایت کنید انتخاب برند لباسشویی میباشد برندی را انتخاب کنید که شناخته شده و دارای خدمات پس از فروش باشد تا بعدها دچار مشکل نگردید

خرید ماشین ظرفشویی

نکات مهمی که قبل از خرید باید در باره یک دستگاه ظرفشویی بدانید

مهمترین موضوعی که شما هموطنان عزیز باید از آن اطلاعات داشته باشید نحوه کارکرد و مصرف انرژی دستگاه مورد انتخاب یا مورد علاقه و یا معرفی شده به شما مصرف کننده گرامی میباشد .

آیا میدانید حداقل مصرفی آب و انرژی برای شستن ۱۴۴ پارچه ظروف در داخل سینک بصورت نسبی و حداقل زمانی را که برای شستن این مقدار ظروف در آشپزخانه خود صرف مینمایید چقدر میباشد؟

پس از تحقیق و بررسی انجام شده حداقل مصرف آب ۲۰۰ لیتر و وبیش از ۳ کیلو وات انرزی و بیش از ۹۰ دقیقه زمان باید صرف شود . چنانچه شما برای شستن این مقدار ظروف از ظرفشویی استفاده نمایید (بستگی به برند و مدل دستگاه ها متفاوت میباشد ) مقدار مصرف آب حداقل به ۶ لیتر و مصرف انرزی به ۱ کیلو وات کاهش پیدا میکند .

ساختار کارکرد ظرفشویی ها بطور کلی بدین شکل میباشد که برنامه های متنوعی شامل خیساندن ظروف و شستن ظروف با آب گرم وسپس آبکشی ظروف با آب گرم و سرد و در نهایت خشک کردن ظروف میباشد که هر کدام از این برنامه ها تایم و زمانی را صرف مینماید واین زمان صرف شده نباید شما را بابت مصرف انرژی بیش از حد نگران نماید .

نکاتی را که قبل از خرید باید به آن توجه فرمایید :

برندی را انتخاب نمایید که از حداقل مصرف انرژی برخوردار باشد

برندی را انتخاب نمایید که شناخته شده باشد و از خدمات پس از فروش خوبی بهره مند باشد

برندی را انتخاب نمایید که مدل های متفاوت با کار کردهای گوناگون داشته باشد تا بتواند نیازهای شما را بر طرف نماید .

شرکت فراز پشتیبان میتواند شما را در این امر بطور کامل مشاوره و راهنمایی نماید تا همیشه از خرید خود شاد و خرسند باشید

ما میتوانیم شما را در خرید ظرفشویی با چند برند تاپ دنیا آشنا کرده وشما مصرف کننده و مشترک محترم را در راه این خرید همراهی نماییم ما میتوانیم با توجه به آشنایی کاملی که از دستگاههای مختلف داریم شما را نسبت به خرید ظرقشویی خود آگاه کرده تااز  دستگاه مورد نظر سالیان سال به نحو احسن استفاده نمایید .

مطالب مرتبط