ماشین لباسشویی های جدید چه امکاناتی دارند که آن‌ها را نسبت به مدل‌های قدیمی متمایز می‌کند؟


همان گونه که پیشرفت تکنولوژی در تولید لوازم خانگی مانند یخچال و فریزر یا ماشین ظرفشویی تاثیرگذار بود است، تولیدکنندگان انواع ماشین لباسشویی نیز با فناوری‌های نوین هم قدم شده‌اند. این همگام شدن با تکنولوژی منجر به تولید لباسشویی‌هایی با قابلیت‌های جدید شده است. هر کدام از این قابلیت‌ها با توجه به نیاز کاربران در نظر گرفته شده است. به همین دلیل ماشین لباسشویی‌های امروزی بیش از ۹۰ درصد از نیاز کاربران را برطرف می‌کنند. در ادامه برخی از فناوری‌های لباسشویی‌های نوین برای آشنایی بیشتر مورد بررسی قرار گرفته است.

تکنولوژی حباب ساز یا Eco Bubble

یکی از راهکارهایی که خانم‌های خانه دار در گذشته برای بهتر شسته شدن لباس‌ها از آن استفاده می‌کردند، استفاده از صابون یا پودرهای شوینده برای تولید حباب‌های بیشتر بود. حباب‌ها درون تار و پود لباس‌ها نفوذ کرده و حتی سرسخت‌ترین لکه‌ها را نیز برطرف می‌کنند.

 تکنولوژی حباب ساز یا Eco Bubble فناوری جدیدی است که برای ماشین لباسشویی‌های امروزی در نظر گرفته شده است. با وجود این فناوری نیازی نیست که به صورت دستی حباب تولید کنید. ماشین لباسشویی به طور خودکار حباب‌های فراوانی را برای بهتر شسته شدن لباس‌ها تولید می‌کند.

 

تعمیر ماشین لباسشویی
تعمیر ماشین لباسشویی

خیس دادن لباس‌ها در ماشین لباسشویی با کمک فناوری Bubble Soak

یکی دیگر از مواردی که در بهتر شسته شدن لباس‌ها تاثیرگذار است، خیس دادن آن‌ها است. برای خیس دادن لباس‌ها دیگر نیازی به تشت و … ندارید، زیرا ماشین لباسشویی‌های جدید به فناوری Bubble Soak مجهز شده‌اند. با وجود این فناوری لباس‌ها به گونه‌ای درون لباسشویی شسته می‌شوند که هیچ لکه‌ای روی آن‌ها باقی نمی‌ماند.

مجهز به موتور Digital Inverter

 از جمله مشکلاتی که ماشین لباسشویی‌های قدیمی با آن مواجه بودند می‌توان به تولید سر و صدای زیاد هنگام شستشوی لباس‌ها اشاره کرد. لباسشویی‌های نوین به دلیل وجود موتور Digital Inverter سر و صدای بسیار کمی هنگام استفاده دارند و همین امر سبب شده که بیشتر کاربران علاقه‌مند به تعویض لباسشویی‌های قدیمی با این محصولات باشند.

 به واسطه استفاده از این موتور، مصرف انرژی برق توسط لباسشویی نیز تا حد معقولی کاهش پیدا می‌کند. همچنین عمر ماشین لباسشویی‌هایی که مجهز به موتور Digital Inverter هستند از سایر محصولات بیشتر است.

 به همین دلیل افرادی که این نسل از لباسشویی‌ها را برای استفاده انتخاب می‌کنند، سال‌ها می‌توانند لباسشویی را برای شستشوی لباس‌های روزانه استفاده کنند و نگرانی از بابت خرابی زودهنگام دستگاه نخواهند داشت.

استفاده از فناوری Diamond Drum و طراحی دیگ الماسه

طراحان در ماشین لباسشویی‌های نوین دیگ را به گونه‌ای متفاوت طراحی کرده‌اند. برجستگی‌های الماس مانندی که درون دیگ وجود دارند، به هر چه بهتر شسته شدن لباس‌ها کمک شایانی می‌کنند. همچنین با وجود این برجستگی‌ها الیاف لباس‌های حساس آسیبی نخواهد دید و تمام لباس‌های خود را می‌توانید درون لباسشویی بشویید و خشک کنید.

این دیگ به نحوی طراحی شده که لباس‌ها پس از شستشو چروک نمی‌شوند و حتی بدون اتو زدن نیز می‌توانید آن‌ها را استفاده کنید.

استفاده از برنامه شستشوی سریع یا Quick Wash

همیشه لباس‌هایی وجود دارند که برای این که تمیز شود، نیاز به یک آبکشی ساده دارند. فناوری Quick Wash که در ماشین لباسشویی‌های جدید تعبیه شده، این امکان را برای شما فراهم می‌کند که هر چه سریع‌تر لباس‌ها را شسته و خشک کنید. این برنامه برای شستشوی لباس‌های روزانه که تنها یکبار پوشیده شده‌اند و نیاز به برطرف کردن بوی تعریق دارند، بیشترین کاربرد را دارد.

 

تعمیرات لباسشویی
تعمیرات لباسشویی

Smart Check برای برطرف کردن ایرادات احتمالی ماشین لباسشویی

برخی از مشکلات لباسشویی مانند بسته نشدن درب دستگاه، زیاد بودن حجم لباس‌های درون لباسشویی و… را می‌توانید با کمک فناوری Smart Check برطرف کنید. برای شناسایی این مشکلات کافی است از طریق گوشی تلفن همراه هوشمند به این برنامه وصل شوید و مشکلات ساده را که سبب مختل شدن عملکرد لباسشویی شده‌اند برطرف کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی را تنها به فراز پشتیبان بسپارید.

با توجه به این که تمام مشکلات لباسشویی را نمی‌توان به کمک برنامه Smart Check برطرف کرد، به شما پیشنهاد می‌کنیم برای برطرف کردن مشکلاتی مانند قفل شدن درب لباسشویی و… با فراز پشتیبان تماس حاصل نمایید. تعمیرکاران این مرکز با نحوه تعمیر ماشین لباسشویی‌های مدل‌های مختلف آشنا هستند و در کمترین زمان ممکن تعمیرات لباسشویی را انجام داده و کلیه مشکلات این دستگاه را برطرف می‌کنند.

برای دریافت خدمات تعمیر لباسشویی، کافی است به وب سایت فراز پشتیبان مراجعه کرده و با شماره‌های درج شده در این وب سایت تماس حاصل کنید.

مطالب مرتبط