ماشین ظرفشویی سامسونگ و تکنولوژی های آن

در زمان خرید ماشین ظرفشویی شما با برندهای مختلفی روبرو می شوید; و این سوال برای شما پیش خواهد آمد; که کدام برند عملکرد بهتری دارد; امروزه ماشین ظرفشویی سامسونگ به عنوان معوف ترین برند شناخته شده; و این شهرت را به دلیل تطابق خود با آخرین فناوری های روز دنیا; و همچنین طراحی ماشین ظرفشویی برحسب سلائق عمده مردم به دست آورده است; اما به هر حال یکی از ملاک هایی که برای خرید هر برند ماشین ظرفشویی وجود دارد; این است که نمایندگی های معتبر برای تعمیرات آن وجود داشته باشد; تا در صورت بروز عیب، مشتری نگرانی از بابت تعمیرات نداشته باشد.

قبل از این که به معرفی بیشتر ماشین ظرفشویی سامسونگ بپردازیم لازم دانستیم که با معرفی شرکت فراز پشتیبان این نوید را به شما بدهیم در صورت خرید ماشین ظرفشویی سامسونگ و بروز خرابی در آن می توانید بدون هیچ گونه نگرانی، با شرکت فراز پشتیبان تماس گرفته و شاهد انجام کلیه خدمات تعمیرات در منزل در اسرع وقت و با بهترین کیفیت باشید.

ماشین ظرفشویی سامسونگمهمترین ویژگی های ماشین ظرفشویی سامسونگ:

ماشین ظرفشویی سامسونگ در کنار مزیت های عمده ای که دارد، چند مشخصه بارز دارد که منجر می شود عملکرد آن چندین برابر ارتقا یافته و در نتیجه در میان رقبا جایگاه بالاتری را داشته باشد:

۱-کاهش میزان صدا

در طراحی بدنه ماشین ظرفشویی ساسمونگ به مسئله صدا توجه شده و به منظور کم کردن صدای وسیله در حین کار، درب ماشین ظرفشویی به صورت ۶ لایه طراحی شده که بهترین عایق صوت خواهد بود.

۲-کاهش مصرف انرژی

ماشین ظرفشویی سامسونگ به گونه ای ساخته شده است که با کمترین میزان مصرف انرژی می تواند بهترین کیفیت در شستن ظروف را ارئه کند و یکی از دلایل کسب رتبه ا.ول در میان تمامی برندها توسط برند سامسونگ همین ویژگی است.

۳-مجهز به نشت یاب دیجیتال

در ماشین ظرفشویی سامسونگ تکنولوژی نشت یاب دیجیتال فعال شده است; تا در زمانی که ماشین ظرفشویی کمترین نشتی را داشت وسیله به صورت اتومات خاموش شده; و از نشت بیشتر آب و  حتی احمال برق گرفتگی جلوگیری شود.

۴-استفاده از برنامه چرخه نیمه بار

ممکن است که ظروف شما زیاد کثیف نباشند; برای مثال پس از اسباب کشی قصد دارید; که تنها برای از بین رفتن آثار غبار و یا روزنامه ها، ظروف خود را بشویید; در ماشین ظرفشویی سامسونگ برنامه ای وجود دارد که شست و شو را به صورت نیمه انجام می دهد; و مراحلی که برای شستن ظروف کثیف است حذف شده است; در نتیجه در مصرف آب و برق به شدت صرفه جویی شده و همچنین به ماشین ظرفشویی هم فشار زیادی وارد نمی شود.

۵-تکنولوژی شست و شو با بخار

یکی از مهمترین ویژگی های ماشین ظرفشویی سامسونگ که منجر به برتری آن شده است این است که تولید بخار کرده و این بخار در اطراف ظروف به کمک اسپری می چرخد در نتیجه منجر می شود که چربی ها و لکه های قوی به راحتی از بین رفته و شستن ظروف نیاز به مصرف آب و برق کمتری داشته باشد.

۶-جابجایی قفسه ها

در ماشین ظرفشویی سامسونگ این امکان وجود دارد که بسته به ارتفاع ظروف، قفسه ها را جابجا کنید.

مطالب مرتبط